BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 3 miesiąc temu #965458 przez aggi
aklim u nas nie ma włączonego ogrzewania właśnie. Jest ujowo dom zrobiony i temp wysoka. W zimie jest ciepło a w lato mury zamiast chłodzić to grzeją.. w lato mamy taką temp jak na zewnątrz :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965462 przez Sandruska1995
aklim czekam do soboty , zobaczę jak wyjdzie test . I będę robiła termin go ginekologa w poniedziałek .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965464 przez mesy
Chudzinka kliknij na mój suwak to tam cię przekieruje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965465 przez Sandruska1995
ulka Odpisałam Ci na priv. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965466 przez mesy
Tyle napisałam 8 ni nie dodało ....dupa :sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965520 przez martyna_z
Asiaa wiem właśnie problem w tym że akurat w tym cyklu mam bardzo małe szanse i po prostu wkurza mnie że mimo iż wiem że w ciąży nie jestem to tak się czuje...

Zancik, w sumie to czuje się tak samo, doszły jeszcze zaparcia a przy bolesnym jajniku to.... Szkoda gadać

To ile pączków już zjadłyście? Ja jeszcze żadnego, mąż ma przywieźć, trochę słodkości było w pracy, ale jakoś nie miałam ochoty

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965524 przez monique1983
Zancik - u mnie bez zmian, w oczekiwaniu już i w stresie też :) Wczoraj byłam na KTG w szpitalu, 0 skurczy, szyjka trzyma, także pewnie do środy wytrzymamy :) Powodzenia z tortem, a jaki robisz? :) Za mną ostatnio chodzi taki jakiś śmietanowy :)

martyna_z - 2 pączki już zaliczone :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965525 przez joanna1991
Witajcie dziewczyny :) Na wstępię chcę pogratulować CHUDZINCE ! Ale superowa sprawa :* niech teraz zdrowo rośnie i mało mamusi dokucza :) hi hi

Ja dopiero co wróciłąm z pracy i czas na kawusie i pierwszego pączusia bo nie miałam kiedy go zjeść :(

ZANCIK a ty przepis z kąd masz na dobrego biszkopta? może też bym zrobiła..tak mi się marzy z kremem, owocami i polany galaretką...mmmm pycha :D

DOMI witaj. Nie potrafię ci odpowiedzieć na to pytanie czy normalnie miałaś maliny. Jeszcze co do ciąży i połogu nie jestem doświadczona :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965527 przez majka1987gnoWlkp
Mam możliwość sobie dorobić ale chyba będzie dupa bo moja Misia nie chce pić z butli.... W ogóle nic.. Ani mleka mojego ani mm ani wody ani soku ani nic.... Napila się dziś dwa lyki że szklanki soku i dupa.. Nie powtórzyło się.
Chcę ją przeciągnąć.. Wiem że jest głodna ale nie chce załapać butli... Normalnie siedzę i rycze razem z nią... Jestem bezsilna wobec swojego dziecka...

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965537 przez aklim88
Majka - myślę,że metoda na przetrzymanie powinna zakończyć się sukcesem, o ile wytrzymasz to psychicznie. Z tego co widzę, to Twoja córcia tylko rok młodsza od mojej, może jakiś kubek niekapek? coś nowego i fajnego często się sprawdza, albo przestaw ją na mleko o innej porze? Bo chyba je już normalne posiłki?



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965541 przez majka1987gnoWlkp
Aklim.. Nie mam suwaka do Misi.. Misia ma 5 miesięcy

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965542 przez Sandruska1995
My smazymy z małym faworki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965543 przez Miluniaa
Chudzinka Super gratulacje !!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965549 przez aklim88
A, to nie wiedziałam. Jestem od stycznia na forum... Ja moją Alę jak miała 4 miesiące musiałam przestawić na butelkę, bo studiowałam zaocznie i jak mnie nie było, to ona przez cały dzień nic nie jadła z butelki, bo czekała na mnie aż wrócę żeby possać pierś (12h - bestia mała :) ) darła się przez cały dzień niemiłosiernie z głodu a i tak nie chciała tej butelki.

Udało mi się ją przestawić już po 2 dniach. Metoda była taka: 0 piersi i tylko butelka. Pierwszy dzień nie chciała w ogóle jeść, ale jak już się przekonała,że ode mnie nie dostanie piersi, to w końcu uległa.

Trzymam za Ciebie kciuki. Nie poddawaj się, a się uda. Góra 2-3 dni i powinno być po sprawie, o ile Ty wytrzymasz.



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965551 przez magmus88
CHUDZINKA ależ się cieszę... rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!

My w pracy też dziś piekliśy faworki.... mniam, mniam :)

Wczoraj dostałam okres.... przez pół nocy nie spałam....

Dziewczyny mam takie podejrzenia, że pracuje mi tylko jeden jajnik.... muszę to jeszcze zaobserwować ale....
co prawda robiłam testy tylko 2 miesiące póki co i tylko w 1 cyklu pokazały mi się maliny. Kojarzę z zeszłych miesięcy, że było tak, że co drugi okres miałam taki bolesny... a co drugi taki hmm... bardziej plamienie niż okres (a to też dlatego, że biorę tą luteinę)..... i wtedy kiedy bardziej boli i jest obficiej - to wydaje mi się, że będzie owulacja... a w te pozostałe jej nie będzie. Muszę to jeszcze sprawdzić na testach i skonsultować z lekarzem.... czy potwierdzi moje podejrzenia.

Mam nadzieję, ze po dzisiejszych pączkach nie wyląduje jutro na ostrym z tymi moimi kamieniami heheheh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl