BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #988362 przez MARI
Ja tak na szybko dawno mnie nie było, postaram się was jutro nadrobić :)

NATKA gratulacje, piękna beta :laugh: :laugh: cieszę się z TOBĄ :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988377 przez natkka
nat - wiem, że panikuje ale nie wiem jak mam wyluzować :( Trzymam kciuki, żeby te torbiele poznikały i już nie wróciły a na Słowacji bawcie się wyśmienicie :) kiedy jedziecie?
Milunia - nie możesz się tak przejmować
Pinezka - jak cię dawno tutaj nie było, Juniorek prześliczny :)
Na razie mam duphaston jeść przez 10 dni :) co do plamienia powiedziała, że to pozostałość po ostatniej miesiączce. Niestety na razie nic nie widać, nawet pęcherzyka i trochę mnie to stresuje :( czy nie powinno już być coś widać? Wzięłam urlop do końca przyszłego tygodnia i będę odpoczywać i czytać książki tak żeby mnie nie stresowało nic. Powiedziała też, że jeśli zacznę bardziej krwawić to mam od razu do niej dzwonić. Mam nadzieję, że to nie znaczy, że to raczej na straty jest spisana. Ehh.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988398 przez natB
nattka przytulam.. Ja wiem, że będzie dobrze.. Owu mogłaś mieć dość późno.. U mnie pamiętam ostatnia miesiączka była 4 lutego, a 15 marca trafiłam do szpitala, a tam dopiero był pęcherzyk.. Dokładnie to był 5 tydzień.. Spokojnie.. Pamiętaj, że każdy ciąża rozwija się inaczej, to są maluszki.. Jeden szybciej, drugi wolniej.. Idziesz na betę jeszcze? I kiedy do gin?

My wyjeżdżamy w sobotę, jutro szpital :(.. nattka w obliczu ostatnich wydarzeń, to ja przejdę wszystko,byle tylko mój ukochany dziec był zdrów.. Tak bardzo się ciesze, ze Bóg mi ho dał :)... Za kilka miesięcy i Ty przywitasz swoje!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988401 przez martyna_z
Natkka ściskam :* porozmawiaj z mężem. Może on też jest zestresowany w związku z całą tą sytuacją.

Mój dziś rano mi zemdlał. Dostał temperatury i padł. Całe szczęście udało mi się go ocucić. Pogotowie jak przyjechało to kroplowkę dostał i musimy do lekarza iść. Nawet nie wiecie ile mnie to nerw kosztowało. Jeszcze teraz się martwię czemu tak się stało. Żeby to tylko nic poważnego. .. jeszcze tego nam brakowało. .. :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988420 przez natkka
nat niby wiem, że każda ciąża jest inna ale to co wiem w ogóle nie przedkłada się na to jak się czuje :( byłam dzisiaj na becie, wyniki standardowo popołudniu więc zobaczymy czy przyrasta. Do gin w przyszłym tygodniu. A teraz leże, z nogami trochę wyżej niż macica i powiem wam, że bardzo rzadko zdarzają mi się takie sytuacje. Ale myślę sobie, że zrobię wszystko :D
nat trzymam kciuki, żeby jutro wszystko poszło jak najlepiej.
martyna - przykro mi, mam nadzieję że to nic poważnego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988421 przez natkka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988432 przez zancik
NatB daj nam jutro znac po wizycie.Fajnie macie wypoczniecie sobie no mnie w tym roku czekaja wakacje na porodówce :laugh: ale to chyba najpiękniejsze wakacje w życiu ;)

Martyna może to przez te pogody albo M za dużo pracuje B) Nie zmartwiaj się będzie dobrze :kiss: :kiss:

Natkka z facetami czasem jest ciężko pewnie tak chlapnął bez zastanowienia.Jeszcze Cie pewnie przeprosi za to :kiss: :kiss: I się nie stresuj Kochana wszystko będzie dobrze :) U mnie w 5 tyg dopiero był pęcherzyk.Daj znac po becie :kiss: :kiss:

Mnie dzis w nocy dwa razy obudził mnie ból brzucha tylko tak na górze i mnie przeczyściło dwa razy ale na szczescie teraz jest ok ;) Piorę ostatnie ciuszki dla małej mam nadzieję,że nie zacznie padać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #988438 przez Miluniaa
natka Ty sie teraz nie stresuj tylko odpoczywaj ja u gina dopiero bylam w 6 tyg pierwszy raz wczesniej nawet nie chcial pisac, bo po co stresowac jesli czesto na usg nic jeszcze nie widac ...
Odpoczywaj, bierz leki i bedzie dobrze !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988448 przez brown24
Natka odpoczywaj i się nie stresuj to teraz najważniejsze dla Ciebie.
Martyna, mam nadzieje że to nic poważnego, trzymaj się :kiss:
Zancik jeszcze troche i będziesz miała kruszynke przy sobie :) Przed Toba najpiekniejsze chwile.
U mnie @ nie ma, pms tez nie bardzo, robiłam test i widać jakiś cień cienia ale bardzo słabo, nie wiem co mysleć, jutro chyba ide na bete, bo nie chce sie stresować tymi testami już, wole wiedzieć wcześniej ,żeby w razie czego szybciej zapisać sie do lekarza.
Pogoda jest tak paskudna, u mnie wczoraj nad ranem było podobno tylko 2 stopnie, marze o ciepłej plaży :)
Podziękowania: zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988477 przez natB
brown czyżby? Ojej ojej :)

zancik to będą najpiękniejsze wakacjach dla Was :) dzięki.. Ja mam nadzieje, ze jakoś to jutro przeżyje i w końcu będę spokojniejsza.. Niby na zewnątrz jest ok, ale w środku jestem pełna obaw, co dalej.. Mówię sobie, że na pewno jeszcze będzie mi dane zostać mama.. Codziennie wstaje z taką myślał.. Trzeba w to wierzyć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988478 przez Nefri
Martyna najważniejsze, że w porę zareagowaliście i szybko trafił pod opiekę lekarza. Czasem tak się zdarza, może przemęczenie, stres...
Nattka to jeszcze wcześnie, żeby na usg było coś widać, mi lekarka na tym etapie nawet by usg nie zaproponowała, bo kobiety tego po prostu nie rozumieją i się i tak stresują. Ja 6 dni po owu miałam kontrolne usg, nie wiedziałam, że w tym cyklu się udało i chciałam tylko sprawdzić, czy ze mną wszystko ok i ewentualnie sprawdzić czy w ogóle była owu. I oczywiście nic nie bylo widać, ani śladu po owulacji, ciałka żółtego, nic, a okazało się, że właśnie w tym cyklu zaszłam.
Brown już Ci kiedys pisałam, że jak już raz tak szybko zaszłaś, to znaczy, że problemów z zajściem nie masz i szybko będziesz w ciąży znowu. No i z tego co piszesz, to jest szansa. Bardzo mocno ściskam kciuki i mam dobre przeczucia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988481 przez natkka
Ja to niestety wszystko porównuje do poprzedniej ciązy :( ale nie ma sensu, myślę pozytywnie i zobaczymy jak będzie :)
Brown trzymam mocno kciuki i może wstaw nam zdjęcie :)
zancik - zanim okazało się, że zaszłam w ciąże to powiedziałam mojemu że musmy jechać na wakacje bo ja sobie bez odpoczynku nie wyobrażam dalszej pracy, teraz kiedy wiem, że jestem w ciąży wiem też że nigdzie nie pojedziemy bo mam wskazania do w ogóle leżenia przez prawie całą ciąże w ogóle przestało mi to przeszkadzać. Pomyśl że to będą wasze pierwsze wakacje z tosią - będzie super :) a w przyszłym roku gdzieś sobie pojedziecie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #988496 przez Nefri
Nattka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988523 przez aggi
Witajcie :-) mam nadzieję że wszystko u Was ok :-) dziś mam jeszcze męża w domu więc spędzamy razem czas, ale jutro Was nadrobie a przynajmniej się postaram :-) u mnie 30dc, jeszcze jutro i @ powinna być :-) i czuje że będzie ;) udanego dnia :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988537 przez natkka
Mam już wyniki dzisiejszej bety: 280,39 więc urosła tak sporo :) mam nadzieję, że teraz wszystko będzie ze mną dobrze )
Podziękowania: Azja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl