BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 1 miesiąc temu #972293 przez aggi
my już po spacerze 1,5h chodziłam z tym małym czortem :)
Połowę spał, połowę nie. Byliśmy w biedronce haha matka kupiła cukinię jutro będę mu gotować :D
No i czekoladę, bo taniej są :woohoo: i jak tu się odchudzać? :sick:

zancik racja pogoda cudowna, aż chce się żyć :) no teoretycznie powinno się spać na lewym boku, bo na prawym coś tam coś tam, a na plecach też coś tam (już dokładnie nie pamiętam) ;) Ale ja spałam na prawym w ciąży i wszystko ok, więc nie wiem .

Chudzinka zaciskam kciuki za porządki, na spokojnie sobie to weź :)

nat hahah nauczysz się w końcu pisać tak żeby nie kasowało i ogarniać żeby nie wywalało :D spokojnie :D no kupowała w saturnie jakimś i tam jej obcięli ;)

Pati
na prolaktynę lekarz Ci da receptę. Ewentualnie castagnus? Myślałaś o tym?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972296 przez Patikierc
Wizytę mam na 24 to może się coś dowiem.
a ten lek castangus bez recepty?




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #972306 przez martyna_z
Aggi a po co się odchudzać ? Przyjdzie wiosna, będziesz częściej na spacery chodzić z Maksiem. A jak on zacznie chodzić to już w ogóle schudniesz :)

Pati Castagnus bez recepty. Ja brałam, drogi nie jest i w każdej aptece dostaniesz. Jak nie pomoże to nie zaszkodzi. Tak ginka mi powiedziała.

Ja dalej jakaś niewyraźna jestem. Oczywiście mąż już mi się nakręcił. A do testu jeszcze sporo czasu. Najszybciej w poniedziałek za tydzień, ale teraz to już zrobię jak mi się spoźniać zacznie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972311 przez magmus88
Hej kobiety :)

Ja po pracy byłam w castoramie po czerwone doniczki :)) hehe
Później na szmateksie.... udało mi się wyłapać t-shercik i taką a'la kurtke jeansową z rękawem do łokcia... zapinana na 3 guziki :) Kupujecie czasami w lumpach?? Bo mi się zdarza :)

Zancik... co do spania na lewym boku..... mi się obiło o uszy, że chyba na prawym powinno się spać żeby odciążyć lewą stronę tzn. serce.... ale ręki sobie uciąć nie dam :)

idę się przygotowywać do pracy :) Kobiety nie wiem jak ja się do świąt przygotuję.... ciągle tylko praca i praca.... hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972321 przez aklim88
Cześć kobietki,

Dziś poczułam pierwsze ruchy dziecia w brzuchu. Takie bardzo delikatne, ale nie mam watpliwości co to było.

Przeczytałam wszystkie Wasze posty, ale nie jestem w stanie wszystkim odpisać. Przeziębienie mnie rozłożyło. Ból głowy, zatok, ucha, a gardło mnie tak pali, że zwarjuje. Psikam Sterimar do nosa, płucze gardło woda z sola, pije herbatę z miodem i od czasu do czasu psikam tamtym verde, ale słabo to wszystko pomaga. Znacie cos jeszcze co moze pomoc? Zaznaczam, że mleka nie przełknę.
Dzisiejsza noc znowu nieprzespana. Ala ma straszny katar i kaszel. Także znowu szpital w domu.
Meli - całe szczescie, że już jesteście w domu
Martyna - a moze sie udało, stad takie objawy? Mocno trzymam kciuki! Mam nadzieje, że starczy Ci cierpliwości do czekania na testowanie.

Gdzie ten dzisiejszy obiecany test z dwiema kreskami? Heh



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972323 przez mesy
Melduję się ;)
U nas wsio ok .... Jakoś leci ;) młody ochrzczony więc teraz już musi być tylko grzeczny - choć on i tak grzeczny chłopak jest ;)

Ann współczuje Martusi...ja pamiętam jak j miałam bóle wzrostowe..... Ból nie do opisania :(

Widzę , ze Sandra zaś sobie zakpila hehehe no nie hede tego komentowala:)

Aklim trochę zazdroszczę ci tych ruchów a brzuszku ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972333 przez aggi
paticastagnus to ziołowe tabletki i one delikatnie regulują cykl, obniżają prolaktyne itd. Bez recepty

magmus pewnie że czasem kupuje ;)

aklim zdrowiej!!! A test sama widzisz hehe śmiechu warte szkoda słów :-)

mesy julka :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #972334 przez martyna_z
Aklim ruchy tak szybko? To jest możliwe? Cierpliwości mi wystarczy bo ja niespecjalnie wierzę, choć bardzo bym chciała. A na przeziębienia napar z imbiru, lepszego sposobu nie znam.

Mesy no to macie już diabła przegonionego to będzie jeszcze grzeczniejszy niż był :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972335 przez Patikierc
ja dziś dostałam @ i w sumie się ciesze bo jak mi test wyszedł negatywny a ona się spóźniała jeden dzień to już się bałam że znów wszystko szlak trafi i mi się poprzestawia cały cykl! dziękuje za odpowiedzi :)

w czwartek idę na 20.00 do gina wypróbować nową lekarkę bo chyba zmienię swoją,pokaże jej wyniki co i jak i może ona mi coś da na prolaktynę i tak dalej może zrobi jakiś monitoring owulacji jak to wygląda wiec nowe nadzieje..

no właśnie sandra a test?

Aklim-to musiało być nie samowite uczucie! oj znów chora? jejku kurujcie się :)
mesy- to chrzciny były? oj to imprezka :lol: super..
magmus88- ja też czesto w lumpeksie jestem i powiem ci że nieraz można dobre rzeczy wyszukać i nie przeszkadza mi że to lumpeks :) a potem w pracy mnie pytają gdzie tu kupiłaś a jak mówię że ciucholant to nie wierzą :)

mykam przed tv mąż na siłowni to pilot mój :lol: można oglądać bez ględzenia pod nosem :lol:




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972338 przez Sandruska1995
Jednak dziś nie robilam bo rano miałam krew na papierze i byłam pewna ze @ nadeszła ale jednak nie bo wkładka czysta do teraz. Robię pojutrze test jak nie przyjdzie @ . dziś dwa razy miałam krew jasna ale tylko na papierze. Brzuch boli. I nie oszukalam Was jak to co niektóre znów mnie krytykują. Dobranoc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #972344 przez aklim88
Martyna - wiem, że to jakoś szybko. Juz kilka dni temu czułam jak leżałam dobie płasko na podłodze, ale nie chciało mi sie wierzyć. Dzisiaj znowu jak leżałam na lóżku. Oczywiscie nie były to nie wiadomo jakie kopniaki. Bardzo delikatne ruchy, których nie mogłam wyczuć z zewnątrz ręką tylko w środku w brzuchu. Dokładnie takie uczucie jak Ala mnie kopała w brzuchu tylko o wiele wiele delikatniejsze. No zobaczymy, jak bedą sie powarzać takie sytuacje, to nie będę miała żadnych wątpliwości. Nie należę do osób, które potwierdzają ciążę kilka dni po zapłodnieniu...

Bylam przed chwila w aptece. Dali mi jakiś syrop na gardło, ale jest tak słodki, ze drapie mnie jeszcze bardziej.

Tez zdarzało mi sie kupować ciuchy w lumpeksie.



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972360 przez aggi
dzień dobry :) !
U nas noc 19:30-7 bez pobudki, tylko lekkie kaszlenie w nocy ale mam wrażenie że on po prostu się śliną krztusi jak przez sen ssie smoczka. Możliwe?
Pogoda dziś znów cudna ma być więc napewno po obiedzie na spacer pójdę :)


Pati
ale tak jest, dla dziecka tyle ślicznych markowych ciuszków można w lumpie wyszukać że szok :) po kilka złotych, a potem ludzie wielkie oczy 'o jacie kurtka z nike? :blink: ' haha :)

aklim ale podobno w drugiej ciąży o wiele szybciej czuje się ruchy. Tak słyszałam i kilka osób mi to potwierdziło :) aaaaa aż pozazdrościłam trochę :D heheheh "Nie należę do osób, które potwierdzają ciążę kilka dni po zapłodnieniu..." dobre dobre, lubię Cię :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972367 przez natB
Dobry dzień :)

mesy no uważaj, bo małemu jeszcze za Księdza się zechce iść :P my małego chrzcilismy jak miał niecałe 2 miesiące a we wsi gadali, że to już za późno... Bzdura :/

pati no ja 22 kwietnia zapisałam się do mojej obecnej gin daje jej ostatnia szanse :P a potem poszuka innej jak mnie zleje... Oby Tobie zmiana wyszła na lepsze. :)

aggi to krztuszenie może być od smoka i śliny... U nas mały ma zawsze w koło ust pełno zachnietej śliny rano...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972368 przez natB
magmus ja to lumpeksow jestem uprzedzona może dlatego.ze nie trafiłam nigdy na fajny gdzie by coś było...

aklimwow pamiętam to.uczucie.u mnie jakoś to było.w.16-17 tygodniu :) ale wtedy to jak położyłam rękę to było czuć :)... Gratuluję :))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972369 przez natB

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl