BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 3 miesiąc temu #963279 przez gosiak
Majka...bo ja lubie afery :laugh: :evil: :lol:

Mesy :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #963282 przez Chudzinka
Hello,
Sandra, trochę pokory i się dogadamy ;) Dajże nam przywilej powymądrzania się, zawsze to dla nas jakaś pociecha w kontekście bycia starymi, że chociaż doświadczeniem życiowym zabłyśniemy :woohoo: Bo my naprawdę z dobroci serca chcemy pomóc, przecież nikt normalny nie ma frajdy z czyjegoś nieszczęścia :huh: Także jak potrzebujesz porady, to tu ją znajdziesz, zrobisz z nią, co zechcesz, ale jak widzimy jakiś brak logiki i myślenie w kierunku, który może Ci zaszkodzić, to to napiszemy i nie przemilczymy sprawy :evil:
Po Twoim ostatnim wpisie, o ile zaraz nie zmienisz zdania, widzę szanse na rozejm ;)
Asiaa - kuruj się kuruj, żebyś jutro na wizycie była w formie i dawaj znać, co tam ustalicie. Jestem z Tobą myslami i czekam na wieści :kiss:
Patryk i Pati przesłodcy, a Junior Pinezki - jaka karnacja.... :woohoo:
Gosiaku, dziękuję, wpadaj do nas, kiedy masz ochotę :)
Martyna, mam nadzieję, że Ci się poukłada. Na pracę nie ma się co oglądać... Ja wiecznie się zamartwiałam pracą, wszystko chciałam mieć zaplanowane, a ze starań nic nie wychodziło. Pracę już dwa razy zdążyłam zmienić w tym czasie... Więc postanowiłam, że już się na nic nie będę oglądała i w sumie teraz jakby się udało czy w najbliższych miesiącach to będzie oki, więc dobrze, że nie zwlekałam z rzuceniem papierami ;)
Zmykam lulu, bo jeszcze mnie to przeziębienie trzyma. Dziś już trochę podbrzusze czułam, kłucia, ciągnięcia, a czasem zwykłe skurcze jak na @... No nic, czekamy...
Edit: Pati, trzymam mocno kciuki :kiss:
Podziękowania: ulka1983, Sandruska1995

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963298 przez mesy
Ann fotka robiona przez T :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963308 przez aggi
dzień dobry !

widziałam śliczną kruszynkę :) ulka kiedy zaczynasz zapisy na potencjalnych zięciów? :D

Ada chciałaś napisać że cycki opadająą??? :D

Sandra ja ci życzę by przyszła ta @ bo jak nie przyjdzie to łyżeczkowanie a to pewnie ból jak cholera... zreszta majka o tym wspomniała :(

mesy Patryk cudo !

gwiazdka Antek by z taką wagą do naszej paki pasował (max i pat) bo też kuleczka :D

hoho widzę gdzieś przeoczyłam życzenie najgorszego? :blink: albo już skasowane? :dry: w każdym razie takich rzeczy tu jeszcze nie grali... masakra, Sandra ogarnij się bo to że cię zjedziemy za gadanie głupot to nie znaczy że masz bzdury wygadywać i życzyć złego... Nikt Ci tutaj źle nie życzył... Masakra skąd się tacy ludzie biorą :sick:

Pati nic się nie martw będzie dobrze ! Leż i odpoczywaj !

martyna trzymam kciuki za Twoją pracę !

gosiaku to nas podczytujesz z krzaków ? :whistle: Nie ładnie ! :D

Ann śniłaś mi się :D Ty i Natalka :D że miałaś ją w chuście jakoś tak poobwijaną a ona 'mama cyca mama cyca' hahaha :blink: :blink: :blink: :evil: chyba za dużo czytam sierpniówkowych akcji z cycaniem się przez pół nocy :P

Chudzinka :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963310 przez zancik
Dzień Doberek :)
W końcu Was nadrobiłam lekturę miałam od samego rana :)Nie miałam czasu bo ciągle miałam coś do załatwienia Ło ale tu było gorąco :whistle: Dzięki kobietki za miłe słowa na temat brzucholka :kiss: :kiss: U mnie troszkę śniegu za oknem i teraz delikatnie sobie pruszy głupia ta pogoda :angry: W dodatku robi mi się opryszczka w nosie szczypie,swędzi wszystko naraz cholery można dostać :( Za 2 tygodnie wizyta u gina już nie mogę się doczekać mam nadzieję,że juz mi powie czy będzie pysiorek czy bułeczka :lol:
Agni Polcia słodziaczek jaka grzeczniusia :kiss: :kiss:
Ada brzuś cudny.Też domagam się fotki pokoiku :)
Martyna mam nadzieję,że wszystko się dobrze ułoży ;)
Mari mam nadzieję,że fasolka lub groszek już rosną u Ciebie w brzuszku :) U mnie ok czuję się dobrze dużo lepiej niż na początku najważniejsze,że mdłości i zaparcia minęły i apetyt się troszkę polepszył :) Tylko budze się teraz ok.6-7 rano i juz nie śpię a zasypiam już nawet o 20 ;)
Moof Zosia cud ,miód i orzeszki :kiss: :kiss: A jak zdrówko?
Ann Natuśka śliczniusia a jaka skupiona :kiss:
Meli co u Ciebie??
Pati GRATKI .Czekamy na wieści.Trzymam kciuki na pewno wszystko będzie dobrze :kiss: :kiss: :kiss:
Aggi Maksio przystojniaczek :kiss: :kiss:
Arksi Witaj :)
Chudzinka cudne wieści Kciuki zaciskam cały czas :)
Majka ale gwiazdeczki masz w domku :kiss: :kiss: :kiss:
Pinezka Vincencik boski :kiss: :kiss: No to ładnie waga Ci już spadła i jak szybko :woohoo: ;)
Asiaa jak zdrówko?
Sandra no cóż czekamy na dalszy rozwój sytuacji....
Ula ;) schrupała bym Patrysie :kiss: :kiss: Ja tez już chcę dzidzi mieć przy sobie ;)
Mesy Patryś cudny :kiss: :kiss:
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #963312 przez Miluniaa
ja juz po wizycie troche sie podlamalam jajniki nic sie nie ruszyly,9mm jak bylo tak jest... teraz czekam na badanie hormonow w 3 dc i badanie nasienia... pozniej z wynikami znow do lekarza i jesli wszystko wyjdzie w miare ok beda farmakologicznie pobudzane jesli nie to tylko ivf :( zalamka :(

Dziewczyny może glupie pytanie ale czy moze sie tak zdarzyc ze przy tych 9mm zajde w ciaze czy takiej szansy nie ma ? Sa takie przypadki czy raczej nie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963314 przez Sandruska1995
aggi właśnie czytałam trochę wczoraj , i masz rację jak @ nie przyjdzie to łyżeczkowanie . :S
Mam dostać ją za tydzień , więc czekamy.

Uciekam na zakupy :)

Pati Czekamy na wieści . Będzie dobrze , jesteśmy z Tobą ! :kiss:

Miluniaa To nie za fajna sytuacja , ale Musi być dobrze. Trzymam kciuki . :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963318 przez aggi
zancik no no jak nam lekarz powiedział że Maks to Maks to byłam wniebowzięta :D Chciałam syna i przeczuwałam że będzie...

Milunia nie załamuj się zawsze jest jakieś wyjście :kiss: :kiss:

Sandra a ta @ ma przyjść normalnie w terminie czy może być wcześniej albo później?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963320 przez aggi
nnnnowa str

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #963325 przez gosiak
Bry;)
Aggi, a no tak od czasu do czasu mam na Was oko;) na staraczkach mało ruchu to lukam do Was :P

Milunia 9mm pęcherzyk rozumiem? Troszkę malutki, takie 20 mm to są uznawane za ladne...a z Clo próbowałaś już kiedyś stymulacje?

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963326 przez majka1987gnoWlkp
aggi samo łyżeczkowanie nie boli bo jest się w znieczuleniu- ja cały zabieg przespałam... późńej w domu się czułam jakby mi ktoś brzuch skopał... nic przyjemnego- niestety ale wszystko trzeba przeżyć :)

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963332 przez aggi
majka ktoś gdzieś mi pisał że to boli, nie wiem gdzie, w każdym bądź razie było to wtedy co mi po porodzie niby zostało coś w macicy. Ja tam bólu się boję więc dla mnie wszystko boli :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963341 przez aklim88
Szykujcie kawę, bo stawiam ciasto urodzinowe :) Ala pomagała robić :)





http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963342 przez Sandruska1995
aggi gin powiedział , że powinna być normalnie w terminie.
Podziękowania: anna90

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963343 przez natkka
Mnie bolało przed - dostałam tabletki na poszerzenie szyjki macicy (niby lepsza metoda bo się nie ciśnie szyjki na siłę) i jak lało się ze mnie jak przy zarzynaniu to naprawdę bolało, sam zabieg tak jak Majka mówi jest bezbolesny bo jest się w znieczuleniu, tylko że po zabiegu boli - ja nie mogłam usiedzieć w pracy przez dwa tygodnie. Natomiast kwestie psychiki to już inna bajka...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl