BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 3 miesiąc temu #963344 przez majka1987gnoWlkp
ale ciacho widziałam !!!!! i dieta poszłą w pizdu :D

natka ja miałam L4 przez 30 dni po tym.... podziwiam że poszłaś do pracy

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963348 przez Miluniaa
gosiak - tak pecherzyk

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963353 przez gwiazdka2014
czesc

ale ciachoooo.... mniam Pari pisze się :) Pato nie wiem czy juz miałąs wyniki... ale daj znać co i jak... trzyma kciuki

Ula ja napisze jeszcze raz masz sliczna corcie... slodka jest.. :*

Sandra ty nie przepraszaj tylko WIECEJ TEGO NIE RÓB... Siedzisz teraz za kare na Jeżu..

Aggi moj też taki klocuszek sie robi... po mamie...

A wiecie ze juz od połtora miesiaca cwicze z Ewą ?
A teraz pytanie... nie znam się wiec prosze cię nie śmiać :p
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963360 przez majka1987gnoWlkp
Gwiazda pytanie dobre ale ja akurat Ci nie pomoge. karmie cycem ale jestem na tabsach więc i ja @ nie mam

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963369 przez joanna1991
Dzień dobry :) śnieżek pada za oknem a ja popijam kawusie :) obiad zrobiony więc chwila relaksu w wolny dzień od pracy :)


PATI jesteśmy z tobą :* mam nadzieję że wszystko będzie w porządku i hormony wzrosną :* trzymaj się kochana :*

MARI ja co do swojej pracy jestem tego samego zdania co ty :) Nie żałuję, bardzo mi się podoba pomimo, że kierowniczka o wszystko się mnie czepia a jak coś jest źle to jest na mnie bo jestem nowa, a sama robi błędy... Ale nie żałuję i będę wytrwała bo i wynagrodzenie i załoga jest super!

MILUNIA tak jak aggi ci pisała, że zawsze jest jakieś rozwiązanie! Czekaj cierpliwie na badania i nie myśl tyle kochana bo się denerwujesz za bardzo :( :* Bardzo ci kibicuję aby wszystko się ułożyło :*

aklim88 aleee piękne i apetyczne ciasto :* mnnniam :) OO urodzinki masz :D Wszystkiego najlepszego :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963374 przez Ada2424
Hej :)

Ja już po wynikach teraz trzeba czekać co tam wyjdzie...za tydzień wizyta. Dziewczyny w lidlu cudne rzeczy dla maluszków, nie mogłam się powstrzymać i kupiłam kilka ciuszków bo aż żal było nie kupić :) i znów mam pranie :P

Aggi dokładnie o to mi chodziło :laugh: ale już nie chciałam nadmieniać :lol:

Zancik, Aggi fotke pokoju Julisi wstawie jak pościel na łóżeczko jeszcze ubiore żeby cały efekt było widać bo teraz stoi takie puste. Pościel wyprana tylko jeszcze niewyprasowana no i troche jeszcze chyba za szybko żeby ją nakładać co by się nie zakurzyła do marca ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963379 przez Asiaa
Patikierc trzymam kciuki aby było w porządku!

Martyna będzie dobrze i wszystko się ułoży :) nawet jeśli to będzie w nowej pracy ;)

Zancik robię co mogę by się wykurować ;)

Miluniaa przytulam. Poczekaj na wyniki i spróbuj się nie martwić :kiss:

Aklim wygląda pysznie :) Wszystkiego najlepszego :) Niech dzidzia zdrowo się rozwija :)

Jakoś dygam przed wizytą :dry:
Odezwę się później, a tymczasem dobrego dnia życzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963383 przez Chudzinka
Aklim, wszystkiego najlepszego! Jaaakie ciacho :ohmy: :woohoo:
Ja właśnie kawkę zbożową popijam to sobie taką bezę do niej urwę, oki? chyba że to nie beza? To wtedy sobie tylko popatrze ;) Powiem Wam, że ohydna ta zbożówka, jak się okaże, że niepotrzebnie się nią męczyłam i @ przyjdzie, to normalnie wiadro normalnej kawy pochłonę :woohoo:
Ej, katar puścił i kaszel tylko od czasu do czasu męczy, czyli wracam do świata żywych :)
Milunia, wierzę, że jest przed ivf jeszcze mnóstwo sposobów na pobudzenie owulki i jeśli tylko w tym jest problem, to pewnie tak, jak pisał Gosiak, stymulacja clo wystarczy. Niepotrzebnie Cie straszą, co będzie, jak to się nie uda. Bo może się uda? Wiadomo, że jak wszystko zawiedzie, to jeszcze jest ivf, ale po drodze jest sporo rożnych metod, które wielu parom pomagają :) Pewnie któraś z nich jest w sam raz dla Was :)
Asiaa - czekamy na wieści :)
Patikiert - jak tam, masz wyniki? Trzymam kciuki, żeby się polepszyły.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963384 przez Chudzinka
No str...
Gwiazdka, mi się wydaje, że podczas karmienia są w organizmie hormony, które blokują owulację, dlatego nie ma @. A jak nie ma owulacji, to nie będzie piku LH więc testy nic nie pokarzą. Podziwiam za wytrwałość w ćwiczeniach :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #963399 przez gwiazdka2014
fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-a...e1c13823032547672884


Cześć ciocie... wkradłem się mamie na forum i dodaje wam moją fote....
Pozdrawiam wszystkich laseczki, przybijam żółwika z chłopakami ...:)
Jestem mały ale trzymam kciuki za wszystkie fasolki :)
Ciocia chudzinka .... :*


Dzięki dziewczyny za odpowiedz... czyli dupa blada... myslałam ze tak bede mogła sie zabezpieczać... nie moge brać anty bo zle sie po nich czuje i tyje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963407 przez Ada2424
Antos słodziak kochany :) :kiss:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963408 przez natkka
Majka - poszłam bo akurat znowu waliło się i paliło, poza tym praca pozwalała mi nie myśleć. Ból fizyczny był do przeżycia, ale psychicznie to dopiero niedawno doszłam do siebie
mesy - super, że ćwiczysz i podziwiam bo ja zwykle po tygodniu rezygnowałam tak mi Ewa dawała w kość. Ja na razie od 1,5 tygodnia chodzę na siłownie co w moim wykonaniu jest już CZYMŚ :D
Aklim - ja też dołączam się do życzeń wszystkiego dobrego :) ciasto super, aż kusi ale póki co trzymam się bez nadmiernych słodkości :P
Antoni odwiedzaj nas częściej :) słodki jesteś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963416 przez aklim88
Moja szwagierka właśnie tak zaszła w ciąże. Lekarz jej powiedział, ze jak karmi to nie zajdzie. A jednak. Swoją droga nie wiem co to za lekarz był...

Milunia - ja tez myśle, że niepotrzebnie Cie straszna i stresują. Jeszcze niczego nie spróbowali a juz dziwne hipotezy wyciągają

Patikierc - trzymam kciuki za Ciebie. Coraz cześciej sie zastanawiam czy nie wybrać sie prywatnie do jakiegoś lekarza zeby sprawdzić czy wszystko ok

Dzieciaki przesłodkie.



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #963418 przez ann-sunshine
Dzień dobry

Antonio :kiss: :kiss: :kiss:

Gwiazdka pewnie że testy pokażą owu tylko musiałabyś testować co dzień przez x czasu

Chudzinka mnie w ciąży od kawy odpycha, wiec dziewczynki naturalnie ją u mnie ograniczyły

Milunia podpinam się pod dziewczyny i pytanie dotyczące farmakologicznej stymulacji. Twój gin się zna? Bo może jak już znasz problem to warto wybrać kogoś kto ma wymierne efekty w pomaganiu przy tego typu problemach?

Asiaa wspieram i trzymam kciuki

Ada też widziałam te cudne ciuszki, ale ja się powstrzymałam

Aklim najlepsze życzenia urodzinowe. A ciastem z chęcią się poczęstuję. No właśnie, każdą małpę poprzedza owu więc szansa przed pierwszą @ na ciążę jest, kwestia tylko niewiedzy kiedy to będzie, czy 2 miesiące po porodzie czy 8.

Ej nie krzyczcie, wystarczy że mężu nakrzyczy jak się dowie. Poszalałam i zamówiłam Marcie okropnie drogi tort na urodziny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963422 przez Ada2424
Ann ja jak zobaczyłam ten welurowy dresik to nie mogłam, musiałam kupić tym bardziej, że welurowego nic na początek nie ma a w marcu może być chłodno :whistle:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl