BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 3 miesiąc temu #963428 przez moofka
Pati oby jednak wyniki skoczyły i było dobrze :kiss:

gosiak weee zostań w końcu z nami! toć i tak połowa z nas podczytuje staraczki i trzyma kciuki :whistle:

Martyna ja jakbym się na pracę oglądała to chyba do tej pory bym Zośki nie miała bo zawsze coś :blink: ale też wiadomo że trzeba być odpowiedzialnym i nie trzaskać gromadki jak się nie ma środków :pinch: na pewno się wszystko ułoży :kiss:

zancik wow u Ciebie już 16ty tydzień leci??? ja o bułeczce dowiedziałam się dopiero w 26tc ale będę trzymać kciuki żeby u Was się dzieć nie zasłaniał :) a Zośka już zdrowa, po wysypce ani śladu i leki odstawione :)

aklim najlepszego!!! na ciacho oczywiście jestem chętna :woohoo:

Asiaa nie dygaj, stoimy za drzwiami ;) ale nie podsłuchujemy więc zdaj nam relację ;)

julka matko bosko toć wieki nie pisałaś chyba :blink:

Gwiazdka Antek słodziak :kiss: nas położna na szkole rodzenia ostrzegała żeby uważać bo brak @ nie oznacza że owu nie nadejdzie lada dzień a karmienie nie daje żadnej gwarancji :whistle:

Ann nie będziemy krzyczeć ale musisz obiecać fotki dla cioteczek :P

ciuszki w lidlu widziałam że będą ale jak się szafa nie domyka to chyba nie powinno się kupować :silly: ale te maty na podłogę co mają to polecam, Zośka ma od urodzenia i do tej pory się na niej czasami bawi. a jak się nie bawi to przynajmniej jest gdzie zgrupować zabawki :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963432 przez Patikierc
Po 15 będą wyniki jeśli hcg nie podniosło się przez niski progesteron to ciąża się nie rozwija i cóż.. odstawienie leków i poronienie..

dużo płaczu może mnie czekać:( narazie nerwy straszne i juz lekki płacz..




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963436 przez Patikierc
Aklim- no moja wizyta u lekarza ma się odbyć dopiero w poniedziałek wiec sama poszłam z krwi sprawdzić i mamy znajoma w klinice i ona tam coś mi przepisała i powiedziała. Wiec gdyby nie to dopiero w poniedziałek bym się dowiedziała. Albo jeszcze później i dopiero by było. Wiec idź do zwykłej diagnostyki czy czegoś takiego i zrób sobie badania progesteron.




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963451 przez Asiaa
Chudzinka fajnie że czujesz się już lepiej :)

Gwiazdka Antek jak zwykle jest uroczy :)

Aklim nadal trzymam kciuki!

Dzięki dziewczyny :) jestem już po wizycie, ale za dużo się nie dowiedziałam. Dostałam jeszcze jedną dawkę leku i mam znów zgłosić się jutro i to wszystko jakoś zbiło mnie trochę z tropu i dlatego też dziś nie męczyłam lekarza, ale zamierzam jutro wypytać co i jak i jak to widzi, bo dziś sam z siebie niedużo mówił.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #963456 przez Ada2424
Mam już wyniki Dziewczynki :) i jestem bardzo zadowolona bo morfologie tym razem miałam rozszerzoną wyszła znacznie lepsza niż ta z grudnia, wsio w normie :cheer: samo się polepszyło, bo nic nie brałam. Hemoglobina ponad 12 :cheer: z moczu też ok tylko troche bakterii wyszło, ale coś tam gin mi ostatnio mówił, że każdej po 35tc przepisuje jakiś proszek do wypicia na oczyszczenie dróg moczowych więc myśle że będzie git ;) czekam jeszcze na wynik Hbs ale to chyba jutro będę z rana miała no i przeciwciała mają być w środe koło południa dopiero. Także chyba już więcej wyników w ciąży mieć robionych nie będę oprócz wymazu Gbs :)

Moff właśnie też myśle nad tą matą, widziałam ją dzisiaj, mówisz że warto??

Martyna trzymam kciuki, żeby sytuacja w pracy się polepszyła :)

Pati czekam razem z Tobą na wyniki :kiss:

Zancik ja o córci dowiedziałam się na 4D w 24tc dopiero, a na początku mój gin prowadzący nam syna przepowiadał B) jak samopoczucie?

Asiaa czekamy do jutra w takim razie.

Chudzinka ciesze się, że już lepiej się czujesz. Nie moge się doczekać Twojego teściora!! :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #963459 przez aggi
Maks mnie kiedyś wykończy ;) Już od dwóch godzin powinien drzemać a tu dupa . Nie ma spania i już.
Za to jest marudzenie. Krzyki. Grr. I kot zalega mi na kolanach. Aaaaaaaa ratunku zwariuję dzisiaj :)

Gwiazdka mój lekarz mówił że po porodzie pierwsze miesiące to najszybsze zajście w ciążę może być :P mimo karmienia !

moofka jaka mata ??? :silly:

Pati
będzie jak ma być. Pamiętaj my trzymamy mocno kciuki ! Swoją drogą to bardzo wczesna ciąża jest więc wszystko się może zdarzyć. Kiedy miałaś ostatnią @?

A wiecie co mi lekarz powiedział kiedyś? Że czasem obsunięcie się @ to poronienie samoistne właśnie. Że wiele kobiet nawet nie wie ile razy 'było w ciąży'. A że teraz tak szybko ciąża jest wykrywalna ale niektóre zarodki po prostu nie potrafią dobrze się usytuować i nie przetrwają. Że taka kolej rzeczy czasem. Co o tym sądzicie?


Asiaa to zaciskam kciuki za jutro !

Tyle osób się nachwaliło tych ciuszków z lidla że chyba dzisiaj męża namówię na wyprawę :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963460 przez majka1987gnoWlkp
Pati ja bym nic nie brała bez konsultacji z ginem... te 3 dni nie robią różńicy..... o ile dobrze rozumiem.....
nie wiem nie znam się na tych wszystkich badaniach ale żeby wiedzieć samemu czy wsio jest ok dziewczyny powtarzały wynik bHcg w odstępie 2-3 dni.. o ile pamiętam.. nawet do trzech ray b zobaczyć czy rzeczywiście jest przystost prawidłowy.. sama nic bym na włąsną rękę innego nie robiła... po co motać sobie w głowie!!

czekam na lincz

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963461 przez aklim88
Szukam własnej jakiej prywatnej diagnostyki w pobliżu. Zastanawiam sie tez czy nie pojechać w weekend na prywatne usg. Myślicie, ze warto? Będę na początku 6 tygodnia i nie wiem czy to nie bedzie za wcześnie? A jak nie bedzie widać zarodka? Będę sie potem tylko denerwować. Na prawdę nie wiem



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963464 przez Ada2424
Aggi jedz jedz do lidla bo warto :) ja dla Julity kilka ciuszków wzięłam a miałam już nic nie kupować :blush: mi też gin mówił o tych poronieniach samoistnych.

Aklim ja na pierwszym usg byłam w 6tc i biło już pięknie serduszko :) miałam iść w 7 tygodniu, ale mój gin wybierał się na 2 tygodniowy urlop i musiałam iść wcześniej.

Co do bety to też robiłam 3 razy w odstępie 2 dni.

Tak tak Aggi dobrze pisze, przy karmieniu piersią można bardzo szybko zajść w ciąże nawet znam dwie koleżanki co tak zaszły, jedna pół roku po porodzie a druga 8 miesięcy.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963465 przez majka1987gnoWlkp
aklim ja bym poczekała ze dwa tygodnie :) wtedy bedzie już wsio wiadomo :)

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963467 przez aklim88
Majka - trudno sie czeka jak tu takie niefajne informacje sie czyta. Moze muszę darować sobie forum na jakiś czas zeby wyluzować.



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963474 przez majka1987gnoWlkp
aklim ty czytasz a ja to przeżyłąm :) najlepiej idz zbadaj bHcg po 2 dniach znów i jak będzie min chyba 60% przyrostu to wsio się dobrze rozwija..

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #963477 przez moofka
Pati i jak wyniki? Pamiętaj że jesteśmy z Tobą :kiss:

Asiaa jutro koniecznie wymagluj tego ginka porządnie!

Ada u nas ta mata się bardzo przydała. Jak Zośka nie spała to leżała na macie, potem ćwiczyła na niej przewroty, pełzanie i siadanie. Siostrze kazałam sobie kupić nową bo naszej nie oddam ;)

Aggi oni w gazetce to chyba zwą kołdrą :P mi kiedyś przeszło przez myśl że te moje najdłuższe cykle to mogły być poronienia samoistne ale szczerze wolę trzymać się wersji że po prostu jednak były długie :unsure:

Aklim nie denerwuj się! Ja robiłam 2 bety a na USG byłam dopiero w 8mym tygodniu.

Zośka akurat wlizła na matę, my mamy taką:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963493 przez gwiazdka2014
Ok przyznaje się ze pozazdroscilam :-P

Załącznik nie został znaleziony



Ann, Mesy Antek tez czyta :-P
Podziękowania: mesy, ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963510 przez Asiaa
Ada fajnie że wyniki ok :)

Moofka spróbuję go wymaglować ;) Zosieńka :kiss:

Gwiazdka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl