BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 10 miesiąc temu #988748 przez malutkamilka
No właśnie dziwi mnie to moje zachowanie piersi, o należe do tych małych i każda różnica jest niestety zauważalna. I przed @ miewałąm bardziej drażliwe i cięzkie ale nie miałam takiego uczucia jak teraz. Tym bardziej, tak jak w pierwszej ciąży mam od czasu do czasu "gule" w gardle... Jakby jakiś glut się tam przyczepił i przełykanie nie pomagało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #988749 przez brown24
Żancik, nie robie, wytrzymam do jutra ;) Dla Tosi wszystko juz gotowe?
Malutkamilka więc może coś jest na rzeczy? :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988755 przez zancik
Brown trzymasz w niepewności ;) Trzymam mocno kciuki :kiss: :kiss: No zostało jeszcze złozyć łózeczko i chyba juz wszystko ;)
Podziękowania: brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988770 przez martyna_z
Po wizycie u gina: mam niedoczynność tarczycy i to jest powód braku ciąży. Wyniki mojego męża są ok. Uśmiał się pan doktor jak usłyszał o Geriavicie. Mówi że różne rzeczy słyszał ale tego to jeszcze nie. Dostałam leki na tarczycę i jeszcze mam zrobić anty Tp i anty Tg żeby sprawdzić czy to nie hashimoto. I usg tarczycy zrobić. Daje nam 6-8 miesięcy. Jak w tym czasie się nie uda to skieruje nas do kliniki. Generalnie bardzo miło i rzeczowo.

Aggi też myślę że może lepiej że się to ucięło. Mam nadzieje że szybko coś znajdę. A dzięki że pytasz. Mąż już dziś ok. Robił badania jutro będą wyniki i z nimi idzie do lekarza. Mam nadzieje że będzie ok.

To tak na szybko bo czekam już w kolejce do rodzinnego ze swoimi wynikami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988787 przez zancik
Martyna no to wiemy już co jest przyczyną to najważniejsze teraz reszta wyników i czekamy na fasolinke albo groszka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Dobrze,że z M juz ok :)
Podziękowania: martyna_z

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988788 przez zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988796 przez misia88
malutkakamilka Mnie zawsze zaraz po owu bolą piersi i to bardzo. Dopóki się nie zaczęłam dokładnie obserwować to też sobie wkręcałam, że może jestem w ciąży, ale później jak już wiedziałam kiedy owu to rzeczywiście potem był ból. Myślę, że to progesteron może być tego przyczyną. :P

martynaBierzesz Euthyrox? Moja koleżanka z powodu niedoczynności też nie mogła zajść w ciążę, a jak się udało zajść to poroniła. Okazało się, że właśnie ma niedoczynność i dostała leki. W pierszym cyklu brania leków zaszła i urodziła zdrową córkę. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988799 przez aklim88
Ja tak na szybko. Jestem w pracy i jestem mega zmęczona

Martyna - ciesze sie, ze juz wiesz na czym stoisz. Ja w ciazy z Ala brałam euthyrox. Dostaniesz leki i wszystko sie szybko unormuje. Trzymam kciuki

Malutkamilka - ja tam myśle, ze to moze byc objaw tego, ze hormony ruszyły z robota i jest bardzo prawdopodobne, ze sie udało. Mnie nieraz bolały piersi, ale w cyklu w którym sie udało jakieś kilka dni/ tydzien po owu zaczęły mnie bolec piersi. Właśnie byc ciężkie, rozpierać. Miałam dokładnie takie samo uczucie jak podczas nawału pokarmu. Miałam wrażenie, ze zaraz mleko mi zacznie wyciekać, ale nic nie było. No i zaczęły rosnąć jak szalone. Także obserwuj sie i jak przyjdzie juz czas, to zrób test. Trzymam kciuki

Brown - a Ty jak?

Aggi - bardzo sie ciesze, ze juz jesteś

Nat - wszystko bedzie dobrze. Trzeba w to wierzyć, a sie uda :*



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988800 przez Pinezka
Martyna - fajnie, ze konkretny lekarz, no i chyba latwiej, jak plan dobrze zakreslony jest :* co?

Aggi - no to Maksiu ci zbytnio odpoczac nie dal, co? I owszem, Juniorowi ciemnieja juz oczy, wiec raczej brazowe beda :)

Brown - chcemy testa :woohoo: mam przeczucie, ze sie fasolinki posypia :) tutaj zawsze jakos tak rzutami szlo :)

Zancik - ciesz sie ostatnimi tygodniami w dwupaku, bo potem bedziesz za nimi tesknic ;)

Mi sie Maly coraz bardziej turla wte i we wte ;) Bede musiala te puzzle na podloge kupic, bo mata juz sie robi za mala. Dzisiaj strasznie senna jestem, bo ostatnio byle odglos mnie budzi, a Junior od 5:30 dzis z lampa rozmawial i na nia pokrzykiwal :O

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988819 przez Miluniaa
brown ale nas trzymasz w niepewnosci ;)
pinezka Juniorek juz sie robi malym kawalerem jak na nogi pojdzie to wtedy dopiero da w kosc hihi ja jak biegam za chrzesniakiem to mam zakwasy na nastepny dzien ;p;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988823 przez aggi
Kurcze odpisywalam i mi zniknęło ugh.. muszę jeszcze raz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988825 przez aggi
zancik już niedługo dostaniesz swoją kruszynke na ręce :-) czas leci jak szalony!

malutkamilka mnie czasem w okolicach owulki tak dziwnie bolą ale nie zawsze. Jak byłam w ciąży to dluugo nie miałam objawów żadnych ;)

brown tak naprawdę średnio odpoczelam ;) Maks pierwszej nocy był nie do wytrzymania do tego oboje mieliśmy katar zaraz po przyjeździe, udręka jak niewiem. No ale suma sumarum fajnie było pobyc w innym miejscu. Byliśmy w Krynicy Morskiej. Przez Gdańsk przejezdzalismy w drodze do Sopotu :-) a pogoda, no powiem ci że ciężko było np ubrać dziecko bo niby słońce a mocny wiatr, ale na szczęście z deszczem się mijalismy i nie padało :-) trzymam kciuki za wyniki!

martyna tarczyce można ładnie wyregulować lekami także sądzę że niedługo będziesz chwaliła się bobaskiem :-) jeśli lekarz jest z powołania to pójdzie raz dwa :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988827 przez aggi
aklimmiło to czytać :-) jak się czujesz? Choroby opuściły was na dobre?

pinezkamarzylam by moje dziecko miało brązowe oczy ;) niestety nie udało się za słaby gen hehe :-) ma szaro niebieskie. No za bardzo nie dał odpocząć ten katar doprowadzał go w nocy do takiego wrzasku że byłam pewna że wszyscy w koło słyszą moja bezsilność... bo Maksa to na bank słyszeli. Jacie ja to cały czas czekałam kiedy Maksiu będzie siedział kiedy raczkowal a teraz chciałabym żeby chociaż na chwilę na dupie usiadł i siedział :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988837 przez natkka
martyna ja też miałam niedoczynność tarczycy ale po lekach się udało :)
brown trzymasz nas w niepewności, mam nadzieję, że jutro już będziemy miały co świętować
Dziewczyny jak mam przestać się stresować czy z moją kropką jest wszystko w porządku. Nie mam prawie żadnych objawów ciąży tzn. trochę piersi mnie bolą i trochę senna jestem, ale to wszystko :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988841 przez Miluniaa
natka bo to wczesna ciaza i dlatego czekaj jeszcze z 2 tyg jak dopadna Cie mdlosci to zmienisz zdanie ;p;p;pCiesz sie teraz dobrym samopoczuciem, bo ja czekam zeby ten 1 trymestr szybko minal nigdy nie wiadomo kiedy podbije na doslownie byle co jak przechodze przy restauracji, a juz nie wspomne o publicznej toalecie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl