BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #963518 przez Patikierc
Więc tak:
robione na własną rękę badania: beta 434
progesteron 4,4

badania robione dzis: beta 125
progesteron 1,8

Te badania robiła mi znajomo która pracuje w klinice macierzyństwa i odrazu mi przepisała Duphaston + Luteine 100 do pochwowo,kazała powtórzyć bete która wyszła 125 tym razem i progesteron mniejszy,czyli mam odstawić leki i czekać na poronienie,okres,plamienie.Nie badała mnie tylko patrzyła na wyniki.

zgłupiałam! :blink:

Więc pojechałam do pani ginekolog która zrobiła mi USG i mówi że jeszcze nie widzi pęcherzyka że on dopiero wędruje do macicy pomalutku i przepisała Duphaston 3x1 tab. i kwas foliowy dalej 1x2tab. Mówi że macica ładnie się przygotowuje do przyjęcia jajeczka. I że widzimy się 18.02 gdzie bedzie już coś wiadomo.

A wiem że owulacje miałam 26.01 jakieś 10 dni temu bo mi tak testy ładnie pokazały.

I teraz kurwa pije melise i rycze gdyż nie wiem już sama komu mam ufać co mam myśleć i co mam robić! Pierwsza opcja dziewczyna pracuje długo z ludzmi ktorzy staraja sie o dziecko i wogołe ale ma złe wiadomości,a znów pani ginekolog która tez jest bardzo dobra zbadała mnie i kazala sie nie martwić i wolała bym jej uwierzyć! :dry: :( odchodzę od zmysłów! :unsure: :unsure:




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #963520 przez Sandruska1995
Pati Ale wiadomości :S Teraz to sama zgłupiałam ale ja bym chyba zaufała ginekolog i brała to co przepisała i 18 udała się na wizytę , bo skoro wykonała USG i widziała tak jak piszesz to nie kłamała . :) Trzymam Kciuki .
Do wyników Bety nie pomogę, nigdy nie robiłam i jestem ciemna z tym .

Teraz dochodzę do wniosku i widzę , że moje " urojenia " są niczym przy niektórych problemach .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963525 przez mesy
Pati 26 stycznia miałaś owulacje...jakieś 10 dni temu..powiedz mi jakim cudem wyszła ci ta pierwsza beta taka wysoka ? Może to jakiś błąd labo.... Ni nie ma cudów ze tak wysoka beta wyszła ...ja miałam w 9 dzień po owu 18.8 a 11 dzień po owy 55 coś...
Progesteron niski więc bierz to co ci ginka przepisala i czekaj na następna wizytę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963530 przez Ada2424
Pati właśnie mi też ta Twoja pierwsza beta podejrzana jakaś jest :blink: ja 14 dni po owu miałam bete 213

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #963536 przez Patikierc
No właśnie nie wiem co o tym myśleć bo jeśli faktycznie beta spada no to dupa ale czemu ginekolog nic na usg nie widziała żadnego pęcherzka ani nic.. wariuje nie wiem na czym stoje jeszcze patrze w neta i spadającej becie i ze to poronienie że krwawienie a ja nic nie mam czasem mnie brzuch zaboli albo gdzieś jajnik zakuje. :unsure: :unsure: kolejna melissa chyba z trzy opakowania wypije do 18 lutego! chyba że wczesniej zaczne plamić ale nie wiem czy zaczne jak biore leki.. :lol: i koło się zamyka aaa nie da się nie myśleć i dobrze o tym wiecie że mózg teraz zapiernicza 2xbardziej! :(




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963541 przez moofka
Pati a ginka na wyniki bety co mówiła? Ja bym brała leki jak kazała i jeszcze raz powtórzyła betę. Domyślam się że jesteś kłębkiem nerwów w takiej sytuacji :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963542 przez mesy
Paati nie widziała nic ginka bo nie ma takich cudów żeby coś zobaczyła 10 dni po owulacji....
W ogóle dziwię się ta twoja beta...były może jajakieś przecinki przy wyniku ? Czasem nawet pęcherzyka ciazowego nie widać w 5 tygodniu ciąży a co dopiero tak szybko po owu.... W ogóle co cię skusilo zrobić tak szybko ta betę ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963543 przez mesy
:sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963545 przez Patikierc
mesy- bete zrobilam bo wyszedł mi pozytywny test ciążowy i powtórzyłam bo chciałam wiedziec co tam sie dzieje jak progesteron spadł to sie dowiedziałam.




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963547 przez gosiak
Pati rób jak ginka i dziewczyny tutaj Ci radzą, zrób bete pojutrze i zobaczysz...jeśli rośnie to ten pierwszy wynik z labo to pomyłka jak nic ;) trzymam kciuki ;)

Ale zaczytane te wasze dzieciolki :whistle: :laugh:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963560 przez mesy
Pati a w obu dwóch labo podane wyniki w takich samych jednostkach ? Bo to też inaczej się patrzy jak jest z innego labo i inne jednostki....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963565 przez gwiazdka2014
Pati Mesy dobrze mówi...
Ja od razu pomysłam ze ti jakiś błąd albo ktoś pomylił wyniki....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #963574 przez aklim88
Majka - na pewno masz racje. Moze jakby człowiek wpadł i nie chciał dziecka, to by sie tak nie zamartwiał. A tak wystarane chciane i wyczekiwane, to wiesz... Przy okazji hormonki zawładną umysłem... Postanowiłam ze zaczekam jeszcze troche. W sumie nic złego sie na razie nie dzieje i nie powinnam sie martwić. Dziś był termin @ i nie przyszła przynajmniej jak na razie.

Platikierc - pewnie jak zawsze dziewczyny mają rację :) edit: nie jestem pewna jak to jest z melisa w ciazy.
A wiecie, że tu No Spa jest wycofana z rynku? A dzieciom do 6 roku życia nie wolno podawać syropów wykrztusnych i psikac spreyami przeciwko katarowi ze względu na skutki uboczne.
Dziekuje za zyczenia



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963578 przez joanna1991
Witajcie z wieczora :* ja tak na chwilke bo chce sie pochwalic ze w koncu cos sie ruszylo z moja owu :D jutro chyba maliny :D a od dzis przytulanko hi hi wstawiam fote z dzis. Jutro po pracy was doczytam :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963581 przez Patikierc
Taka sama wartość bo to ta sama klinika.
dlatego tak jak wam mówiłam tez byłam zdziwiona z kąt ta ciąża jak owulacji wcześniej nie miałam tylko 26 jeszcze wam test wkleiłam dziwne to wszystko.
Ale spadek bety chyba mówi za siebie. Ale póki co postanowiłam do 18 do usg brać leki i nie robić juz żadnych badań. Żeby nie zwariować. I się okaże czy dostanę krwawienia do tego czasu czy nie. A jak mna usg wyjdzie pustka albo coś złego to przynajmniej będę miała prosty rachunek.
Co o takim rozwiązaniu myślicie?




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl