BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 1 miesiąc temu #971379 przez Miluniaa
Dziewczyny znow Was bede meczyc swoimi glupimi pytaniami ;p jak bedziecie mialy mnie dosc to piszcie i przestane Was wypytywac :)
Bylam dzisiaj u gina mialam po clo 3 pecherzyki dzisiaj sie okazalo, ze pekl jeden a 2 niestety nie. Mam przyjsc w razie pojawi sie miesiaczka w 3 dniu cyklu . Moje pytanie jest takie jakie sa szanse ze w tym cyklu zaszlam w ciaze jesli pekl ten jednen pecherzyk ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971401 przez aggi
Milunia moim zdaniem jeśli plemniki były mniej więcej w tym samym czasie co pękał pęcherzyk to szansa na ciążę jest

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971433 przez MARI
Witam :)

JOANNA nie było mnie trochę bo choróbska u mnie zagościły, ale już sytuacja opanowana :) dziś taka piękna była pogoda wywietrzyłam mieszkanko i mam nadzieję że wirusy wywiało. Nie martw się myślę że i my doczekamy się dzidzi :) bo inaczej być nie może ;)

ZANCIK widzę że zaczęłaś pierwsze zakupy- bardzo ładne :) a powiedz proszę bo może mnie ominęła ta wiadomość, wiesz już płeć czy to kaczuszka czy pisiorek?? :P :P

NAT B trzymam kciuki za maliny :)

MILUNIA myślę że w takim przypadku jak pęcheżyk pękł i plemniczek się napatoczył :P to jest szansa na ciążę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971462 przez magmus88
Hej dziewczyny :)
Pracuję ponad miesiąc w nowej pracy i masakra..... taki klimat zły, że nie mam ochoty wstawać rano do pracy.... poza tym taki zapie*dziel , że głowa boli.... Wkleję Wam zaraz fotkę, którą obiecałam już dawno... aktualnie czekam na @

aggi - piękne krechy! a jaki Maksioooooo - słodkości! Do schrupania
Mari - też robiłam te jajeczka w zeszłych latach :) tzn te karczochy
zancik - jaki przepiękny brzucholek!!! Moja siostra ma pościel z tej serii - ale dinałzory :D
brown24 - jeszcze kilka dni i wszystko załapiesz :)
Pizezka - ale masz już kawalera w domu!!! A jak główke trzyma!
chudzinka - jak się cieszę, że u Ciebie wszystko gra :) zadbaj o siebie ;) nie przeciążaj się pracą :)
natB - ile mały ma już ząbków? Bo mój mały od siostry ma 15 miesięcy i już 12 zębów! To chyba sporo, nie? heh
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971468 przez aklim88
Leżę w wannie i mam czas na nadrobienie Was

Mari - jajeczka cudne. Ja nigdy nie miałam zdolności manualnych i plastycznych. Zazdroszczę

Aggi - dobrze, ze juz choroby Wam odpuściły. Przyjdzie wiosna i powinno byc lepiej

Pinezka - ale siłacz z Juniora. Główka ładnie uniesiona

Żancik - no no no brzusio juz pokaźny sie robi. Juz nie mogę sie doczekac mojego i czucia ruchów. Czytałam, ze w kolejnej ciąży ruchy czuje sie wczesniej. Ciekawa jestem jak to bedzie. Ala była straszna wiercipieta i do teraz jest wulkanem energii. Pościel dla malucha przesłodka. Ja tez Ale przykrywalam na początku kocykiem, bo kołderki były za duże i za ciężkie.

Martyna - no najważniejsza jest motywacja do działania ;) tak trzymaj :)

Chudzinka - tez myślę, że powinnaś sie poważnie zastanowić nad pójściem na zwolnienie. Chyba, ze masz dziwną umowę i doda Ci to wiecej stresu...

Nat - jeszcze troche, to wyjdą wszystkie i bedzie spokój... A potem bedą wypadać ;) najważniejsze, ze Wład śpi Ci ładnie w nocy

Magmus - miejmy nadzieje, ze sytuacja w Twojej pracy sie za jakiś czas uspokoi. Bo szkoda by było rezygnować z pracy w zawodzie. Trzymam kciuki.

Ala dziś była pierwszy raz po chorobie w przedszkolu. Ustaliłam, ze w przedszkolu była epidemia jelitowki, tak jak myślałam. Ładnie to zniosła. Była zadowolona. Tylko zapomniała misia z przedszkola i był lament przed spaniem, ale juz ok. A ja mogłam spokojnie popracować pod nieobecność.

Odliczam znowu dni do kolejnej wizyty tzn. USG. Jeszcze 4-5tygodni. Mam nadzieje, ze za niedługo dostanę informacje ze szpitala z dokładna data badania...



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971477 przez natkka
Dzoewczyny trzymajcie za mnie kciuki od dzisiaj do piątku :) odezwę się po :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971497 przez Chudzinka
Magnus, test pozytywny moim zdaniem w 19dc :-) Mam nadzieje, ze w pracy się poprawi, trzymam za to kciuki.
Natkka - zaciśnięte! Powodzenia :-*

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971500 przez aggi
dzień dobry :cheer:
u mnie zgodnie z zapowiedzią w tv szaro buro i ponuro
a szkoooooda.. Maksa staram się wysłać na drzemkę ale się stawia :blink: a muszę
mu zupkę iść gotować... Nie wiem co mu dziś zrobić hmm muszę coś wymyślić

magmus piękne krechy miałaś w 19dc :) Staranka były? Przepęęęęędzam Twoją @ :evil:

aklim
ja w wannie bym się o telefon bała :D

natka trzymam kciukasy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #971559 przez martyna_z

Załącznik nie został znaleziony


Dziewczyny może Wy jesteście mądrzejsze. Wrzucam Wam fotkę moich testów. Dziś jeszcze za wcześnie żeby zrobić, teraz nie wiem czy owu już była czy dopiero będzie, bo dziś boli mnie jajnik i podbrzusze. Co Wy myślicie?
A dodam że wcześniejsze były jednoznacznie negatywne, jedna kreska tylko widoczna.

Nattka kciuki zaciśnięte!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971563 przez joanna1991
MARI to dobrze że już zdrowi jesteście, za to mnie teraz choróbsko rozbiera.... czuje się jakby pociąg po mnie przejechał...

MAGMUS widzę że nie tylko u mnie jest masakra w pracy, ja jak mam iśc do pracy i wiem że jest kierowniczka to strasznie brzuch mnie boli... aż w takim momencie nawet nie myślę o ciąży bo ten stres jest taki duży że mogłoby zaszkodzić...Ostatnio wstawiałam fotkę swoich testów i może na nich nie widać ale miałam w 15dc takie same krechy jak ty w 19dc :D

NATKKA kciuki zaciśnięte! :*

Dziś wolne, mam nadzieję że jakoś się wyleczę i odstresuję..... Później do was zajrzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971595 przez aggi
Ktoś mi dziecko podmienił no mam go najzwyczajniej w świecie dzisiaj dość :S jęczy nie wiadomo o co... non stop :sick:


martyna no ja tu niestety malin nie widzę na zdjęciach .. jeśli wcześniej nie było drugiej kreski to rzeczywiście jakiś skok lh masz ale no nie wiem testuj dalej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #971602 przez brown24
Joanna kuruj sie, paskudny czas przeziebień i grypy, ja swoja odchorowałam miesiac temu -tygodniowym pobytem w łóżku.
Natka trzymamy kciuki ;)
Mariola kreska ciemniejsza 10.03 ale to chyba jeszcze nie maliny.
W ogóle to przyznac się Wam musze że już zdążyłam się uzależnić od tego forum :) Wczoraj przeczytałam chyba połowe postów i czuję się tu już jak swoja :)
Ja zaczełam już testowanie , chociaż dzisiaj dopiero 10dc cyklu 31-dniowego, jednak nie chce nic przegapić. Na moim teście wczoraj słabiuteńka praktycznie niewidoczna kreska, dziś już mocniejsza, ciekawe co będzie jutro. Z kalkulatora wychodzi że owulacja dopiero koło 17dc. załączam foto :)
U mnie dziś szaro, buro i mgliście, mam nadzieje że na króko :evil:

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971636 przez martyna_z
Sprawa jest już jasna

Załącznik nie został znaleziony


Więc znów będzie ciężko trafić bo j jeszcze mamy przed sobą 3 godzinną podróż do domu.

Aggi mogę się zająć Maksiem, podobno działam uspokajająco na dzieci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971637 przez Asiaa
Chudzinka a Ty już w nowej pracy czy jeszcze starej?

Zancik na pewno jest to niesamowite uczucie kiedy się czuje maleństwo :) Fajne misie na pościeli :)

Martyna każda motywacja jest dobra :D zawsze możecie zboczyć trochę z drogi :silly:

Milunia jeśli owu była i przytulanki też to szansa jest zawsze ;)

Natkka kciuki zaciśnięte :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971646 przez martyna_z
Dobre Asiaa :D samochód to nie dla mnie, niestety ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Ja to od dawna podejrzewam że u nas naturalnie się nie uda, więc jak juz szlaki przetarte to będzie łatwiej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl