BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #970707 przez zancik
Aggi no niby od niedzieli 11 stopni a pózniej do środy 13,14 stopni i słonecznie oby tak było :) kurde,ale wiesz co w tej probowce to jak się odkręci to jakis biały proszek jest i taka rurka w środku zaraz wstawie fotkę ;) U nas dziś pierogi z serem na obiad a kalafiorowa mniam mniam :) Oj tam wymyślili jakis głupi dzień teściowej nie długo to kurde nie wiem co wymyślą jeszcze :whistle: :blink: :P
Brown no podobno lepiej jest np.co drugi dzień,ale my z M codziennie bara bara jak tylko maliny się pojawiły a przed malinami to rzadziej ;)No dowcip dobry ja płakałam ze śmiechu :laugh:
Millunia ja niestety nie pomogę :(

A to fota tej probowki B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970708 przez zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970717 przez aklim88
Brown - zacznij testować wcześniej. Ja miałam cykle 34dniowe i owulacja mnie zaskoczyła w 16dc - czyli 5 dni wcześniej niż wynika z wszelkich kalkulatorów. Według instrukcji testu ovu miałam zacząć testowanie od 17dc, ale nie mogłam się doczekać i zrobiłam 16dc, co okazało się strzałem w 10! Były piękne maliny, a następnego dnia po zrobieniu testu prawie niewidoczna druga krecha. Jakbym testowała wg instrukcji, to przegapiłabym ovu... a teraz fasoleczka kiełkuje w brzuchu ;)
Co do przytulania, to my co drugi dzień, ale myślę,że ten raz w dzień malin był trafiony ;)



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #970725 przez aggi
ja zatestowałam ale duuuuupa ;) O tej porze 19dc miałam maliny ostatnim razem, a dzisiaj raczej nic :P
muszę skontrolować i jutro/pojutrze sprawdzić jeszcze ;) bladzina jest ale gdzie tam do takich krech jak miesiąc temu ;)
jeszcze zatestuję za 2h bo w sumie napiłam się soku i poszłam siurać głupia ja :silly:
nie wiem na ile serio ma wpływ picia przed siuraniem ale... sprawdzę :)


Milunia to nie wiem co lekarz miał na myśli, na ciążę zdecydowanie za wcześnie by było w 15dc

brown jedni mówią zeby codziennie inni by po malinach na teście. Ja w trafionym cyklu przytulałam się z mężem w dzień malin i na drugi dzień. a tak to cały miesiąc nie ;) ale co organizm to inna historia, różnie bywa

zancik eeeeeeeeee faktycznie dziwną masz tę probówkę :D
Podziękowania: Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970734 przez Miluniaa
Agii dzieki, że odpisałas . Sama nie wiem co lekarz mial na mysli boje sie, ze cos moze ukrywa przede mna . Ale w pecherzyku sama widzialam 2 kropki na monitorku sam mi je pokazal, a pozniej nie wyjasnil o co chodzi tylko zaczal krecic, ze szansa duza na blizniaki w tym cyklu. Ale ja pozniej sie naczytalam w necie ze jak 3 dominujace pecherzyki to moga byc trojaczki myslalam ze chodzilo mu o to co wlasnie zobaczyl w tym pecherzyku . Oby to tylko nie byla torbiel .... A jak sie tworzy torbiel to boli ? Bo mnie dzisiaj przy kucaniu boli prawy jajnik .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970735 przez aggi
Milunia szczerze to nie mam pojęcia co mógł widzieć.. a torbieli nie miałam więc nie pomogę :( Ale jak boli Cię jajnik to owulka może u Ciebie właśnie jest?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970736 przez Miluniaa
Być może ... ja do tej pory mialam cykle bezowulacyjne wiec nie mam porownania czy cos sie dzieje czy owulacja, bo mnie nigdy nic nie bolalo ale tez i pecherzyki nie rosly

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970857 przez Pinezka
Zancik - eeee, dziwna ta probowka, moja byla inna. Twoja wyglada jak skrzyzowanie probowki ze strzykawka. A nie poinstruowali cie w przychodni jak to wypelnic? :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970862 przez Patikierc
Hej,6.30 a ja już na nogach :P zbieram się do pracy a dziś moja kolej z psem więc komu w droge temu czas..
Zancik-jaka próbówka :lol: że niby trzeba tam nasikać :lol: spoko...
Milunia- będzie dobrze ja też nie wiem co to jest i jak ci pomóc...
Aggi-moze ci się cykl wydłużył? ja zawsze testuje tuż po @ jakiś jeden dzień :lol: wtedy wiem że nic mi nie umknie :lol: i mam zawsze skok dużo wcześniej jak na owulacje krechy fajne ale za jasne i potem znów bladziochy i w tym cyklu jak z zegarkiem w ręce w dniu w którym powinna być była :lol:
Aklim-złoty szczał :lol: i się udało mała fasolka kiełkuje :)

dziś do 18 w pracy średni ruch wiec dobrze że mam książke :lol: spadam z tym psem miłego dnia :lol:




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970878 przez aurelia
Czy test owulacyjny moze wykryc ciaze? Dzis powinnam miec okres a nie mam i nie mam juz testow ciazowych i zrobilam owulacyjny i wyszly 2 krechy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970879 przez aggi
dzień dobry ;)
U mnie dzisiaj intensywny dzień się szykuje, a S wraca już ok 13tej z pracy i ja nie wiem jak ogarnę :blink:
modlę się by mały poszedł na drzemkę, najlepiej długą :D


Milunia aha to jeśli miałaś cykle bezowulacyjne i 15dc w cyklach 28 dniowych to ja obstawiam na owulację bo jajniki wtedy bolą :)

Pati powiem Ci że możliwe że tym sokiem zawaliłam bo krechy wyszły mimo że wcześniejsze testy z cieniem cienia ;) Ale dzisiaj będę widziała czy dzisiejsze
są pozytywne czy nie :) jeśli nie to obstawiam że wczoraj był skok LH. Znam swój organizm, przy zafasolkowaniu z Maksem miałam takie maliny jak wcale, obstawiałyśmy tu cykl bezowulacyjny :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970884 przez joanna1991
Witajcie dziewczyny :)

U mnie dziś już trochę lepiej.... Wczoraj robiłam testa i.... nie wiem co myśleć bo wyszła mi tylko bladzina, do @ jeszcze 2 tygodnie a wczoraj lekko brązowawy śluz miałam na wkładce.. czy to przez ten stres? czy co... Sprawdzę jeszcze dzisiaj jaki wyjdzie test owu.. Z wyliczeń powinnam mieć dziś maliny i mam 15dc, może wtedy co testy ładnie wychodziły to były maliny.. sama nie wiem

Miłego dzionka :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #970890 przez aklim88
Joanna - wygląda na to, że miałaś owulację wcześniej w tym cyklu i już jesteś po. Wzięłaś męża w obroty? ;)

Aurelia - są takie teorie, ale nie zawsze sie to sprawdza i nie mozna samym testem owulacyjnym potwierdzić ciąży. Kup sobie czuły test ciążowy i zatestuj jutro rano, to będziesz wiedziała.



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970915 przez joanna1991
ALKIM oczywiście że było przytulanko jak krechy były ciemniejsze :) ale upewnie się jeszcze dziś z tym testem bo ostatni mi został to po co ma się zmarnować :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970938 przez Patikierc
hej,ja już po pracy dziś mam cały dzień wzdęty brzuch,kurde nie wiem od czego i zaczoł mnie tak dziwnie boleć jakby coś w środku mnie rozpierało kurde nie wiem czy to nie po tych lekach mam jakieś akcje po duphastonie.. i jeszcze kreci mi się w głowie jakbym miała "efeky matyla" haha jak w tym filmie :lol:

joanna- testuj ostatni a nóż co będzie lezał samotny w szafce :lol:
aurelia- ja będąc w ciąży miałam ciemne krechy na tescie owulacyjnym a nie wiedziałam że jestem w ciąży dopiero tydzień pózniej zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny i miałam zdziwko :lol:
aggi-a ja nieraz piłam coś w snsie wode przed testem owu i wychodziły kechy :lol:

własnie wróciłam z pracy cicho coś tu.. mąż mi dzis do pracy kwiaty już wysłał na dzień kobiet ale miałam zdziwienie :lol: a teraz się szykujemy idziemy na bilarda i może jakąś lampke wina z znajomymi B) cóż trzeba się odstresować :lol:




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl