BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 10 miesiąc temu #989804 przez malutkamilka
Tak chciałabym powtorzyć jutro betę ale nie wiem czy uda mi się z pracy czmychnąć na chwilę, bo przychodnie mam za plotem.

Własnie tak sie zastanawiam na kiedy się na wizytę umówić.

W pierwszej ciązy jak patrzałam miałam skomnczony 6 tydzień i 1 dzień od OM jak byłam na USG i biło juz serce, i czy teraz jak pójdę 5tydzi i 3 dzien bedzie widac czy nie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989815 przez Pinezka
Natka - to czekamy na wiesci :) i suwaczek :)

Aggi - u nas fala upalow, w dzien jakies 35 C, w nocy temp spada do ok 25 C, ciezko spac, ale Junior na szczescie nie strajkuje i od 21 do ok 5 nad ranem ciurkiem spi. Potem albo jeszcze na jakis czas przy mnie przysnie, albo chce sie bawic i zwrocic na siebie nasza uwage - drapie w scianki kolyski (z materialu), gaworzy, pokrzykuje itp Generalnie pogodny chlopczyk z niego ;)
A Maksiu dalej daje czadu po nocach?

Nat - i jak tam na Slowacji? Odpoczelas?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #989819 przez natB
Pinezka jeszcze odpoczywamy :)... chociaż mały bardzo średnio sypia, całą noc potrafi się kręcić... mamy apartament z ala antresolą, gdzie mamy sypialnię i tam potrafi być gorąco.. właśnie Wład śpi, ma drzemkę, a później wyruszamy w góry :)...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989830 przez joanna1991
Witajcie w ten piękny słoneczny dzień! :* Ja w końcu wolne mam :D mam czas dla siebie :D

ZOI gratuluję! i zdrówka :*

ADA gratuluję tak grzecznej i cudownej córusi :* Szczęśliwa mamusiu :*

NATKKA to czekamy na wieści o groszku albo fasolce :*

ZANCIK współczuję ci w takie upały ale kochana jeszcze tylko troszkę ci zostało :*

NAT piękne zdjęcie i miłego dalszego wypoczynku :*


Ja od czwartku testuję owu a od wczoraj łykam castangus... Zeszyt założony, wklejam testy i zobaczymy co dalej, jak na razie tylko jedna kreska, czekam dalej :D W tym cyklu jestem tak nabuzowana energią że mąż nie ma spokoju :) hi hi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989834 przez aggi
zancik tak tak testować będę ale staranek nie będzie :P

Nefri ja również potwierdzam teorię, że jeśli nie ma mdłości to nie należy się martwić ;) nie miałam ani razu przez całą ciążę, a synek zdrowy jak rydz :) współczuję każdej która ma nie za fajne wspomnienia z tym związane :ohmy:

nat i jak się bawicie?? super zdjęcie :) mam nadzieję że Wład nie daje tak czadu w nocy jak mi Maks nad morzem :D

malutkamilka wiem że każda ciąża jest inna, ale ja byłam u gina 5t5d i był sam pęcherzyk, za tydzień biło już serduszko :)

pinezka zazdroszczę że junior się nie buntuje ze spaniem.. u mnie w domu ukrop i Maks czasem strajkuje szczególnie jak się go kładzie.. a gdzie tam po 30 parę stopni jak będzie :pinch: nie znoszę upałów :pinch: dzisiaj akurat przespał całą noc, ale ostatnie noce to było różnie, ale generalnie raz wstaję w nocy, czasem dwa do niego....

joanna super że tak energią tryskasz :) ! kciuki zaciśnięte :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989880 przez magmus88
Hej :)

Moje kochane zafasolkowane, przeszczęśliwe, przyszłe mamusie :D
Z całego serca Wam gratuluję!!! Niech te wasze testy się tu pomnożą! Chociaż ostatnimi czasy i tak się Was dużo namnożyło :)

Ja jestem mam końcówkę cyklu.... delikatnie widoczna druga kreska i nic więcej.... Czyli ogłaszam kolejny cykl bezowulacyjny. Chociaż biorę castagnusa, ale wątpię, żeby aż tak mi się cykl wydłużył. W poniedziałek idę do ginka. Jakoś chyba się boję mu przyznać, że biorę te tabletki heheh. Pomyśli sobie jeszcze, że jestem jakąś wariatką i biorę na własną rękę jakieś leki..... Mam nadzieje, że chociaż pokieruje mnie na jakieś badania. Może by się już jakoś sytuacja wyjaśniła.

Idę ogarnąć chociaż trochę te moje cztery kąty. Mam nadzieję, ze taka pogoda pozostanie u nas na dłużej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989887 przez Nefri
MAGMUS tez sie balam mojej gin ptzyznac, ze na wlasna reke castagnusa lykalam, ale sie przyznalam i mi powiedziala, ze moge lykac, ze na pewno mi nie zaszkodzi;-) takze lykaj i sie nie stresuj jak nie w ttm to w kolejnych cyklach w koncu zadziala;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989889 przez magmus88
Nefri :( z tym, że owulacji raczej nie przywróci :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989912 przez natkka
magmus nie stresuj się tak bardzo - po pierwsze fakt, że na teście owu nie wyszły maliny jeszcze nie znaczy, że nie było owulacji. Ja w tym cyklu też nie miałam malin a 1,11 cm kropek pięknie rośnie :D a moja gin sama mi podpowiedziała, że mam brać costagnusa :)
zancik Ty masz dzisiaj urodzin!! Wszystkiego najlepszego, żeby wam szczęście dopisywało :D
no tak jak napisałam gin jest bardzo zadowolona bo pęcherzyk jest w macicy i jest pełen (w sensie nie jest pusty) :) następna wizyta 8 lipca bo potem moja gin wyjeżdża na dwa tygodnie na urlop a ja nie wytrzymałabym z kolejną wizytą na 27 lipca :) od razu mi się nastrój poprawił i kupę entuzjazmu ta wizyta u mnie wywołała :D musi być dobrze, dawkę leku gin też mi zmniejszyła, teraz będę brała duphaston 2 razy dziennie po jednej tabletce :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989913 przez magmus88
natka! Gratuluję! pięnie :)

Masz zdjęcie może swoich testów??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989926 przez natkka
magmus dzięki. Niestety nie mam bo nie robiłam w tym cyklu ani zdjęć ani zeszytu, ale na pewno nie miałam malinowych II więc już z leksza byłam załamana, a tu taka niespodzianka :) natomiast przytulanko było w całym okresie "płodnym" :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989931 przez zancik
Natkka Kochana super wiadomości strasznie się ciszę razem z Tobą :) :) :kiss: :kiss: Teraz tak już będzie,że będziesz wyczekiwała z nicierpliwościa każdej wizyty :) Sama zobaczysz jak te 9 miesięcy szybko minie u mnie dopiero co testy owu robiłam a tu zostało 29 dni do terminu porodu :woohoo: Dziękuje bardzo za życzonka :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989933 przez magmus88
bo u mnie w ogóle nie ma mowy o dwóch "podobnych kreskach". Druga jest poprostu minimalnie widoczna... i tyle.....

Natkka - jeszcze raz gratuluje i bardzo się cieszę Waszym szczęściem :) Jak mąż w ogóle? Powiedzieliście już komuś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989936 przez magmus88
zancik! Faktycznie.... mozecie liczyć już dni... jak to zleciało !!

I wszystkiego najlepszego! szybkiego rozwiązania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989941 przez natkka
magmus tak powiedzieliśmy bo u nas nie da się takich rzeczy utrzymać w tajemnicy, wiedzą rodzice jedni i drudzy no i kilkoro najbliższych przyjaciół :)
Mój m. w pierwszej chwili wpadł w panikę bo to jest już takie realne i zaczął kminić jak to będzie, ale już powoli mu przechodzi i po prostu się cieszy :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl