BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 1 miesiąc temu #972370 przez natB
A to mój Babel
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #972379 przez Chudzinka
NatB, cudnego masz syna :-)
Aklim, zazdroszczę, ja pewnie jeszcze ze dwa miesiące będę musiała poczekać na ruchy, bo w sumie nawet nie wiem, czego się spodziewać ;-)
Zdrowiej kochana.
Melduje, że umylam całe dwa okna ;-) Idzie jak krew z nosa... Ale małymi krokami...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972382 przez Chudzinka
To jeszcze dodam Miłego dnia :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972387 przez zancik
hejka :)
U mnie też cudna pogoda ja już od 5.30 nie śpie siuski zaniesione krew pobrana w czwartek o 12 wyniki a o 16.30 gin :) :) :) Pranie wstawione ;)
NAT dzięki za odp.oj tak dzieć ostatnio szaleje,ale wczoraj miał chyba gorszy dzień bo spokojniejszy był :) Niestety na szkołe rodzenia musiała bym dojezdzac :( u nas nic takiego nie ma w tej wiosce :( :angry: Wład przystojniacha :kiss: :kiss:

PATI tak jak dziewczyny piszą castagnus jest bez recepty ja go brałam jeden cykl i w tym cyklu się udało :) W lumpeksach też bywam czasem naprawdę można trafić na coś extra :)

AGGI cukinia mniam mniam :) Nic nie mów o odchudzaniu bo ja to niedługo w dzrwi się nie zmieszcze :blink: Zgłupiec mozna z tym spaniem co z tego,że zasypiam na lewym boku jak budzę się na prawym :pinch:

JULKA Ty to chodząca encyklopedia jesteś ;) Dzięki za pomocną i wyczerpująca odp :kiss: :kiss: Ze mnie M się śmieje bo mi jest ciepło i chodzę w krótkim rękawie po domu a on w bluzie bo mu zimno :lol: Daj nam tu foto synusia :kiss: :kiss:

MARTYNA jak tam u Ciebie samopoczucie?

AKLIM wracajcie do zdrowia :kiss: :kiss: super,że już czujesz ruchy :)

MESY Ty też wrzuć nam foto :) :kiss:
SANDRUSKA a to czemu test przełożyłaś na inny dzień B) B)

Ktoś wie co u Ady???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972388 przez aggi
Maks ma drzemkę, a ja gotuję mu zupę krem z cukinii :P

nat daj spokój moja teściowa jakby mogła to by nam kazała zaraz ze szpitala do księdza lecieć , masakra jakaś, my chrzciliśmy jak miał miesiąc a ona już mówiła że za późno :blink: w ogóle jej teksty że Max będzie ministrantem to mnie krew zalewa jak słyszę takie coś.. śliczny Wład!

Chudzinka u mnie idealnie w 20tc ruchy były :) Doczekasz się i napewno nie pomylisz z niczym innym :)

zancik trzymam kciuki za czwartkową wizytę !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #972391 przez brown24
Wiitam! :)
Nat cudownego masz synka :woohoo:
Aklim zdrówka :)
Sandruska mam nadzieję że nie pospieszyłaś się z tym ciązowym suwaczkiem :dry:
Magnus ja uwielbiam lumpeksy :laugh:
Aggi to teściową masz niezłą...
Chudzinka porządki nie zając, nie uciekną :P
Pogoda piękna, wczoraj u mnie mycie okien, dziś mam załonki prać.. ale jak sobie pomysle o prasowaniu to mi sie odechciewa :laugh:
U mnie zaczął się juz okres płodny, z kalkulatora owulka jutro lub pojutrze , ale myśle że będzie później, na teście dzisiaj słaba 2 kreska ale już działamy :) trzymajcie kciukasy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972397 przez aggi
brown jeju jak ja bym okna umyła chociaż dwa te 'główne' ale ja mam takie szczęście że jak się za coś zabiorę to Maks się budzi i nie pobawi się sam tylko marudzi i jęczy.. nic nigdy nie umiem zrobić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #972406 przez Sandruska1995
Chyba się pośpieszyłam.... :(
Wczoraj na papierze dwa razy krew po skorzystaniu z toalety. A dziś o 10 dostałam plamienia jasno-czerwonego , i chyba @ się rozkręca po 3 dniowym spóźnieniu.
Mam dość , odpuszczam. :sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972421 przez natB
chudzinka wow tosz to istna,, misja chudzinka :P,, nosi Ciebie widzę :) chyba syn będzie :P bo mnie też nosiło masz syndrom wiciea gniazda heh :)

aggio teściowach nie wspominajmy drazliwy. To jest temat :P przynajmniej dla mnie heh :P musze swoją znosić.codziennie yhm :/ i jej,, gderanie,,

[brown/b] oj działajcie działajcie. :D intensywny okres nadszedł dla Ciebie :P

zancik ja miałam podobny problem, wieś z dala od Wszystkich i wszystkiego zajęcia z gim dla kobiet w ciąży były dość daleko, a i tak moja gin mi nie dała zaświadczenia ze mogę wziąć udział, bo miałam przeciwskazania... Także ciążę dość nudno przechodziłam, ale pracowałam do 26 tygodnia a po pracy szłam w kime :P

aggi taki kurde wiek u nas ciągle buczki jęki. Piski chowa się do szafy :P ucieka także wesolo

No właśnie Ada urodziła?

Dziękujemy z Wladem za.mile słowa :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972423 przez natB
Mam deja vu :blink: :silly: :whistle: :lol: :lol: B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972426 przez martyna_z
Nat to faktycznie dziwne podejście. Moja siostra chrzciła synka jak miał ponad pół roku. Śliczny Twój synek☺

Lumpeks to trzeba znaleźć fajny a i na dostawy patrzeć bo potem już przebrane rzeczy. Dla dzieci łatwiej niż dla dorosłego.

Chudzinka ostrożnie z tym sprzątaniem. Powoli, wiosna i tak przyjdzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972438 przez ann-sunshine
Cześć

Na raty myję okna, firanki się piorą, wiosnę trzeba dobrze przywitać

Brown witam się bo jeszcze nie miałam okazji. 3mam kciuki

Aggi u nas dziś ala krupniczek z jaglanką. A cukinia u nas po 20 zeta za kilo!

Zancik wizyta na horyzoncie, jejeje

ooo Chudzinka też się za okna wzięłaś, lepsza jesteś, bo ja dopiero jedno

ale Wład ma oczy piękne

Aklim czyżby ruchliwy synek u ciebie w brzuszku?

Pati, oby zmiana gin była owocna

Mesy jak długo cię te bóle wzrostowe męczyły? do 18tki?

Martyna 3mam kciuki

Meli zdrówka dla was

Nat aż takie bóle wzrostowe, o matko, ja nigdy nie miałam, ten temat dla mnie nowy jest

A mówiłam wam że Natka ma już 2 zęby? I siedzi już skubana? Nie, no to mówię.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #972439 przez Chudzinka
Hehe, natB, bo nie wiem, czy mnie nosi, po prostu ostatnio zaniedbalam mieszkanie, bo nie chciałam się przeciązac, wiec teraz musze po mału go do ładu doprowadzić. Raz, że jest syf i okna brudne po zimie, dwa, że generalnie na Święta Lubie mieć mieszkanie odświeżone :-)
Ale na razie tylko najważniejsze rzeczy zrobię a w szafkach kiedy indziej ogarnę, póki zamknięte, nikt nie widzi ;-)
Ann, ja się zaraz za resztę okien biorę, mam nadzieje dziś skończyć ;-)
To calusy dla Martuni i gratulacje dla Natki :-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972444 przez aggi
my po godzinnym spacerze:) Wszystko było tak ciekawe że bąbel zasnął dopiero teraz w domu :) Cały spacer nie spał :D

nat no dla mnie to też drażliwy temat, książkę bym mogła napisać :sick:

martyna czasem na dostawie to można koszykiem w głowę dostać tak się wszyscy rzucają na ciuchy. Ale internetowe lumpki też są :blush:

Ann ja nie wiem nawet ile za kilo, w biedronce chyba 12zł ? ale głowy sobie nie dam uciąć. Jedną kupiłam, na zupę do małego starczyło :) Max też zaczął siedzieć ale zębów brak :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972447 przez martyna_z
Ann to już masz dużą córeczkę ☺

Aggi wiem, tak samo jest w Lidlu jak ciekawsza promocja to trzeba na siebie uważać. A o internetowych nie wiedziałam. Masz jakiś sprawdzony?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl