BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 3 miesiąc temu #963592 przez ann-sunshine
Pati zrób dwie doby po dzisiejszej jeszcze jedną bete bo do 18 odejdziesz od zmysłów. Przyrost = ciąża, spadek = ta druga niedobra opcja. Trzy wyniki będą bardziej wiarygodne niż dwa.

Joanna trzymam kciuki za jutrzejsze maliny

Gwiazdka ha ha sami inteligenci z tych naszych dzieci

Asiaa coś za mało przycisnelas gina. Spróbuj jutro jeszcze raz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963600 przez martyna_z

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Miluniaa trzymam kciuki, głowa do góry!

Aklim sto lat! :) ciacho pyszności, tylko czy dietetyczne? ;)

Asiaa jak po wizycie? o no widzisz to jutro go już przyciśnij, żeby cos powiedział

Pati trzymam kciuki za Twoją fasolkę! ja bym zaufała gince brała leki i czekała, teudno mi sobie wyobrazić jak trudne jest czekanie w tej sytuacji, ale pamiętaj że wszystkie tu trzymamy kciuki!

Ada to świetne wiadomości :)

Aggi też słyszałam o tych samoistnych poronieniach i myślę że coś w tym jest, że oprócz oczywiście jakiś problemów z zagnieżdżeniem to pewno natura jakoś kontroluje sytuację gdy coś już od samego początku jest nie tak

Joanna działajcie :)

Ja też juz po wizycie u ginki i nie jest tak różowo jak myślałam... Wyniki mojego M za słabe są, za mało ma plemników, wszystkie sa prawidłowo zbudowane i ruchliwe, ale jest ich zdecydowanie za mało, pytała czy próbujemy przez 3 miesiące poprawić wyniki witaminami czy dietą czy od razu ma nas skierować do kliniki leczenia niepłodności, strwierdziła że nie będzie mnie kierowała na żadne badania hormonalne, bo jak trafimy do kliniki to i tak wszystko będziemy musieli robić jeszcze raz, więc nie ma sensu tracić czasu i pieniędzy. Pewno to racja. Na razie postanowiliśmy spróbowac z witaminami, 3 miesiące nas nie zbawią. Mówiła że po tych witaminach dużo par zachodzi w ciąże i jest ok więc nadzieja jakaś tam jest, choć nie powiem, żeby mi było lekko z tym, a mój M tez podłamany. No i ginka powiedziała że przy takich wynikach to absolutnie przytulanie codziennie nie wskazane, więc teraz czekamy na owu, dziś robilam test i już coś widać, więc pewno jutro, najdalej pojutrze będzie. Zdjęcia niestety nie mam dla Was bo zapomniałam zrobić i wyrzuciłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963602 przez MARI
Witajcie :)
Jutro już piątek, ale ten czas zapitala :)

JOANNA no gratulacje, wreszcie możecie działać na całego :woohoo: oby owocnie B)

PATI myślę że poczekaj jeszcze dwie trzy doby, bierz leki jak ginka kazała i powtórzysz betę. Myślę że będzie wszystko jasne, ale oczywiście życzę fasolinki :kiss: nie smutaj się puki co, tylko myśl pozytywnie- pozdrawiam i zaciskam kciuki.

Spadam spać bo jestem jakaś śpiąca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963622 przez Sandruska1995
joanna to do dzieła :)

Ja się chyba zatrulam , wczoraj wieczorem wymiotowalam i się źle czulam taka bez sił ale dziś jest ok tylko zgaga męczy :<

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963626 przez Patikierc
Dzien dobry.
Brzydki dzień nawet słońce nie świeci ale może wybiorę się na spacer.

powtórzę badanie w poniedziałek i biorę leki ale chyba już straciłam nadzieje..




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963639 przez Miluniaa
Patikierc nawet nie wiesz jak za Ciebie trzymam kciuki ! Musi byc dobrze !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963645 przez aggi
dzień dobry. Tzn jak dla kogo.. u nas szpital w domu
fajny prezent na pół roku :sick: kaszel mały złapał i to ostro :(
Wczoraj trochę kaszlał ale z uśmiechem i myśleliśmy że dla zabawy tak chrząka..
A tu dupa na noc jeść nie chciał, w nocy spał ładnie ale baardzo kaszlał :(
No i od rana kaszle i kicha... Lekarz na 12:40 .. czekam jeszcze na info od emka
czy da radę po nas przyjechać.. do lekarza 6km.......


aklim
ja bym poczekała przynajmniej do 7-8tc. byłam w 5t5d i był sam pęcherzyk. Tydzień później już było serducho

moof fajna ta mata/kołdra ! :)

gwiazdka słodki Antoś :)

Pati leż odpoczywaj i czekaj do tego 18. Trzymam kciuki! a z tą betą się nie walnęli? Może miało być 43,4 albo co.....dziewczyny dobrze radzą bierz leki jak ginka kazała ! nie ma cudów by taka wysoka beta po 10 dniach była

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963646 przez aggi
nowa...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #963650 przez Chudzinka
dzień dobry.
Asiaa - moze zrób sobie listę pytań na dzisiejszą wizytę. Powiedz, że od dawna nie daje Ci to spokoju i naprawdę potrzebujesz porady. Lekarz nie powinien Cie zbyć i odmówić poinformowania. Trzymamm kciuki!
Pati, ale dziwna sytuacja... nadzieja nadzieją, ale chodzi też o zdrowie. Jak lekarka wskazała progesteron do brania, bierz. Jak jest ciąża, to tylko może jej pomóc, a jak nie ma ciąży, to @ się pojawi mimo brania. Też bym powtórzyła betę i postarała do 18-go zająć myśli czymś innym.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Ale poza tym chwilowym marudzeniem mam się dobrze :)
Joanna - no nareszcie! Ruszyło :) To kochana już nie będziesz musiała męża długo przetrzymywać.
Sandra - dobrze, że już lepiej.
Oj, aggi - znowu choróbska... Przykro mi :kiss:
Podziękowania: joanna1991

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963659 przez zancik
Halo :)
Milunia bedzie dobrze ;)
Aggi ja chce mieć córcię i tak też czuję,że w brzuszku rośnie Tosia :) Ale różnie to bywa nie nastawiam się za bardzo,żeby sie nie rozczarować ;) Zdrówka dla Maksia :kiss: :kiss:
Aklim spóznione STO LAT :kiss: ciacho wygląda pysznie :)
Ada super,że wyniki ok.Ja niestety jeszcze nic nie kupuje dla dziecia bo za wcześnie jeszcze chyba B) Czekamy na Julitki pokoik :) Samopoczucie ok dużo lepiej sie czuję i mam dużo energii ;) A Ty jak się czujesz?
Gwiazdka Antoni cudaśny :kiss: :kiss:
Moof no już 16 tydz.leci a dopiero co szalałam z testami hahaha :laugh: Mam nadzieję,że dzieć nam pokaże co ma między nóżkami ;) Super,ze Zosieńka już zdrowa :kiss: :kiss:
Asiaa czekamy na wyniki :)
Joanna trzymam kciuki za maliny :)
Chudzinka :kiss: :kiss:
Pati Kochana rób tak jak ginka mówi i tak jak dziewczyny radzą :) Ja 11 dni po owu miałam bete 61,0 a po 14 275,3.Trzymam kciuki za fasolinkę :kiss: :kiss: :kiss:
Biorę się za sprzątanie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963669 przez Patikierc
Chudzinka- trzymam ja za ciebie kciuki! B)

Dziewczyna biore leki,byłam zrobic hcg jeszcze raz ale gdzie indziej zobaczymy,w każdym razie jak powiedziałam jak sytułacja wygląda też sie zdziwili że tak na prawdę w 7 dniu po owulacji taka beta duża, a wczoraj przy 10dniu że prędzej to 125.. ja już nie biore nic pod uwage czekam.. jak beta spadnie to chyba odstawie leki bo wolała bym szybko krwawienie i z powrotem dołączyć do was z testami :P

Aklim- z tego wszystkie za pomniałam zaśpiewać "sto lat sto lat"

Aggi- oj kijowe pół roczku ale głowa do góry bedzie oki lekarz popatrzy obada i powie :)

Lece robić naleśniki i posprzatać troszke!




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963679 przez Asiaa
Patikierc i mi też ta pierwsza beta wydaje się za wysoka jak na zaledwie kilka dni po owu, chociaż ja się nie znam. Przyjmuj leki tak jak mówiła gin. Trzymaj się :kiss: Trzymam kciuki aby beta wyszła większa niż ostatnia!

Joanna to się będzie u Was działo B) i dobrze ;)

Martyna a jakie witaminy ma przyjmować Twój M? Spróbuj nie martwić się na zapas :kiss: a jak z Twoimi podejrzeniami odnośnie prl? Lekarz potwierdził?

Aggi zdrówka dla Maksa! :kiss:

Chudzinka wydaje mi się, że takie obawy są naturalne. My ciągle nie puszczamy kciuków! :kiss: :kiss:

Dziś spróbuję "przycisnąć" gina ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963690 przez Ada2424
Zancik raz lepiej raz gorzej, końcówka też do łatwych nie należy ale jakoś się kulam B) na szczęście już niewiele zostało :)

Aggi zdrówka :kiss:

Chudzinka :kiss:

Asiaa czekam na wieści :)

Pati a nie myślałaś żeby pójść skonsultować tą sytuacje z innym ginem? Ja bym chyba tak zrobiła na Twoim miejscu bo się zadręczysz :dry:

A u mnie ciąg dalszy prasowania. Wczoraj mała tak szalała że koło 3 dopiero zasnęłam a zgage miałam okropną, cały przełyk mnie bolał :sick: wynik z hbs ujemny :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963713 przez martyna_z
Asiaa ginka zleciła Geriavit, dla staruszków :P co do mojej prl to powiedziała że to tylko napięcie przedmiesiączkowe i że dobrze że brałam Castagnus i jak skończę to dala mi Cyclodynon, brała któraś z Was to?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963802 przez joanna1991
Witam was kobietki :* moja mama dziś odebrała mi wyniki mojej prl i TSH bo potrzebne mi są na jutrzejszą wizyte u ginki :) ginka mi mówiła że aby zajść w ciążę to muszę mieć wynik TSH przynajmniej 0,05 a ja mam 0,04, a prl wynosi 12,0 więc pięknie spadły mi hormony :) z jednej strony cieszę się że są takie piękne wyniki nawet pani w labolatorium mówiła że wsio jest w normie ale martwią mnie te strzałeczki w dół przy obydwóch wynikach :(
Mój mąż jak zobaczył test owu to od razu mnie zaatakował :D hi hi jestem pełna podziwu bo wspiera mnie w tych testach i tak samo jest podjarany tym testowaniem co ja :)
Później do was napiszę i powiem wam czy dziś maliny:) o 20 będę testować bo muszę teraz napić się kawki z tej racji że wróciłam nie dawno z pracy wróciłąm i mam tak wielką ochotę :)


Pozdrawiam was cieplutko :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl