BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 9 miesiąc temu #989943 przez aggi
oooo co ja widzę :D

nattka jest suwaczek falaaaaaaaaaaaaa :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :kiss: i fasolka jest :) SUPER :kiss: :kiss: :kiss:

kupiłam castagnus ;) musiałam aż do apteki do miasta jechać ;) od jutra zaczynam brać :) tylko jeden nieprzyjemny moment będzie.. trzeba się zważyć, a tak bardzo boję się '6' z przodu :blink: :blink: :blink:

magmus mi przy castagnusie to się cykl na 9 mscy wydłużył :P

ja popieram co pisze nattka - też nie miałam super malinowych malin jak się udało zajść. a jednak, Maks jest :)

zancik 29 dni :silly: jak ten czas leci ! Maksior zaraz ma roczek.......... :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #989954 przez Nefri
Natkka no to kropek będzie inteligencik ;) gratulacje i cieszę się, że już jesteś spokojna. Przyznasz, że radość to ogromna, zobaczyć, że coś w tym pęcherzyku jest. Ja po pustym jaju tak bardzo się bałam, że znowu pęcherzyk będzie pusty, że jak mi lekarz powiedziała, że jest zarodek i bije serce, to byłam najszczęśliwszą osobą na świecie wtedy :) teraz, w drugiej ciąży, jestem już spokojniejsza od początku, chociaż i tak zawsze się zastanawiam, czy nadal wszystko dobrze i drżę przed każdą wizytą.
Magmus ja też nie miałam wcale II malin a jednak się udało. Nawet jak w tym cyklu faktycznie nie miałam owu, to zobaczysz, że ten castagnus Ci to wyreguluje, bo przecież od tego między innymi jest, reguluje cykl, wiec i owulacja w końcu powinna się pojawić. Głowa do góry, na każdą przyjdzie pora.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #989956 przez MARI
Witam was kobietki.
Dawno się nie udzielałam, ale podczytuje was codziennie.
Jakoś tak miałam doła że znów się nie udało, ale biorę duphaston i mam nadzieję. Od 13 mam urlop i już się cieszę bo jedziemy nad Morze więc odliczam dni :)

GRATULUJE dziewczynom pozytywnych testów i cieszę się z wami :laugh: :laugh:
ZANCIK wy jeszcze troszkę i się rozpakujecie z Tosią super :) :)

Przepraszam że wszystkim wam nie odpiszę, ale nie dam rady bo dużo tego nastukałyście :)
Dobrej nocy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #989958 przez Patikierc
Hejka dziewczyny :) dawno mnie nie było ale nowa praca całkowicie mnie wciąga i od rana do wieczora w niej siedzę. Jest dużo lepiej niż w tamtej. I to jest najważniejsze :) w tym cyklu nie robiłam testow żadnych wszystko spontanicznie nawet leków żadnych nie brałam,i trochę się martwię bo mam urlop 20lipca i chyba chciała bym się zabawić dobrze a może te spontaniczne akcje coś zwojowaly,i mam mętlik w głowie nowa praca wakacje. Nie zrozumcie mnie źle :( ale wszystko się okaże w poniedziałek mam dostać okres.jedyne co mnie martwi od dwóch dni jestem senna strasznie a tak miałam ostatnio w ciąży.

gratuluję wszystkim dziewczyna!!!! Ciesze się waszym szczęściem!!!

mam nadzieje ze nie długo znów się odezwę. :)




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #989959 przez joanna1991
NATKKA No to świetnie że z fasolka jest na pewno :D Ale super, cieszę się razem z wami :*

ZANCIK Sto Lat! Sto Lat! Wszystkiego Najlepszego :*

MARI no w końcu do nas zawitałaś :) Super masz że wyjeżdżasz nad morze :* Obyście odpoczęli sobie i szalejcie ile się da! hi :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #989962 przez Asiaa
Martyna dziękuję, że pytasz :kiss: u mnie nic nowego. @ się skończyła niedawno, zastanawiałam się nad kupnem testów ovu ale póki co nie będę

Joanna a jakoś czasu na forum nie miałam, próbowałam podczytywać ale jakoś nie szło, ale suma sumarum udało się nadrobić ;)

Aggi ojjjj przepraszam :blush: przy takiej ilości postów ciężko było spamiętać wszystko :blush: nie gniewaj się :kiss: ;)

Pinezka nie jestem pewna czy to do mnie było, bo zdaje się nic ostatnio o pracy nie pisałam, albo mam sklerozę i nie pamiętam :D generalnie pracuję w usługach ;)

Brown trzymaj się. Byłaś u lekarza?

Malutkamilka widać kreseczkę :) i beta ładna :) gratki :)

Misia najważniejsze że nic Ci się nie stało

Natkka dobre wieści :) a na kolejnej wizycie będzie już serduszko :)

Zoi :woohoo: gratki :) trzymam kciuki :)

Tak fajnie testowo ciążowo tu się zrobiło :) oby pozarażało nas fasolkami :)
Podziękowania: zoi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #989983 przez natkka
Dziewczyny zaczęłam plamić mocniej niż do tej pory, bardzo się boję :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #989993 przez malutkamilka
Magmus ja też nie miałam dwóch malin, testowa była słabsza i wg producenta negatyw cały cykl miałam a tu dwie krechy na tescie ciiążowym i beta ponad 36.

Natkka a serduszko biło? Może smigaj do lekarza niech zerknie? a nie przytulałaś sie czasem z mężem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #989998 przez Pinezka
Nattka - wczoraj pewnie usg dopochwowe mialas, zdarza sie, ze cos tam w samej pochwie albo na szyjce drasnie, ja tez plamilam po pierwszym badaniu, ale szybko przeszlo. Zadzwon albo skocz do gina, zeby sie uspokoic, ale najprawdopodobniej to nic groznego :*

Asiaa - ja sie chyba Joanne o branze pytalam, ciebie na pewno nie ;) Wszystko w porzadku u ciebie? Dawno sie nie odzywalas.

Zancik - wszystkiego naj :)

Pati - to czekamy z toba do poniedzialku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990000 przez magmus88
natka! to do lekarza! niech zerknie! Może tak jak pinezka pisze.... po usg tak się dzieje. Miałaś dopochwowe?

milka a masz moze zdjęcie swoich testów??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #990006 przez malutkamilka
Magmus88 zaraz poszukam bo robiłam.
Tu jest link do zdjęcia testów owu.
pokazywarka.pl/578li5/

Krew oddana, wyniki po 15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990012 przez natkka
Dziewczyny faktycznie miałam dopochwowe usg i oczywiście już dzwoniłam do gin (będzie mnie miałam za najbardziej paranoiczną pacjentkę, ale się tym nie przejmuje) i jadę do niej na 15. Niby już przestałam krwawić, ale bardzo się boję. Boję się codziennie o to czy tym razem się uda, a dzisiaj mi się śniło, że wypadł mi ząb i bardzo krwawiłam i wyczytałam, że to jest zwiastun śmierci więc boję się jeszcze bardziej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990021 przez brown24
Natka lepiej sprawdzić czy wszystko ok, a snami sie nie przejmuj :*
Ja wczoraj dostałam okres, spoźniony o 5-6dni, także jeszcze w normie chyba, podejrzewam że to od stressu a ostatnio troche go miałam..
Postanowiłam troche odpocząć od tego tematu, za bardzo chyba się nakręcam, te testy, mierzenie temperatury itd nie wpływa na mnie za dobrze i chyba blokuje psychicznie.
Od forum też postanowiłam odpocząć, oczywiście podczytuje Was od czasu do czasu, wszystkim kibicuje, co niektórym gratuluje :*, ale na razie nie będe sie udzielać zbyt dużo. Pozdrawiam i słonecznych wakacji Wam życze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990022 przez natkka
brown trzymamy kciuki żebyś odpoczęła i wróciła pełna optymizmu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990094 przez aggi
Dzień dobry kobitki :D Mam nadzieję, że humory dopisują dziś? :)
U mnie dzisiaj noc śmieszna trochę,
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Poza tym zważyłam się rano i hurrrrrra mogłam przyjąć jedną tabletkę castagnusa, a nie dwie :P Od razu kamień z serca mi spadł..
byłam pewna że roztyłam się na dobre :blink: :ohmy: :ohmy: No więc castagnus rozpoczęty :)
Maks daje dzisiaj popalić, od 10 go usypiałam i dopiero po 12 padł.. ciekawe czy będzie to drzemka 'na 5 minut' czy dłużej pośpi..
bo czuję w kościach że się niedługo obudzi :S

MARI to Ci się fajny urlop szykuje :)

Pati fajnie że wpadłaś :) masz rację ważne że praca jest fajna, fajni ludzie to od razu lepiej się do niej rano wstaje i w ogóle :) Fajnie że jesteś zadowolona. Wpadnij oznajmić czy jest @ czy nie :)

Asiaa trzymaj się :) nie gniewam się, no co Ty :D

nattka
ja jak zaczęłam plamić to się okazało że to krwiak, brałam duphaston i po kilku dniach się uspokoiło. Ale Ty bierzesz no nie?? Albo tak jak dziewczyny piszą, po badaniu też tak może być. Więc nie martw się, jakby była żywa krew to wtedy koniecznie do lekarza. Co do snów to bardziej porąbanych niż te w ciąży to nie miałam nigdy ;) nie martw się , trzymam kciuki :kiss:

malutkamilka rzeczywiście malin nie miałaś, ale skok LH był, widocznie wszystko - cały ten proces owu - szybko u Ciebie poszło :) ja miałam takie same kreski jak z Maksem się udało. Trzymam kciuki za wyniki :)

brown masz rację odpocznij, wakacje są, wyszalej się i wróć z pozytywną energią :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl