BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #972155 przez aklim88
Nat - wiesz jak cos spada na głowę, to z reguły wszystko na raz. Miałam dużo pracy w ubiegłym tygodniu. Co prawda pracuję z domu, ale kończyłam projekt dla klienta i tu jeszcze jakaś poprawka, to tam. W dodatku w czwartek miałam wizytacje agencji, która wynajmuje nam mieszkanie i trzeba było wszystko wypucować, łącznie z oknami - w umówie mam napisane, że mam obowiązek mycia okien :/ ponadto Ala ostatnio budziła sie w nocy, a ja teraz mam problemy ze spaniem. Jak mnie obudziła, to przez dłuższy czas nie mogłam zasnąć. Jakby tego było mało, to jakieś przeziębienie nas bierze. Chodzimy z mężem jacyś mocno zmęczeni i połamani. No i nie mogę sobie dziś darować, ze wczoraj poszłam z Ala po mojego męża do pracy (około 2km) pomyslałam, że bedzie lepiej spac po takim spacerze. Było juz troche chłodno, co prawda ubrałam ja odpowiednio, ale w nocy była jazda. Ciekło jej z nosa i spływało do gardła, wiec kaszel, ból ucha płacz i ciągle pobudki....
Kupiłam sobie tez super monitor do komputera duży ze wspaniałą matrycą i muszę go w poniedziałek odesłać, bo nieprawidłowo wybudza się z uśpienia co jest irytujące. Taki piękny obraz i tyle miejsca do pracy i muszę go reklamować...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

To tyle żalu z mojej strony. Wzięłam się dzisiaj za rozliczanie pitów z Pl za zeszły rok i niedawno skończyłam. Jest juz po północy, ja dopiero ide spać, a pewnie ciężka noc przede mną.

Magmus - tylko się cieszyć, że na tak fajnego lekarza trafiłaś. Nie ma nic lepszego jak miły i pomocny lekarz gdy podejrzewa się jakieś problemy. Trzymam jednak mocno za Ciebie kciukasy żeby wszystko było dobrze i Ci się udało. Może stres w nowej pracy Cie blokuje? Gratuluję też dodatkowych zajęć. Super



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #972179 przez zancik
Hey :)
U mnie dziś ładna pogoda tylko wiatr wieje :( Ale najważniejsze,że słonko świeci :) Dzieć ostatnio jest strasznie ruchliwy i czyję coraz mocniej jego ruchy od 7 rano już szalał w brzuszku :) We wtorek na morfologię krwi i mocz a w czwartek wizyta jupiiiiiiii :laugh: :laugh: :laugh:

Mari niestety jeszcze nie znam płci :( Mam nadzieję,że na wizycie się już dowiem :)
Natkka jak poszły egzaminy?cały czas zaciskam kciuki :kiss:
Aklim pewnie juz nie długo poczujesz ruchy.Tez czytałam,że w drugiej ciąży wcześniej czuje się ruchy :) I jak zdrówko??
Martyna maliniaki piękne miałaś no to czekamy cierpliwie na efekty :kiss:
Asiaa cudne uczucie jak się czuję dziecia chociaż na początku troszkę takie dziwne ;)
Sandruska ja pogratuluję jak już bedzie wiadomo na 100 % :)
NatB jak się czujesz?
Aggi i jak pom urodzinach?ja niestety też nie mam do kogo zagadać bo znajome albo w pracy albo mieszkają daaaleko bo się wyprowadziły do mężów.Czasem to już kota w domu dostaję :angry:
Ann ostatnio też jakoś weny nie mam,ale dziś się zebrałam i nadrobiłam lekturę ;) A co u Was?
Magmus najważnijsze,że lekarz fajny.Będzie dobrze :kiss:

Joanna?
Ada?
Betka?
Ferr?
Moof?
Ula?
Moniq?
Mesy?
Julka?

Mamuśki smutno tu bez Was :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972184 przez ann-sunshine
Zancik dzięki że pytasz. A tak jakoś. Końcówka zimy daje popalić, tzn mam już dosyć tych ubrań, szalików rękawiczek, butów. Denerwuje mnie że nie mogę wziąć dziewczyn i połowy dnia spędzić na dworze, poszlajać się po mieście, zwiedzić place zabaw itd. Natka niestety uczuleniowiec, 1 kwietnia idę z nią do arelgologa. Obiady już wcina, kasze też już ale z jabłkiem i na moim mlesiu, bardzo lubi owoce i musy owocowe. Chrupki kukurydziane też już poszły w ruch. W poniedziałek idę po bebilon pepti do apteki i spróbujemy włączyć do diety, zobaczymy co z tego będzie. Marta rośnie, wybudza się w nocy z płaczem bo męczą ją bóle wzrostowe, a do tego ciągle mamy problem z nocnym siusianiem i odpieluchowaniem. Natusia śpi tylko przy mnie, co nie wpływa dobrze na moją relację z mężem, więc no, do d... jest i już. Mnie już na mózg pada siedzenie w domu, męża ciągle nie ma, a jak jest to mu się obrywa.

Aklim nad wami też jakieś fatum, ciągle coś

Zancik trzymam kciuki za wizytę i aby wszystko było ok, no i niech wam dzidzia się ujawni.

Nat wierzę że kiepsko się tak długo na wyniki czeka. Co mogłaś to zrobiłaś, teraz już nerwy nic ie dadzą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972202 przez meli1990
witam po długiej przerwie. mój Kacperek ma już 3 tygodnie. w tym prawie 9 dni był w szpitalu bo miał zapalenie płuc. zaczęło się od katarku. a później kaszel. było zapalenie oskrzeli ale przerodziło się w szpitalu w zapalenie płuc. na szczęście od środy jesteśmy w domu i choć w domu wirus panuje to mały się nie zaraził. Kacper rośnie jak na drożdżach waży ok 4400 g jeśli się nie mylę. przez szpital jak chce go położyć to płacze i trzeba go nosić. główkę dźwiga od półtora tygodnia. na spacerze jeszcze nie byliśmy przez ten szpital ale nadrobimy. mały je co 2,5 - 3 godz. w nocy raz albo 2 razy. zaczyna gaworzyć i lubi leżeć na brzuszku


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: Patikierc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972204 przez ann-sunshine
o ja cie Meli to kiepski poczatek. Wspolczuje, pewnie sie nastresowalas biedna. Oby teraz bylo juz tylko lepiej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972208 przez martyna_z
Meli zdrówka życzę, przegońcie wszystkie wirusy.

Wybaczcie czytałam co u Was, ale kompletnie nic nie pamiętam. Od piątku mnie coś łapie. Albo brzuch boli albo głowa a dziś jeszcze mam podniesioną temperaturę. Nie wiem co się dzieje. mam tylko nadzieję że to nie żadna grypa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972236 przez magmus88
Pisałam wczoraj posta i mi wcięło go....

Kochane napiszę tylko tyle - MIŁEGO DNIA!

Meli - teraz będzie już tylko lepiej..... ale co przeżyłaś to wiesz tylko Ty.... Mały jest przecudowny!

Ann - z mężami tak już jest, jak są potrzebni to ich nigdy nie ma :( Mam nadzieje, że czym prędzej się Wam wszystko poukłada.

Ja zmykam zaraz do pracy! Pozdrawiam Was gorąco!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972244 przez aggi
dzień dobry :)
mieliśmy intensywny weekend tzn sobotę, cały dzień jeździliśmy
za to wczoraj leniwie w domu siedzieliśmy sobie :)
Pogoda cudna wczoraj była, mam nadzieję na powtórkę dzisiaj !



nat jak samopoczucie duże to wycięcie Ci zrobili? moja mama wczoraj kupiła telefon i też jej kartę obcinali :D Była w szoku hehe :)

natkka mimo wszystko zaciskamy kciuki za wszystkie egzaminy :)

aklim jak u Was ? znając moje szczęście ja to bym pewnie zalała telefon przy pierwszym podejściu w wannie :D

o dziewczyny no proszę, ja nie widziałam tej wiadomości :huh: hmmm no to również bym podejrzliwa była, samo przez się mówi że coś nie halo. czyli Sandra jednak kręci nic się nie zmieniło :evil:

brown
powodzenia ! pewnie że co 2-3 dni nie zaszkodzi :) u mnie w sobotę jesień hulała a wczoraj wiosna piękna.. dzisiaj znów jesiennie póki co

Milunia nigdy nie trać nadziei :) doczekacie się zobaczysz

magmus widać na porządnego lekarza trafiłaś :) Oby Wam szybciutko pomógł !

Ann :kiss: :kiss: :kiss:

zancik
no najpierw byliśmy na pogrzebie i kuzynki mojego taty Maksa tak wynosiły i wybawiły że nie wiedziałam że dziecko mam :) A na urodzinach byliśmy nie długo i jakoś zleciało ale suma sumarum dzień był mega męczący. A Ty jak się czujesz???

meli :kiss: kochany Kacperek :) A jak Dominik się spisuje w roli starszego brata??

martyna
zdrówka !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972255 przez zancik
Witam w tak piękny dzionek ach czuję wiosnę :) :laugh:
Po południu wybieram się do fryzjera podciąć trochę włosy i narzucić farbę :)

Ann to super,że Natka już tak pięknie jada :) Wie co dobre ja też bardzo lubię owoce i musy owoce mniam mniam :) Chrupki kukurydziane też sobie czasem chrupe ;) Martusia pewnie niebawem oduczy się pieluchy trzymam mocno kciuki oby jak najszybciej :) Też mam dość siedzenia w domu najgorsze jest to,że nawet nie mam z kom wyjsć na spacer a sama nie lubię :( Mąż wraca ok.19 albo i pózniej :(

Meli Kacperek cudny :kiss: Choroby są okropne w ogóle strasznie dużo dzieci choruje :( Super,że juz jestescie w domku.Życzę Wam wszystkiego dobrego :kiss: :kiss:

Martyna oby to nie była grypa :kiss: :kiss: :kiss:

Aggi odpoczęłaś troszkę od Maksia dobrze jest mieć kogoś kto czasem zajmie się dzieciem :)Daj nam tu fote Maksia :kiss: :kiss: Dzięki,że pytasz :) czuję się dobrze tylko miednica mnie boli i noc miałam dziś okropną niewiedziałam jak spać bo mi nie wygodnie było cały lewy bok mnie boli :( Jak to jest z tym spaniem w ciąży tylko na lewym boku powinno się spać???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972267 przez Chudzinka
No i jak Sandra, powtarzałas dziś test? Wrzucasz dwie krechy?
Dziewczyny, u mnie cud pogoda, naprawdę. Tylko okna brudne straszą, ale sobie porządki zamierzam rozłożyć po kawałku i jakoś może bez większego przemęczenia ogarnę :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972273 przez natB
Ale jestem zła pisze trzeci raz posta i mnie wywala!!! Wtf :/

aggi dzięki, że pytasz czuje się ok :) zapomniałam o bólu, który mi towarzyszy :P za 2 tygodnie będzie po uff... Zazdroszczę pogody, siedzenia z Maksem w domu eh spacerów itp. Kurde doceniam to po fakcie...w salonie obcinali kartę :P? Ja w końcu nie wymieniłam. :)

aklimzdrówka dla Ali... Współczuję problemów, oby to fatum, które nad Tobą wisi się skończyło...

meli dzielna mamo... Podziwiam brawo... Zdrówka Dla Kacperka słodziak :) a jak starszy w roli brata? Nie jest zazdrosny?

magmusdo boju, z monitoringiem będziesz wiedziała juz wszystko także uda się na pewno :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972274 przez natB
ann ja też miałam bóle wzrostowe pomagała mi tylko mama i masaże... Miałam dni ze nie chodziłam do szkoły, bo tak nogi mnie bolały :( przytul Martusie od ecioc... A Natalii mam nadzieje, ze pomoże mleko pepti u nas poszło z alergia w miarę gładko, ale wszystko metoda prób i błędów... Dużo sił życzę
..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972276 przez natB
Pisze na raty bi mnie wyrzuca :P...
zanxik niby na lewym bo dziecku jest lepiej coś tam chyba o krążenie chodzi
...mi już na końcu biodro wysiadalo... Eh 20 tydzień juz.za Tobą ja pamiętam jak wtedy wyczekiwalam aż pojawi mi.się ładny okrągły brzuszek :)... Maleństwo bardzo jest ruchliwe?
Na szkole rodzenia się zapisujesz? może tam kogoś poznasz, albo na jakiś zajęciach dla ciężarnych nie myślałas o tym?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972285 przez meli1990
Dominik trochę zazdrosny ale nie jest tak źle jeszcze. trochę pomaga ale dokuczać bratu tez potrafi przesuwając go w łóżeczku lub na łóżku. mam z nim problem bo znowu prawie nic nie je odkąd wymiotował w piątek i boje się ze znowu coś złapie. Na szcześnie Kacperka nic nie złapało bo wszyscy w domu oprócz mnie chorzy byli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972291 przez Patikierc
Hej kochanie ja tylko na sekundę powiedzcie mi wyszła mi prolaktyna 26.6 norma do 24 powiedzcie mi jak to zbić? Jakieś zioła? Za nim poczlapie do lekarza za 150zł..




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl