BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 3 miesiąc temu #965712 przez Ada2424
Hej :) pisałam Dziewczyna juz na grupie ale jeszcze tu napisze ;) Wczoraj miałam wizytę z córcia wszystko ok :) waży juz 2460g pięknie ma rozwinięte wszystkie narządy, obrocila się główka w dół :) i brzuch mi się obniżył. Szyjka zamknieta, skurczy brak macica juz ćwiczy. Gin mówi ze na pewno nie przenoszę a prędzej urodze początkiem marca nie mogę uwierzyć że to już tak blisko :) moje wyniki mu sie bardzo podobaly, wszystko w normie :) teraz za 2 tyg na ktg ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965713 przez joanna1991
Dzień dobry dziewczyny :) U mnie również dziś pięknie świeci słoneczko :) Aż miło :) tylko szkoda że na 14:30 do pracy :( do 22:30


ZANCIK dziękuję za przepis :* Może jutro zrobie, do południa będę miała wolny czas bo mężuś w pracy więc wena już mnie bierze :D tak czytam sobie twój suwaczek i widzę że twój dzieć sporo już umie i jest już sporawe :D

PATI co za ból pracować prawie cały dzień w tak piękną pogodę... co nie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965717 przez joanna1991
ADA to teraz nic ci nie pozostało jak szykowanie na całego pokoju dla Julitki :* Wspaniale że wszystko w porządku u ciebie i u dzidzi :* Cioteczki już czekają na kruszynkę :*
Podziękowania: Ada2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965720 przez zancik
Ada super,że wszystko ok :) Może córcia zrobi prezent i przyjdzie na świat w Dzień Kobiet ;) :kiss:
Sandruska to kiedy testujesz?
Joanna nie ma za co ;) Leci czas i dzieć rośnie a dopiero co był początek a tu już nie długo półmetek :woohoo: Czekam z niecierpliwością na pierwszego kopniaczka i oczywiście na czwartkowe usg mam nadzieję,że dzieć pokaże co ma między nóżkami :silly: Oj współczuje Ci ,że musisz popołudniu siedzieć w pracy :(
Podziękowania: joanna1991

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965725 przez Sandruska1995
zancik Jutro w walentynki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965734 przez joanna1991
ZANCIK pocieszam się tym że w tym tygodniu to tylko jedna popołudniówka bo takto na rano miałam :) od jutra dwa dni wolnego :D prezent dla mężusia na walentynki mam :D ciekawa jestem jego reakcji hi hi Cały dół mnie boli :( do @ jeszcze sporo czasu chociaż mam nadzieję że już nie przyjdzie :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965738 przez zancik
Sandruska no to trzymam kciuki nie korci Cię zrobic dzis test?
Joanna no to super,że będziesz miała wolne :) a ja dla M jeszcze nic nie mam na Walentynki :evil: Oby @ już do Ciebie nie przyszła ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965741 przez joanna1991
ZANCIK boje się że przyjdzie jak na złość :( chociaż nic nie wykluczam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #965749 przez Sandruska1995
zancik Kusi, ale nie mam w domu a do sklepu kawałek mam. Dziś wieczorem jadę z M na zakupy więc kupię i rano zrobię . :)

Dziewczyny chyba mnie sprowadziły na ziemię , bo jestem o dziwo spokojna i nie zaszaleje jak w poprzednich cyklach DZIĘKUJĘ :kiss:
Oczywiście, nie ukrywam chciałabym dostać I I na walentynki. Ale jak by cholerna @ jednak przyszła , a coś mnie zaczyna jajnik boleć to zakupię sobie testy owu odrazu, i będziemy testować i dalej próbować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965753 przez aklim88
Mnie znowu choroba rozłożyła. Tym razem to chyba gorzej niż ostatnio. Gardło pali, z nosa leci aż krew mi leciała z nosa rano, zatoki i ucho bolą jak zawsze. Leżę i sie grzeje. Byłam wczoraj w aptece, zapytałam czy mogę cos na przeziębienie w ciazy, to poradziła mi... Paracetamol. Mało sie postarała bo nawet nie powiedziała nic o wodzie morskiej do nosa. W pl to by od razu cała siatkę sprzedali...

Majka? Dajesz radę?



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965757 przez joanna1991
ALKIM zdrowiej szybciutko :* co za choróbska wstrętne! nikogo nie oszczędzają :( Dbaj o siebie mamuśka :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965759 przez Sandruska1995
joanna a Ty teraz czekasz na @ ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965765 przez majka1987gnoWlkp
Aklim dziś od rana 150 mm i 150 mojego.. Oba z butli.. Trzymaj kciuki by było tak dalej ;-)

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #965767 przez Sandruska1995
majka Trzymam Kciuki :)

Chudzinka Jak się czujesz?

A co jutro planujecie? Ja chyba upichcę coś do jedzonka, kupimy winko i pójdziemy do M siostry i szwagra :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965774 przez Pinezka
U mnie tez wreszcie po ostatnich deszczowych dniach wyszlo slonce i przyjemna temp 13 C :) Planuje dzis Juniora na pierwszy spacer zabrac :woohoo:

Tesciowa, od kiedy Malz do pracy wrocil, dzwoni do mnie codziennie i pyta, jak maly spal, ile zjadl, czy jest dzis spokojniutki, czy potrzebuje, zeby wpadla itp :side: Taki mini raport musze zdawac :pinch: na szczescie mnie nie probuje codziennie odwiedzac ;)

Sandra - daj znac jutro, co na tescie, bo juz glupiejemy razem z toba, jaki bedzie w koncu wynik ;)

Ktore teraz kolejne do testowania? Bo lada chwila kolejne miejscowki sie zwolnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl