BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 1 miesiąc temu #971774 przez Chudzinka
Martyna, przepraszam, że przekrecilam, ciąża mi na mózg padła ;-) Ale mam nadzieje, ze Ty działasz a nie forum czytasz :-P
Podziękowania: aggi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971775 przez Chudzinka
Nowa str... Ula, a co u Ciebie? Zdrowie w domu wróciło? Całuje :-*
Podziękowania: Magiczna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971781 przez Asiaa
Martyna tak, rozmowy były, a jak wyjdzie to się okaże. Póki co głowy sobie nie zawracaj ;) a jeśli zajdzie taka potrzeba to dziewczyny są skarbnicą wiedzy ;)

Chudzinka wydawało mi się że w nowej pracy będziesz mniej zawalona robotą niż w poprzedniej.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Oczywiście, że dzieć najważniejszy ;)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ula :kiss: jak Ty się miewasz?

Aggi wcale nie mówię, że to złe wyjście. Też się uśmiechnęłam na to przechrzczenie ;) Dawaj Maksa do mnie na wczesne popołudnie, a Ty sobie odpoczniesz w międzyczasie ;) później mam trochę roboty to Ci go zwrócę ;)
Podziękowania: aggi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971794 przez joanna1991
Witajcie kobietki :) u mnie dziś piękna pogoda :) korci mnie żeby okna pomyć :D

PATI ja dzisiaj robiłam badania na TSH. FT4 i prolaktynę, moja gin nie mówiła w którym dokładnie dniu cyklu mam robić. Byłam 7 lutego u niej i kazała za 4 tygodnie zrobić te badania. Ona jest też endokrynologiem, najlepszym w moim mieście więc wie co mówi :D jutro mam odbiór wyników więc jak będę wiedziała to dam wam znać :)

Doczytam was później :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971806 przez aggi
joanna podeślij pogody bo u mnie brzydko :(

Asiaa a chętnie bym go gdzieś choć na chwilę opchnęła uwierz :P taka ze mnie matka wyrodna :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971820 przez joanna1991
AGGI zapraszam do siebie :D z Maksem :D hi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971831 przez martyna_z
No tak działaliśmy, zobaczymy co z tego wyjdzie i pomyłki Chudzinki nie zauważyłam, ale spokojnie mi już tak imię zmieniali że się przyzwyczaiłam ;)

Asiaa jak by były takie tabletki to niejedna by je chciała :) idzie wiosna, będzie dobrze, głowa do góry :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #971858 przez Chudzinka
Asiaa
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Tabletki są, ale to już na receptę, ale wierzę, że jak zaczniesz wystawiać buzię na slonko i wiosenny wiatr, to to trochę rozwieje Twoje troski. Pamiętam chwile zwątpienia, rozumiem. Ale jesteśmy silne I wierzę że znajdziesz w sobie jeszcze wole walki o realizację marzeń :-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971891 przez Asiaa
Aggi aj tam od razu wyrodna :P przypuszczam, że każdej mamie czasem się przyda trochę czasu bez dziecka (szczególnie kiedy daje w kość) by później móc wrócić do niego z podładowanymi bateriami ;)

Martyna a jednak są, tak jak Chudzinka pisze, tylko na receptę :laugh:

Chudzinka to oby poszło po Twojej myśli z pracą :) oczywiście z tabletkami żartowałam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #971916 przez Sandruska1995
Hej! Wpadam tylko żeby Wam napisać o moim szczęściu . Byłam przedwczoraj u gin , infekcja wyleczona. Maliny na owu pokazały mi się w 15dc, od 21dc do 25dc kuł mnie lewy jajnik . Dziś na wkładce zobaczyłam takie niteczki krwi , jakie miałam z małym zamiast miesiączki więc postanowiłam rano zrobić test i Dziś mój 27 dc , 2 dni przed okresem i ujrzałam dwie I I choć drugą bladą kreseczkę, ale wiem że się udało się!! :woohoo: Jeszcze w poniedziałek powtórzę i zrobię termin do gin.
Powodzenia dla Was dziewczyny :) To która następna testuje ciążowym?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971923 przez natB
Agi jak Wlad mial apogeum marudzenia, a mi sie cierpliwosc konczyla wsadzalam go do lozeczka.. ufff jaka to byla ulga, 3 wdechy i dalej walka :))... teraz przechodzimy jakis bunt "2 latka" chociaz ma niecale 17 miesiecy :P takze jak czegos nie chce robi "niu niu" maluchem... probuje sie wyginac takze walcze do dzis, ale i tak wiem, ze jest grzecznym dzieckiem... takze doceniajmy to, co mamy bo sa gorsze maluchy :P... mam nadzieje, ze Maks dzisiaj wstanie prawa noga :))... przesylam duzo slonca, wiosna idzie, ale zimnica jak w kieleckim ://..

Chudzinka 3mam kciuki za prace, oby poszli na reke z godzinami :)...

napisze na szyb ko, bo siedze w poradni chirurgiczbnej... dzis bede miala wycinany pieprzyk na plecach... bylam wczesniej w lab na pobraniu krwi na tsh, anty tpo... przechodzilam obok oddzialu gin gdzie troche czasu spedzilam w ciazy, ojej doslownie mnie mdlilo na sama mysl... wtedy szlam na pewniaka, a teraz ojjj przezywalabym to... juz nawet nie chce myslec o porodowce :P tram to nie pojde nigdy juz na pewniaka :P chociaz porod mialam lekki, ale wiem co mnie czeka... odezwe sie pozniej :)...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971947 przez aggi
dzień dobry :)
pobudka o 4:30 zawsze spoko hehe. Ale dospał do 8 po mleku :)
Pogoda brr nadal, na jutro śnieg głoszą :huh:
Oby nie bo jutro mamy dużo jeżdżenia.. na pogrzeb jedziemy a potem na urodziny i tak cały dzień zleci


Chudzinka widać ze ta praca bardzo Cię cieszy ! ale coś za coś, muszą trochę odpuścić oni Ty tez dla Twojego dobra :)

Asiaa ojjjj taK! szkoda że ja nie mam go komu zostawiać a jeśli już to teściom NIGDY a moich rodziców nie chcę 'nadużywać', Maks został z nimi może z 3x w ekstremalnych sytuacjach

nat Maks jak go w dzień dam do łóżeczka tak wrzeszczy że szok :P no no niby narzekać nie mogę ale czasem mam serdecznie dość tymbardziej że nie mam nawet do kogo zagadać ani gdzie iść "ale wiem co mnie czeka"? Tzn??? Aż tak wspominasz swój poród? Powodzenia z tym pieprzykiem !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971976 przez natB
No właśnie najgorsze jest to bycie samej... rozumiem Cię, bo
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

W sensie "wiem co mnie czeka" po kolei, jak wygląda to wszystko na porodówce całe przygotowanie itp :)... także oswojona z tym miejscem jestem :)... wiem, że dobry poród zależy od mojego dobrego nastawienia... ale nie mam o czym myśleć, skoro nie wiadomo kiedy to znowu mnie czeka :P

Ja już po zabiegu, nie było źle... znieczulenie przestaje działać i zaczyna boleć i ciągnąć... miejsce głupie, bo to między łopatkami, czyli każdy ruch rękoma powoduje jakiś tam dyskomfort... Wład u niani, a po powrocie jakoś będę musiała dać radę :).. przeżyję i to :)... w ogóle koło poradni chirurgicznej jest poradnia ortop. i były mamy ze swoimi niemowlakami na usg bioderek... jaki widok ach <3...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971996 przez Chudzinka
Sandruska, ciesze się, że infekcja wyleczona, niech się teraz wszystko zdrowo rozwija. Wrzuć mam testa, niech zaraza ;-) Gratulacje listopadowko :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972007 przez aurelia
Sandriska gratuluje dlugo sie staralas? Co pomoglo?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl