BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 10 miesiąc temu #988853 przez Asiaa
hej dziewczyny. Dawno mnie nie było, spróbuje ogarnąć co tu się działo przez ten czas, ale może być ciężko, bo aż tyle się tego nazbierało :blush:

Chudzinka śliczny brzuszek :)

Miluniaa super, że z fasolką ok i już serduszko było :) ładnie Ci brzuszek rośnie :)

Helena witaj

Nefri fajnie, że wszystko ok i że już płeć znacie :)

Misia witaj. Dużą już masz pannę :)

Malinkowa gratulacje :)

Martyna trzymaj się! Najważniejsze że Twój mąż czuje się dobrze i że była szybka reakcja. Fajnie że nowy gin jest taki rzeczowy :)

Aklim ładna dama Ci rośnie :)

Meli jakie duże oczy ma Kacperek :) i wydaje się być taki duży przy swoim starszym bracie ;)

NatB trzymaj się

Natkka gratuluję! :) ładnie beta przyrasta :) zdrowo rośnij

Wszystkie zaciążone zdrowo rośnijcie :)

Pinezka Twój Junior jest przeuroczy :)

Brown trzymam kciuki :)

Przeczytałam wszystko, ale pewnie na wszystko zapomniałam odpisać tak więc wybaczcie jeśli coś pominęłam :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988860 przez Nefri
Natkka ja w pierwszej ciąży też nie miałam objawów żadnych, nawet mnie piersi nie bolały, teraz zresztą też nie bolą. Wcale te mdłości nie muszą sie pojawić, spokojnie. Ciesz się, że póki co masz spokojną ciążę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #988881 przez brown24
Piniezka nie mam testa i nie bede już robić :P rano się dowiem i dam znać ;) i obys miała racje z tym przeczuciem Twoim :)
Super ze Ci mały rośnie i nabiera nowych umiejetności, ani sie obejrzysz a będzie biegał, więc łap każdą chwile z nim :)
Natka ciesz się że natura łagodnie sie z Toba obchodzi :) ja nawet przy @ czasem rzygam jak kot za przeproszeniem :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988885 przez martyna_z
Misia właśnie Euthyrox mi przepisał. Zacznę od soboty bo jeszcze te badania musze zrobić zanim zacznę łykać.

Pinezka ucieszyłam się że wiem o co chodzi ale nie robiłam sobie dużych nadziei bo wiadomo już po takim czasie. Ale jak tak was czytam to jest taki powiew optymizmu. Bylebym tylko pracę znalazła.

Natkka moja koleżanka w 6 miesiącu ciąży nie wie co to są ciążowe objawy więc to nie jest powód do niepokoju. Trzymamy tu wszystkie kciuki za Ciebie i Twojego kropka.

Asiaa a co tam u Ciebie?

Brown czekam na wieści :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988909 przez joanna1991
Hej kobietki!
MARTYNA no najważniejsze że masz już diagnozę postawioną i konkretne leki. Ja również mam niedoczynność tarczycy, ale hormony już mam uregulowane przez Euthyrox50, moje testy owu dziś przyszły i zaczęłam testować :D

ASIAA witaj. kobieto gdzie ty byłaś jak cię nie było? :D

Ale wam zazdraszczam tych wypadów nad morze :p ja dopiero pod koniec sierpnia pojadę, a do tego czasu chyba u siebie w pracy zamieszkam :/ jeszcze mężowi nie mówiłąm o grafiku na lipiec ale czuje, że będzie "dym"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988913 przez malutkamilka
Natkka zgadzam się z przedmówczyniami, ja do 15 tygodnia jedynie co mi doskwierało to senność, która wystąpiła tydzień po spodziewanej miesiączce i nasilała się aż do 15 tyg. później nic, zero skurczy, plamień i innych objawów prócz ruchów dziecka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988920 przez aggi
dzień dobry :)

nattka ja w ogóle nie miałam objawów ciąży, żadnych ;) jedynie brak @... także wiesz.. nie martw się :kiss:

Asiaa jaaaaaaaaaaacie o mnie zapomniałaś FOCH :P

pytanie techniczne: jeśli owu wystąpiła dzień wcześniej niż zawsze to cykl powinien się o jeden dzień skrócić? druga faza jest stała zawsze? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988942 przez Pinezka
Aggi, stara wyjadaczko tego forum :) - chcesz nam w ten subtelny sposob powiedziec, ze cos jest na rzeczy i @ ci sie spoznie? :)

Brown - kiedy wyniki?

Asiaa - to widze, ze w pracy u ciebie podobnie jak u mnie, jak reszta wczasuje, to prawie ze najgorszy czas jest. A w jakiej branzy jestes, bo mi sie nie kojarzy, zebys pisala?

Ja wam zazdroszcze poczatkow ciazy bez objawow, ja do 13 tyg mniej wiecej z mdlosci i wymiotow juz wysiadalam...
Dzis weszlam na wage i zobaczylam tyle co przed ciaza :) Jupiiii :)
Podziękowania: aggi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988945 przez malutkamilka
Aggi zazwyczaj druga faza jest stala- i zalezy od organizmu ->od 10 do 12 dni. mi zazwyczaj sie waha kolo 11 dni. ale dzien w ta czy w ta to raczej nie tragedia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988953 przez aggi
pinezka na dziś sobie @ wyliczylam hehe ;) wg tego co widziałam na testach owu czyli owulka + 13 dni bo tyle od pół roku obserwacji widzę że trwa moja faza lutealna ;) tylko że się zastanawiałam czy ta druga faza może czasem zmienić długość czy raczej nie. Bo owu miałam wcześniej wg testów to chyba @ wtedy też wcześniej??

malutkamilka właśnie o to mi chodzi czy zawsze bez wyjątku jest stała czy może przeskoczyć.:-)

Prościej mówiąc zawsze owu miałam 19/20dc a cały cykl trwał 32-33 dni. Czyli jak teraz owu na testach wypadła mi w 18dc to cały powinien trwać 31dni? Analogicznie musi się skrócić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #988959 przez malutkamilka
Aggi jeżeli nic ci nie dolega, nie masz żadnych zaburzeń hormonalnych i innych to powinna wypaść za 13 dni. ale wydaje mi sie że nie od owulacji tylko druga faza jest liczona od skoku, pierwszej wyższej temperatury a owulacja nie zawsze sie pokrywa ze skokiem.

Reasumując jeżeli test pokazał Ci plusik w 18dc to równie dobrze owulacja była dzień lub dwa dni pozniej razem ze skokiem. temperatury.
Jak prędzej miałaś 19/20 dc plusik to owulacje moglas miec relatywnie 20-23 dzień cyklu i to by dawało 11-12 dni druga faza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988967 przez brown24
Wynik negatywny, ciązy brak , @ brak... nie wiem o co chodzi :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #988968 przez aggi
malutkamilka niejasno i źle się okreslilam :-) owu mam na myśli pozytyw na teście :-) oczywiście sama owulacjajest ciut później niż dwie kreski ale o moment piku LH mi chodzi, od tego dnia zawsze było 13 dni i potem @ u mnie ;) po pozytywie u mnie zazwyczaj po kilku h miewam bóle jajników, czyli testy pokrywają się z organizmem. Na tej podstawie wiem kiedy mam mieć @, no od czasu jak testuje ani razu się nie pomyliłam:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988969 przez malutkamilka
no to jesli o to chodzi to dobrze rozumujesz. wczesniej byl pik LH to i wczesniej bedzie @ ale niekoniecznie bo to raptem dzień dwa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988972 przez aggi
Dzięki wielkie za info :-) bo np z tym jak miałam pozytyw w 19dc to cały cykl trwał 32 dni a jak pozytyw był w 20dc to cały trwał 33 dni. Dlatego uznałam że skoro w 18dc to będę miała 31dniowy cykl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl