BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 1 miesiąc temu #970559 przez magmus88
Chudzinka dobrze, że jesteś :D jesteś takim naszym pupilkiem :D hehe

aggi... co do testowania.... ostatnio mówiłam, ze mam taką teorię, że podejrzewam, że tylko jeden jajnik mi pracuje. Miałam to min sprawdzić przez tetsty... wtedy co drugi cykl byłby "pusty"... ale chyba to się nie sprawdziło... podeślę, Wam później zdjęcie testów z tego miesiąca.... zgłupiałam :D

Poza tym od końca stycznia jestem PRZEZIĘBIONA! W zeszły weekend wróciło do mnie ze zdwojoną siłą..... Mimo, że przez ten czas nie było ani dnia, żebym rozstała się z chusteczką to ten weekend mnie załamał.....

Pati... co do włosów to powiedzmy kolor został podobny ale ciut jaśniejszy. Właśnie chyba jutro będę się farbowała znowu. Bo już mam odrost hehe.... a to za sprawą teżtego.... że biorę tabletki na włosy. I faktycznie zauważyłam się się wzmocniły. ... Pati to kiedy ta kawa? :D

natB - ja zamawiałam póki co raz ale 2 serie (100 opakwoań), jestem gdzieś po połowie... i jeszcze ani jeden nie był wadliwy. Póki co tfu tfu...

monique - matko jaka słodka!!!!!!!!!!!!! Gratulacje!!!!!!!! Mój siostrzeniec ma tą samą karuzelę ehhehe

aklim - fajnie że tak kompleksowo podchodzą do tego.... przynajmniej jedna, dwie wizyty i wszystko załatwione :)

Poza tym pogoda też w kratkę... raz słońce raz śnieg.

Jak tylko zrobię fotkę to poślę Wam te moje testy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970561 przez Patikierc
zancik-ty juz masz 19tydzien matko :lol: kiedy to zleciało,szybko czas leci..
ja juz po pracy myśle co na obiad zrobić i nie mam pomysłu bo jutro jestem do 21 w pracy a w sobotę cały dzień wiec coś można upichcić..
a narazie kawusia inka i luzz..




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #970562 przez Patikierc
magmus- zapraszam w niedziele :lol: Kraków zwiedzisz chyba że jesteś z Krakowa :lol:




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970570 przez Pinezka
Zancik - a ten dziwny pojemnik na mocz to nie przypadkiem taka jakby probowka? Mi dali takie cos na posiew moczu. Juz nie pamietam jak to wypelnilam, kojarzy mi sie, ze sikalam do innego pojemnika, a potem ta niby probowka sie zasysalo mocz do srodka :blink:

Magmus - mi sie cos kojarzy, ze nawet jesli tylko jeden jajnik pracuje, to podobno moze przechwycic funkcje tego leniwego (albo np usunietego), tzn produkowac jajeczko co miesiac

Chudzinka - pierwszy rzyg, no no :) Oby za czesto cie nie meczylo ;)

Joanna - to czekamy na owu :)

A mnie dzis bardzo glowa boli :( Malz w Niemczech na delegacji i wieczorem chca mnie (albo raczej dziecia) odwiedzic tesciowie :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970575 przez Miluniaa
Hej dziewczyny :) Chudzinka caly czas Ci kibicuje sprawdzam czy cos napisalas co u Ciebie i czy ok :)
Ale tak z inneg beczki bylam u gina okazalo sie ze mam 3 pecherzyki po clo ktore pieknie urosly , a w jednym pecherzyku byly jakies 2 kropki na ktore lekarz zwrocil uwage ale jakos tak wymigiwal sie od odpowiedzi zeby nic nie powiedziec hmmm a ja teraz mysle ... Mialyscie cos podobnego ? Co to moze byc? Moze jestem w ciazy ale to poczatek i nie chcial robic nadziei ? Tyle mam teraz znakow zapytania i metlik kompletny ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970592 przez joanna1991
AGGI dziś też zrobiłam testa i cieszę się jak głupia do sera bo mój dzisiejszy test wyszedł jeszcze ciemniejszy od tego co niby wykazywał mi owulke w zeszłym miesiącu a do owulacji mam jeszcze 2 dni :) coś jest na rzeczy :D


PINEZKA ja też czekam niecierpliwie :D

MILUNIA bym ci pomogłą ale nie miałam kompletnie takiej sytuacji... miejmy nadzieje że jednak jest wszystko w porządku


Jutro postaram się wstawić fotki testów z wczoraj i dziś. same przyznacie że są inne niż te poprzednie. Nigdy kreska testowa nie była ciemniejsza od kontrolnej a powinno tak być i myślę że w tym cyklu jednak będzie taka jaka powinna być :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970619 przez aklim88
Joanna - to zapowiada się dobrze jak takie wyraźne te maliny jak piszesz :) bierz lepiej męża w obroty zamiast wstawiać foty ;) ale mi się zrymowało :)



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970630 przez Anabelle
Aggi warto robić najpierw inhalacje (rozrzedzi) następnie odciągnąć a po odciągnięciu psiknąć solą. Nie odciągać ponownie. Jak psikniesz i odciągniesz to znowu osuszysz sluzówkę i rozpocznie się wzmożona produkcja wydzieliny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970658 przez joanna1991
ALKIM ja teraz nie popuszczę swojemu mężowi :D hi hi dziś mój 14dc a w 12 już tak łądnie się kreseczki pokazują :D

Kurde dziś od samego rana od 5 godziny nie śpię bo sąsiad z którym jesteśmy na ścieżce wrogiej przebił nam nożem 3 opony od samochodu :/ masakra... Wczoraj była u nich impreza urodzinowa i ktoś zadzwonił na policję a oni myśleli że to my, i zrobili to po złości. Oczywiście zgłosiliśmy to na policję ja im nie odpuszczę tym bardziej że od roku nas dręczą :/ i jak ja mam zajść w ciążę jak ja w stresie żyję :( Staram się uspokoić żeby nie oszaleć :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #970659 przez zancik
Witam z rana......
Jaja jak berety patrze wczoraj ok.20 za okno a tam biało :woohoo:
Pinezka właśnie dokładnie tak jak napisałaś to probowka jest B)
Pati no leci czas jak szalony oby tak dalej ;)
Joanna trzymam kciuki :) No to ładnie powalonego sąsiada macie masz rację nie odpuszczaj dupkowi :angry: :angry:

Wiem,że to nie na temat ale Wstawiam Wam coś na poprawę humoru ja popłakałam sie ze smiechu :laugh: :laugh:


"Wczoraj wybrałam się na imprezę z moimi koleżankami. Powiedziałam mojemu mężowi, że wrócę o północy.
-Obiecuje ci kochanie, nie wrócę ani minuty później - powiedziałam i wybyłam. Ale, impreza była cudowna! Drinki, balety, znów drinki, znów balety, i jeszcze więcej drinków. Było tak fajnie, że zapomniałam o godzinie...

Kiedy wróciłam do domu była 3 nad ranem.
Wchodzę do domu, po cichutku otwierając drzwi, a tu słyszę tą wściekłą kukułkę w zegarze jak zakukała 3 razy. Kiedy się zorientowałam, że mój mąż się obudzi przy tym kukaniu, dokończyłam sama kukać jeszcze 9 razy... Byłam z siebie bardzo dumna i zadowolona, że chociaż pijana w cztery dupy, nagle taki dobry pomysł przyszedł mi do głowy - po prostu uniknęłam awantury z mężem...
Szybciutko położyłam się do łóżka, myśląc, jaka to ja jestem inteligenta! Ha.

Rano, podczas śniadania, mąż zapytał, o której wróciłam z imprezy, więc mu powiedziałam, że o samiutkiej północy, tak jak mu obiecałam. On od razu nic nie powiedział, nawet nie wyglądał na podejrzliwego. Oh, jak dobrze, jestem uratowana... - Pomyślałam i prawie otarłam pot z czoła. Mój mąż, po chwili, spojrzał na mnie serio, mówiąc:
- Wiesz, musimy zmienić ten nasz zegar z kukułką.
Zbladłam ze strachu, ale pytam pokornym głosem:
- Taaaak A dlaczego, kochanie?
A on na to:
- Widzisz, dziś w nocy, kukułka zakukała 3 razy, potem - nie wiem jak to zrobiła - krzyknęła 'O kurwa!' Znów zakukała 4 razy, zwymiotowała w korytarzu, zakukała jeszcze 3 razy i padła na podłogę ze śmiechu. Kuknęła jeszcze raz, nastąpnęła na kota i rozwaliła stolik w salonie. A potem, powaliła się koło mnie i kukając ostatni raz - puściła se głośnego bąka i szybko zaczęła chrapać..."

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970679 przez aggi
KUWA. skasowało mi to co pisałam.... więc jeszcze raz :sick: :sick:

aklim dorsza bym zjadła mniam ! takiego prosto z nad morza najlepiej :woohoo: dzisiaj u nas kalafiorowa :)

zancik widzisz uczepilo się nas wrrr :( oby szybko wiosna przyszła i choróbska zniknęły! Mój S mojej mamie życzenia złożył, nawet bombonierkę dostała ;) Ja udam że nie wiedziałam o takim dniu hhaaaha :evil: ja tylko takie 'probówki' na siuśki miałam i normalnie podstawiałam i siurałam :D ciężko było ale następnym razem miałam już wprawę hahah. Czytałam już to kiedyś :)

magmus
podeślij foty podeślij :) pocieszę cię, ja 3tyg katar miałam :blink:

Pinezka
jak junior?

Miluniaa a który masz dc ? kiedy ma być @?

joanna
to bierz męża w obroty, nie zaszkodzi a może pomóc :woohoo: u mnie bladziny nadal ale jeszcze mam z dwa dni. Masakra współczuję sąsiadów :blink:

Bella
dzięki za radę ! dobrze wiedzieć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970684 przez Miluniaa
aggi wtedy jak bylam u gina to byl 15 dc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970690 przez aggi
Milunia a ilu dniowe masz cykle?
Podziękowania: Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970694 przez Miluniaa
Lekarz liczy teraz 28 po clo ,a tak mialam 30-31 dniowe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #970703 przez brown24
Hej :) mam pytanie, może niektórym wydać się trochę głupie ,ale już sama nie wiem jak lepiej.Czy jesli testy wskaża nadchodzącą owulacje ,to należy próbować codziennie czy robić sobie np. dzień przerwy?( wtedy ponoć nasienie będzie lepszej jakości). Jak to jest z Wami? :laugh:
U mnie @ się już kończy, jednak mam cykle 31-dniowe więc jeszcze troche muszę zaczekać na testowanie :)
P.S. Macie jakies info kiedy zima nas opuści? :) bo u mnie pomimo pięknego dziś słońca , zimno i śnieg jeszcze zalega, a ja czuje się paskudnie...
Joanna nie zazdroszcze tak walnietych sąsiadów, powodzenia w staraniu się :)
Zancik świetny dowcip :) aż zaczełam myśleć czy ja tak nie robie po powrocie z imprezy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl