BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 2 miesiąc temu #971070 przez Patikierc
Mari-to jestem spokojniejsza :lol: bo już myślałam że może sobie urajam ciąże aż tak bardzo albo psychika moja tak działa :lol: ale jak to dupek to ok...
teraz druga sprawa,dziś ostatni dzień dupka mam,i nie wiem robić bete żeby wiedzieć czy przerwać czy nie robić przerwać poczekać? Boje się tylko tego że jak przerwie a będę w ciąży to mi znów może spaść ten progesteron..




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971071 przez Patikierc
:blink: nowa strona




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971073 przez natB
No i zaczynam poranek w pracy...

Pati jesli chodzi o Twoje symptomy ja w ostatnim cyklu mialam tak jak Ty, @ przyszla jak w zegarku... wszystko, co opisujesz takze nie wiem, jak chcesz idz zrob bete... tez bralam dupka... do tego cyklu w sumie podchodze juz luzno... owu robie takze zobaczymy.. dzis 10 dc :)

Dupka bierz do 26 dc jesli masz cykle 28 dniowe, odstaw i. zrob test, jak negatyw to przyjdzie @ jesli pozytywny to dalej ciagnij dupka... a bierzesz go, zeby wyregulowac cykl? czy masz niedobor?... :)

Ja tak bym zrobila, ale jak masz watpliwosci zadzwon do gin :)...

Kryzys z mezem powiedzmy, ze zazegnany :P, ale ja to bardzo pamietliwa jestem.. oj ciezko ze mna ma..
W tym tygodniu chodze tylko 4 dni do pracy uff w piatek czeka mnie maly zabieg chirurgiczny, wyciecie pieprzyka, potem badania histopatologiczne, bo mojemu lekarzowi sie on bardzo nie podoba, no i mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok... zaczyna brac mnie stres kolejny :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971074 przez natB
AdaAnabel to ostatnie u Was juz ciazowe podrygi? :))... jakies przeczucia co do wypakowania? :)...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971103 przez aklim88
Dzień dobry!

Mi w koncu w piatek przeszła ta jelitówką i od weekendu odzyskałam apetyt i zaczełam wiecej jesc. Zgaga przestała mnie męczyć, ale nie jest jeszcze wszystko w porządku z moim żołądkiem, bo co zjem, to leży mi na żołądku i odbija mi się strasznie cały dzien. Na szczescie nie jest to tak bardzo dokuczliwe jak zgaga.

My mieliśmy bardzo intensywny weekend. W sobotę była piękna pogoda i pojechaliśmy do zoo i na farmę a wczoraj spędziliśmy 4h w parku wodnym. Jak wróciłam, to oczy mi sie zamykały.

Udało mi sie namówić męża i lecimy pod koniec maja do Polski. Co prawda na niecały tydzien, ale zobaczymy sie z teściami, moze szwagierka do tego czasu sie rozpakuje, bo ma termin na 9.06 no i jedziemy na 60te urodziny mojego taty. Kupiłam juz Ali piękna sukienkę na imprezę. Ona kocha sukienki.

Muszę tylko zastanowić sie czy będę chciała robic to usg 4d w PL.

Mam pytanie moze któraś z Was sprzedaje lub sprzedała mieszkanie w Polsce, bo mamy takie przejścia z najemcami i agencja zarządzająca naszym mieszkaniem, ze bardzo poważnie zastanawiamy sie nad sprzedażą. Moze orientujecie sie jak wyglada teraz sytuacja na rynku. Mamy mieszkanie w Warszawie



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971111 przez Patikierc
natB-dupka dała mi ginekologo,cykle mam 34dniowe raczej regularne,dupka biore od 20dc przez 10dni więc dziś jest ostatni dzień brania,w piątek bądź sobote ma przyjść @,i zrobię tak że czekam grzecznie a koło środy zrobie testa z siusków jak nic nie wyjdzie to grzecznie czekam :)

jezu idę do pracy na 13.00-21.00 jak mi się nie chce a taka pikna pogoda za oknem :lol: aż sie uśmiechać człowiek chce..




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #971146 przez zancik
Dzień doberek.....
Piękna pogoda ciepło,słoneczko świeci banan na buzi od samego rana :laugh: :laugh: Zrobiłam dwa prania obiad ugotowałam i jeszcze przesadziłam kwiatki :)
Pinezka niestety nie powiedzieli jak mam tam siurnąć :( ale jak będe aptece to zapytam ;)
Aggi piękna maliniaki miałaś :) Jak ze zdrowiem?
Mari bidulko zdrówka. :kiss: No u mnie już 20 tydz. :woohoo: Czuję się super mam powera jak cholera :laugh: Piękne ozdoby uwielbiam takie pierdoły :) Zaraz wrzucę brzucha :)
Pati mnie w udanym cyklu piersi zaczęły boleć jakieś 3 dni po owu do tego po jakimś czasie wyczulony węch teraz wiem,że były to pierwsze oznaki ciąży.A czy po tych tabletkach mogą występować takie dolegliwości to nie mam pojęcia :(
NatB to super,że z M już zgoda.Ja też jestem pamiętliwa i do tego uparta jak osioł :laugh:
Ada?
Ula?
Betka?
Martyna?
Chudzinka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971150 przez brown24
Zancik piękny brzusio ;)
Joanna na moje ok to 5 kreski najbardziej widoczne, powodzenia! :)
Ja zaczynam testowanie za kilka dni, juz nie mogę sie doczekać. U mnie też dziś pogoda wiosenna, w końcu zrobiłam porządki w szafach :laugh: obiad, pranie, nosiłam się z zamiarem umycia okien, ale po zeżarciu połowy milki opadłam z sił :laugh: i stwierdziłam że koniec prac domowych na dziś. Jeszcze tylko kilka rundek z psem i jestem wolna hehe.
Pozdrawiam Was wszystkie, miło że trafiłam na to forum, chociaż przyznam że trochę się jeszcze tu gubie :))
Podziękowania: zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971155 przez aggi
dzień dobry :)
u nas taka piękna pogoda że 3h na świeżym powietrzu byliśmy :)

joanna trzymam za Was kciuki! wg mnie na Twoich testach albo cykl bezowulacyjny albo w 13dc ? Ale malin nie widzę niestety

Ja tylko sprostuję, że ja testowanie mam dla obserwacji, nie dla starań póki co :)

Bella no leci ten czas jak szalony! Dopiero na porodówce byłam......

MARI
długo Cię tu nie było :) super jaja ! to zielono żółte fajne :)

nat czyżby jakieś wiosenne depresisko? trzymaj się ! :)

Pati może to na dziecia a nie na kupę :P co do duphastonu to ja na podtrzymanie ciąży brałam więc nie wiem jakie ma skutki ale być może takie jak opisujesz bo to w końcu hormony

u mnie na teście wczoraj już nic, więc już nie testowałam dzisiaj ;)
więc sobotni pozytywny ale owulkę normalnie czułam tak mnie w podbrzuszu pobolewało i w jajku że masakra :blink:

aklim super że u Was po chorobie :)

zancik miło że pytasz :) już odpukać chyba lepiej ale Maks jeszcze czasem zakaszle w nocy.. śliczny brzuś ! :) I bluza :D

brown moje okna to błagają o litość :sick:

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971158 przez zancik
Aggi no to ciesze się,że u Was lepiej :kiss: :kiss: To jest koszulka kupiłam ją dziś na bazarku za całe 10 zł :laugh: :laugh: Maksio cudny buziaki od cioteczki :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971160 przez Pinezka
Zancik - sliczny brzuszek :)

Joanna - no ja malin raczej nie widze, ale te testy lubia blaknac po wyschnieciu

Ja dzis ide na spotkanie grupy mam, ktore dziela sie swoimi doswiadczeniami w karmieniu piersia, taka grupa wsparcia. Moze mi pomoga, bo juz fizia dostaje. Niby juz odnioslam maly sukces, bo Junior z karmienia wylacznie butla przestawil sie juz na karmienie mieszane - z dwie trzy butle na dzien, reszta to piers. Tyle, ze to karmienie piersia mnie troche wykancza - raz je 5 min, innym razem 30, czasem wytrzymuje 3 h miedzy karmieniami, a czasem po 20 min wola o jeszcze. Biorac pod uwage, ze nie produkuje wystarczajaco duzo mleka i w ktoryms momencie dnia jestem wyssana do dna (i wtedy butla), i nie da sie tego momentu przewidziec, gdy wychodze z domu, to jestem jak na szpilkach - bedzie chcial jesc i bedzie co, czy mam na gwaltu rety do domu wracac i butle robic :S

Wrzucam wam fotke z dzis ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971161 przez martyna_z
Jestem tu cały czas z Wami, czytam tylko pisać nie mam czasu. Moja mama miała zabieg, taką małą operację i musiałam do niej przyjechać. W weekend trzeba było ogarnąć nasze mieszkanie i wczoraj przyjechałam do mamy a tu sprzątanie, pranie, zakupy i gotowanie. Jest co robić. Testy robie i znów owulacje będę miała później bo wczoraj wyszła jedna kreska. Męża mam ze sobą, więc działań nie zaprzestajemy :-)

Pozdrawiam wszystkie szkoda że zrobiło na się tak mało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971165 przez Patikierc
Jeszcze tylko 3.5godziny i do domku :lol: wypiłam w pracy kawę,i mi nie dobrze taka paskudna,mmogłam wziąść sobie swoją inke :lol: ej za niedługo dzień mężczyzn:) macie jakieś pomysły?

Zancik-śliczny brzuch bluzka tez ładna :lol:
Pinezka- dasz rade najgorsze początki,zdjęcie śliczne:)
aggi- to ty się nie starasz haha a to ci zonk tygodnia :lol:




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!
Podziękowania: zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971167 przez Patikierc
Brown24- tyle roboty? A nie chcesz wpaść do mnie :lol: jakiego masz psa?




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #971177 przez brown24
Patikierc moge wpaść :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl