BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 11 miesiąc temu #988539 przez Nefri
Natkka urosła bardzo ładnie. Dobrze, że zrobiłaś drugi raz tę betę, teraz będziesz chyba spokojniejsza. Jeszcze raz gratulacje!!!!!!!!!!!!!!
Brown dawaj znać co u Ciebie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #988542 przez natkka
Nefri tak jestem trochę spokojniejsza, chociaż przede mną bardzo długa droga do tego żeby przestać drżeć o każdy kolejny krok. Beta ładna, ale teraz chciałabym zobaczyć pęcherzyk a potem serduszko a potem że wszystko z małym kropkiem w porządku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #988543 przez Miluniaa
natka wspaniale wiesci !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #988549 przez brown24
Dzięki za kciuki :) u mnie bez zmian, @ nie przyszła, mam nadzieje że nie przyjdzie, testu nie wrzucam bo na zdjęciu to już nic nie widać więc bez sensu, zresztą on był robiony 2 dni temu więc i tak za wcześnie ale nie mogłam sie powstrzymać bo miałam w domu. Jutro rano pójdę na badanie i się okaże.
Natka no widzisz jak ładnie przyrasta, bedzie ok : :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #988593 przez martyna_z
Natkka super wiadomości :-)

Brown zaciskam kciuki i nie trzymaj nad tu długo w niepewności.

Mój mąż już po badaniach pierwszych na razie wszystko jest ok. Najważniejsze że czuje się już dobrze. Jutro reszta badań a w piątek do lekarza. Oby to był już koniec naszych problemów. Dzięki dziewczyny za wsparcie. Mam nadzieję że to już ostatnia taka akcja bo brak mi sił na więcej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #988595 przez martyna_z

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #988623 przez zancik
Brown to czekam na dobre wieści :kiss: :kiss:

Martyna będzie dobrze :kiss: :kiss: Super,że jest wszytko ok :)

Agge a u Was jak tam??czekamy czy @ przyjdzie ;)

Natkka bed a Tosiowe wakacje :laugh: :laugh: :laugh: oj taki w przyszłym roku to ja nie widze innej opcji musimy jechac nad morze :) A beta piękna super :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #988628 przez magmus88
Dziewczyny..... u mnie jakoś tak 13 - 14 dc.... owulki dalej brak. Powoli odbiera mi to nadzieję....

Dziewczyny ale z waszych dobrych wieści jestem uszczęśliwiona! Zaciskam mocno kciukasy!!!

Brown czekamy na zdjęcia :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #988661 przez Nefri
Natkka wiadomo, tak już nasza natura. Ja jestem spokojna tylko max 2 dni po usg, potem znowu się zastanawiam, czy z małym nadal wszystko ok. Tego się niestety nie da uniknąć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #988666 przez joanna1991
NATKKA no widzisz jak pięknie beta rośnie :) Świetne wiadomości :*

Ja czekam aż przyjdą moje testy owu i zaczynam testowanie :)
Powiedzcie mi bo moja @ się wczoraj skończyła a piersi bolą mnie tak jak przed.. też tak miałyście? może to przez tą luteinę..ehh..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #988681 przez aggi
dzień dobry :) mąż w pracy, mogę przy kawie w końcu Was nadrobić troszkę :) napewno nie tęskniłyście nawet co? :evil:

nat fajnie że zostajesz :) szybko do grudnia zleci zobaczysz :)

brown no no :D jak tam będzie @ czy nie??

natka super beta :) ! no jest ciąża jak nic :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: jedz jedz ten duphaston i leż i pachnij :) Ja też go brałam bo w 7tc miałam plamienie krwią, ale okazało się że to był mały krwiak i się sam wchłonął. ja w 5t5d miałam pęcherzyk sam malutki. nic się nie martw :kiss:

martyna tyle się nanarzekałaś na tę pracę, bo z tego co pisałaś faktycznie tam ciekawie nie było więc myślę że sama przynajmniej sama się rozwiązała :* znajdziesz coś nowego, a teraz odpocznij po tych stresujących miesiącach. Jak tam mąż? lepiej??

Milunia ja też uważam że życie jest w tej kwestii niesprawiedliwe, moja koleżanka w 7mym miesiącu urodziła martwe dziecko... nie czuła ruchów jakiś czas, a lekarze niby na usg widzieli żywe dziecko i kazali się nie martwić.. masakra.... tyle dobrze że nie załamała się, od razu postarali się o ciążę i teraz ich syn ma 1,5 roku

Pinezka super że juniorek taki chętny na nowe smaki :) on jest cudny :whistle: ma brązowe oczy?? ja też jestem uczulona na przeciąganie małego ze spaniem... nienawidzę jak ktoś mi dyktuje że jeszcze się nim nie nacieszył, że mamy jeszcze zostać... ughh... teraz byliśmy nad morzem to pierwsza noc była okropna mimo że godziny mieliśmy te same, ale inne miejsce, inne łóżeczko i jeszcze kataru dostał.. w efekcie do 3ciej nad ranem na rękach z nim siedziałam... a potem leżałam z nim na kanapie co chwila bujając bo strasznie wrzeszczał....

zancik :kiss: :kiss: :kiss: ty już 35tc ? :blink: kiedy tak czas zleciał ??????? :ohmy: jak się czujesz? :) ja też miałam wakacje w domu w zeszłym roku ;) ale mimo stresu, bólu, połogu mamy cud w domu :) U was też tak będzie, a za rok już gdzieś pojedziecie tak jak i my pojechaliśmy z małym ;) czuję że u mnie @ nadejdzie ;)

magmus u mnie owulki dopiero w 19/20dc są, nie martw się ;) A nie masz możliwości zapisać się do innego lekarza na jakiś monitoring??


u mnie 31dc, wg moich obliczeń jutro powinna być @ ;) bo owulka była wcześniej wg testów. Więc czekam ;) Ale czuję że będzie, czuję się na @ jak nic. Potem dwa miesiące przerwy w staraniach ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #988731 przez zancik
Aggi pewnie,że tęskniłyśmy :kiss: :kiss: no już 35tc :silly: Z dnia na dzien coraz ciężej mała strasznie się rozpycha czasem aż boli :( Do tego bierze mnie przeziębienia katar,gardło i kaszel :( :( Czasem zdarza się kłucie podbrzusza a i małą nie oszczędza mojego pęcherza :( Szczerze to mam już dość zmęczona jestem :( A jak tam Maksiu?to czekamy jutra ;) Odbijemy sobie wakacje w przyszłym roku ;)

Brown jak tam sprawy się mają??? :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #988739 przez malutkamilka
Miała któraś tak, że bolały ją piersi takim jakimś dziwnym bólem na dużo przed @?
Bo kurczę dziś 3 dzień mam takie ociężałe piersi, jakby gorące, wrażenie pełności i rozpierania.Wcześniej czegoś takiego nie odczuwałam, 2-3 dni przed @ ciężkie i nic więcej.
Takie wrażenie jak wtedy gdy karmiłam piersią i pora karmienia się zbliżała.

I nie wiem czy coś jest na rzeczy, czy po prostu sobie wkręcam i schizuję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #988743 przez brown24
Aggi i jak nad morzem, wypoczełas troszke? pogoda się Wam udała? Gdzie byliście dokładnie? :) ja bym chciała do Gdańska albo do Łeby ale z tą pogodą nie wiadomo jak bedzię.
Malutkamilka mnie zawsze tydzień albo nawet a czasem 10 dni przed @ piersi bolały i były gorące jakby miały eksplodować, nie mogłam nawet spać na brzuchu. A teraz właśnie nic.
@ nie ma, badanie zrobione, ale wyniki dopiero jutro rano :angry:
Poza tym nie mam apetytu z rana, a ogólnie jestem żarłok więc troche mnie to dziwi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #988747 przez zancik
Brown zrób testa :)

Malutkamilka ja zawsze miałam tak jak Ty przed @.A wcyklu w którym się udało piersi zaczęły mnie juz boleć jakieś dwa dni po owu i to mnie właśnie troszkę zdziwiło ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl