- Posty: 5222
- Otrzymane podziękowania: 354
- /
- /
- /
- /
- Testy owulacyjne - stosujecie?
Testy owulacyjne - stosujecie?
- aggi
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
nattka jest suwaczek falaaaaaaaaaaaaa
kupiłam castagnus
magmus mi przy castagnusie to się cykl na 9 mscy wydłużył
ja popieram co pisze nattka - też nie miałam super malinowych malin jak się udało zajść. a jednak, Maks jest
zancik 29 dni
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Nefri
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1313
- Otrzymane podziękowania: 71
Magmus ja też nie miałam wcale II malin a jednak się udało. Nawet jak w tym cyklu faktycznie nie miałam owu, to zobaczysz, że ten castagnus Ci to wyreguluje, bo przecież od tego między innymi jest, reguluje cykl, wiec i owulacja w końcu powinna się pojawić. Głowa do góry, na każdą przyjdzie pora.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- MARI
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Nadzieja....
- Posty: 281
- Otrzymane podziękowania: 61
Dawno się nie udzielałam, ale podczytuje was codziennie.
Jakoś tak miałam doła że znów się nie udało, ale biorę duphaston i mam nadzieję. Od 13 mam urlop i już się cieszę bo jedziemy nad Morze więc odliczam dni
GRATULUJE dziewczynom pozytywnych testów i cieszę się z wami
ZANCIK wy jeszcze troszkę i się rozpakujecie z Tosią super
Przepraszam że wszystkim wam nie odpiszę, ale nie dam rady bo dużo tego nastukałyście
Dobrej nocy
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Patikierc
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Posty: 497
- Otrzymane podziękowania: 13
gratuluję wszystkim dziewczyna!!!! Ciesze się waszym szczęściem!!!
mam nadzieje ze nie długo znów się odezwę.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- joanna1991
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 590
- Otrzymane podziękowania: 83
ZANCIK Sto Lat! Sto Lat! Wszystkiego Najlepszego :*
MARI no w końcu do nas zawitałaś
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Asiaa
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 951
- Otrzymane podziękowania: 143
Joanna a jakoś czasu na forum nie miałam, próbowałam podczytywać ale jakoś nie szło, ale suma sumarum udało się nadrobić
Aggi ojjjj przepraszam
Pinezka nie jestem pewna czy to do mnie było, bo zdaje się nic ostatnio o pracy nie pisałam, albo mam sklerozę i nie pamiętam
Brown trzymaj się. Byłaś u lekarza?
Malutkamilka widać kreseczkę
Misia najważniejsze że nic Ci się nie stało
Natkka dobre wieści
Zoi
Tak fajnie testowo ciążowo tu się zrobiło
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- natkka
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 756
- Otrzymane podziękowania: 68
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- malutkamilka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- 3 + 1
- Posty: 1335
- Otrzymane podziękowania: 4
Natkka a serduszko biło? Może smigaj do lekarza niech zerknie? a nie przytulałaś sie czasem z mężem?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Pinezka
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 650
- Otrzymane podziękowania: 111
Asiaa - ja sie chyba Joanne o branze pytalam, ciebie na pewno nie
Zancik - wszystkiego naj
Pati - to czekamy z toba do poniedzialku
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- magmus88
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2004
- Otrzymane podziękowania: 158
milka a masz moze zdjęcie swoich testów??
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- malutkamilka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- 3 + 1
- Posty: 1335
- Otrzymane podziękowania: 4
Tu jest link do zdjęcia testów owu.
pokazywarka.pl/578li5/
Krew oddana, wyniki po 15
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- natkka
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 756
- Otrzymane podziękowania: 68
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- brown24
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- :)))
- Posty: 837
- Otrzymane podziękowania: 132
Ja wczoraj dostałam okres, spoźniony o 5-6dni, także jeszcze w normie chyba, podejrzewam że to od stressu a ostatnio troche go miałam..
Postanowiłam troche odpocząć od tego tematu, za bardzo chyba się nakręcam, te testy, mierzenie temperatury itd nie wpływa na mnie za dobrze i chyba blokuje psychicznie.
Od forum też postanowiłam odpocząć, oczywiście podczytuje Was od czasu do czasu, wszystkim kibicuje, co niektórym gratuluje :*, ale na razie nie będe sie udzielać zbyt dużo. Pozdrawiam i słonecznych wakacji Wam życze
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- natkka
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 756
- Otrzymane podziękowania: 68
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aggi
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 5222
- Otrzymane podziękowania: 354
U mnie dzisiaj noc śmieszna trochę,
co chwila wstawałam, a głowa to mi chciała odpaść rano
z piżamy wyskoczyłam dopiero o 9:40, a Maks wstał o 7 i od tej 7 broił w naszej sypialni
czułam
Poza tym zważyłam się rano i hurrrrrra mogłam przyjąć jedną tabletkę castagnusa, a nie dwie
byłam pewna że roztyłam się na dobre
Maks daje dzisiaj popalić, od 10 go usypiałam i dopiero po 12 padł.. ciekawe czy będzie to drzemka 'na 5 minut' czy dłużej pośpi..
bo czuję w kościach że się niedługo obudzi
MARI to Ci się fajny urlop szykuje
Pati fajnie że wpadłaś
Asiaa trzymaj się
nattka ja jak zaczęłam plamić to się okazało że to krwiak, brałam duphaston i po kilku dniach się uspokoiło. Ale Ty bierzesz no nie?? Albo tak jak dziewczyny piszą, po badaniu też tak może być. Więc nie martw się, jakby była żywa krew to wtedy koniecznie do lekarza. Co do snów to bardziej porąbanych niż te w ciąży to nie miałam nigdy
malutkamilka rzeczywiście malin nie miałaś, ale skok LH był, widocznie wszystko - cały ten proces owu - szybko u Ciebie poszło
brown masz rację odpocznij, wakacje są, wyszalej się i wróć z pozytywną energią
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











