BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 2 miesiąc temu #965831 przez aggi
Sandra nawet 25 wykryje ciążę po 3 dniach od spodziewanej @.. mój wykrył od razu po jednym dniu spóźnienia.. kiedy idziesz do lekarza? No własnie mnie nie bolalo ani nic.. tylko miałam takie upławy.. po badaniach sie okazało ze to to.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965832 przez aggi
aklim zdrowiej !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965833 przez Sandruska1995
Jutro test, w poniedziałek zrobię termin do gin. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965838 przez majka1987gnoWlkp
Sandra potraktuje Cie jak mojego 18 letniego brata.... W łeb chcesz??? No proszę Cię.... Od wizyty nie dostałaś mocnego krwawienia więc test pokaże Ci te dwie kreski.... Innej opcji nie ma.. Ty musisz iść raz jeszcze do gina się dowiedzieć czy się coś rozwinęło czy rzeczywiście puste jajo plodowe do usunięcia.....
No bardziej prosto Ci tego nie wytłumaczę....

[/url [/url]



Podziękowania: meli1990, Sandruska1995

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965840 przez Pinezka
Wow, wlasnie wrocilismy ze spacerku 1 h 20 min :woohoo: 17 C, sloneczko, musialam kurtke zdjac. Dobrze, ze maly ubrany na cebulke, to mu dwie warstwy zdjelam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #965841 przez Sandruska1995
majka wiem wiem , szczerze wolę dostać @ lub zobaczyć dwie kreseczki niż dowiedzieć się że jajo do usunięcia. Jutro wszystko będzie wiadomo . :side:
A w poniedziałek robię termin do gin, powiem co i jak to chyba powinni mnie szybciej przyjąć .

A mam jeszcze jedno pytanie , czy któraś z Was paliła przed ciąża papierosy i rzuciła odrazu jak się dowiedziała że będzie dzidzia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965844 przez majka1987gnoWlkp
Sandra..... Boże.... Ty będziesz mieć dwie kreski!!! Bo ciąża nawet z pustym jajem to ciąża i ciało wytwarza hormon bHcg..... Ty się od razu umów do gina...

[/url [/url]



Podziękowania: meli1990

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #965846 przez Sandruska1995
majka To co lepiej nie robić testu? Nie wiedziałam, że wyjdzie pozytyw . :dry: ( dzięki za informację )
Hm, chyba pójdę z samego rana bez terminu do gin może mnie przyjmą , a chyba powinni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965850 przez majka1987gnoWlkp
Jasne ze możesz zrobić test ale on nie będzie wyznacznikiem czy wszystko jest ok.....
Na pewno będą dwie kreski....
Jak chcesz zrób ale na pewno będą dwie kreski.. One nie są wyznacznikiem czy jest ok czy jest puste jajo plodowe...
Musisz koniecznie odwiedzić ginekolog żeby skontrolować jak się sytuacja rozwinęła...

[/url [/url]



Podziękowania: meli1990

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965851 przez gwiazdka2014
Sandrusia współczuję ci
czy ty potrafisz czytać... Dziewczyny ci piszą co trzeba zrobić w takiej sytuacji bo niestety ich to tez spotkało a ty jak głupia upierasz się przyswoim. Jeszcze sobie krzywdę zrobisz zrobisz...
Cokolwiek ci dziewczyny napiszą ty i tak się upierasz przy swoim, po co się pytasz skoro i tak lepiej wiesz... Nie rozumiem twojego zachowania...
Podziękowania: aggi, meli1990

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #965853 przez Sandruska1995
gwiazdka Co lepiej wiem? Nie wiedziałam akurat o tym że przy pustym jaju test będzie pozytywny , podziękowałam za info majce .
Napisałam chyba WYRAŹNIE , że w poniedziałek idę do ginekologa. :)

Czytałam, że możliwe też jest uwolnienie pęcherzyka, który jednak nie uległ zapłodnieniu.

Dobra ja już o nic nie pytam. W poniedziałek się dowiem wszystko. Miłego Dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965860 przez majka1987gnoWlkp
Sandra ale ty nie masz pęcherzyka tylko puste jajo i jedyny sposób na to aby organizm sam się go pozbył to mocna @ której nie miałaś... Pecherzyk w twoim przypadku został zaplodniony tylko wtedy jeszcze nie było odpowiedniego podziału komórek i nie wiemy czy powstał zarodek czy nie... Puste jajo to źle podzielony zaplodniony Pecherzyk.... Dla zobrazowania powiem Ci tak ze to jajko kurze które ma skorupke, białko a żółtka brak.... Rozumiesz? Ciało kobiety może samo usunąć taką ciążę ale wtedy jest silna @... Jeśli nie trzeba usunąć... U Ciebie może jeszcze się coś pojawiło... Jeśli nie pójdziesz do gina się nie dowiesz.

A ciało samo wydała Pecherzyk jeśli nie jest zaplodniony i to jest..... Zwykła @.. Kobieta zł w całym swoim życiu produkuje X jajeczek a jeśli ma tylko dwójkę dzieci to reszta była usunięta z macicy z martwą bloną śluzową macicy podczas @.

[/url [/url]



Podziękowania: meli1990, Sandruska1995

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #965863 przez Sandruska1995
majka O ! jesteś bezbłędna , teraz mnie oświetliłaś na maxa - Dzięki :) Więc czekam na wizytę u ginekologa, idę bez kolejki . :side: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965866 przez aklim88
Majka na nauczyciela ;)



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182
Podziękowania: majka1987gnoWlkp, Sandruska1995

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965869 przez Sandruska1995
To samo mi na myśl przyszło he :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl