BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 10 miesiąc temu #989256 przez martyna_z
Helena witaj! tak jak już magmus napisała jak czegoś nie wiesz to najlepszy jest kontakt z lekarzem, on najlepiej doradzi czy te badania maja być robione przed czy po miesiączce. Malinki są jak obie kreski są takie same :) Wrzucaj testy to pomożemy. Powodzenia :)

Malutkamila ja tam też widzę dwie kreseczki :)

natkka myślę że dopóki te kropki krwi są takie malutkie to nie można sie niepotrzebnie nakręcać, gdyby było ich dużo to wtedy na pewno jak najszybciej do lekarza. Trzymamy tu wszystkie kciuki więc musi być dobrze! Głowa do góry bo urodzisz nerwuska :)

Mój M. ma jakiś stan zapalny i dostał antybiotyki, generalnie wygląda to tak że jest przeziębiony. Za tydzien ma powtórzyć badania i stanu zapalnego już nie powinno być.
Ja zrobiłam badania na anty TPO i anty TG i wszystko jest ładnie w normach, więc Euthyrox powinien mi ładnie wszystko wyregulować, mam nadzieję że uda się to jak najszybciej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989282 przez natkka
Martyna spokojnie eutyrox ci to unormuje, ja biorę 25 i w ciągu miesiąca spadło ponad 1 punkt . Mam nadzieje ze twój m tez szybko wyzdrowieje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #989293 przez zoi

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Czesc Dziewczyny :)!
Pamiętacie, jak mówiłam, że wracam do testowania? No to są tego efekty :)
Jest jeszcze bardzo wcześnie, dopiero 17 dpo, więc przyda mi się trzymanie kciuków :*
Ania jest tak absorbująca, że już chyba nigdy nie wrócę do Was z taką częstotliwością, jak przed ciążą, ale myślę o Was często!
ZARAŻAJCIE SIĘ :kiss:

aggi, dobrze widzę, że też się staracie? B)
Też byliśmy z małą na wakacjach i tak właśnie zdziałaliśmy toto, więc chyba można powiedzieć, że źle nie było haha.

Przepraszam dziwczyny, że nie jestem na bieżąco i tak tylko wpadam, ale chciałam się z Wami podzielić moją radością i... trochę przerażeniem :blink:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #989303 przez Pinezka
Zoi - super, gratulacje :woohoo: Bedzie mala roznica wieku miedzy bablami ;)

Kamilka - ja tez druga kreske widze :)

Helena - witaj :) Pisz i nie przejmuj sie, ze moze o prosre rzeczy pytasz, na pewno w miare mozliwosci pomozemy ;) Dlugo sie starasz? Napisz cos wiecej o sobie ;)
Podziękowania: zoi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989313 przez martyna_z
natkka no mam nadzieję ze w końcu pech nas opuści i wszystko sie poukłada :)

zoi gratuluję i ściskam kciuki za "toto" ;)
Podziękowania: zoi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989315 przez martyna_z

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #989323 przez Helena16
zoi - gratulacje:D
magmus- krwawienia były spowodowane polipem,
pinezka - Co tu o sobie powiedzieć:D Mieszkam w Wielkopolsce. Mam 31 lat, nie staram się jakoś długo o dziecko może z rok, ale z przerwami z różnych względów. Tak naprawdę to dopiero się w tym temacie rozpędzam. Jestem nie całe 3 lata po ślubie,ale wiecie jak to jest. Najpierw chce się mieszkanie, a jak się ma mieszkanie to chce się remontu itd. Nie mieliśmy możliwości zamieszkania z rodzicami, wiec został wynajem albo swoje. A przy wynajmie nie stać nas było na to by tylko mąż pracował no i plany dzidziusiowe sie przesuwały. A propos mieszkania to mały pokój zawsze chciałam mieć na niebesko. i mam hm czy to jakaś przepowiednia:D:D:D

Podpowiedzcie mi jak się wstawia komentarz by niezalogowani go nie widzieli?
O której godzinie robicie zawsze testy owulacyjne?
Podziękowania: zoi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989328 przez natkka
Zoo gratulacje, fantastyczna wiadomość i ściskam mocno kciuki :)
Podziękowania: zoi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989334 przez aggi
dzień dobry ;) witam się poniedziałkowo :)


Milunia ja castagnus brałam przed zaciążeniem z Maksem, nawet miesiąca go nie brałam i się udało więc również go wpisuję na listę rzeczy potencjalnie cudownych :P wiesiołek brałam dłuuugo i nic, więc castagnus jak dla mnie jest lepszy :)

malutkamilka coś tam widać ale ja bym się jeszcze nie nakręcała ;)

joanna nie pomogę w kwestii badań. Idź do gina, on rozwieje Twoje wątpliwości :)

Helena witaj ;) maliny to dwie kreski na ciążowym, lub dwie mocne krechy na teście owu ;) Testów owu podczas @ się nie robi :) mocz do pojemnika podczas okresu to chyba jedynie z tamponem ??? o widzę że magmus już Ci wytłumaczyła wszystko ;) jeśli mogę doradzić to nie wyrzucaj testów tylko zrób sobie zeszyt gdzie po kolei w każdym dniu cyklu będziesz wklejać test. później się lepiej interpretuje cały cykl, bo często kreski są tak zbliżone do siebie odcieniem że ciężko by było zinterpretować jak nie ma się poprzedniego ;)

nattka nie martw się ! muszę krzyknąć i Cię do porządku doprowadzić :) będzie wszystko dobrze :)

martyna zaciskam kciuki :)

zoi no pięknie ! powinnaś
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
dostać że wpadasz, znikasz i wracasz z testem :P pffffffff :P ale gratuluję i trochę zazdroszczę :whistle: My się 'staramy' :) wiesz testuję owu, przytulanka są i czekamy na efekty. nie mamy jakiegoś mega parcia na pozytyw ale fajnie by było gdyby się udało ;) ty testowałaś owu czy na ślepo strzelaliście? :)
Podziękowania: zoi, Helena16

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #989336 przez malutkamilka
Helena16 musisz nacisnąć funkcję odpowiedź a nie szybka odpowiedz.

tam pokaża sie dwa rzedy roznych znaczkow, w tym drugi rzad to minki. 6 ikona z pierwszego rzedu liczac od konca to tekst ukryty przed goscmi. naciskasz go i wpisujesz tekst lub wstawiasz zdjcie pomiedzy nawiasami ktore ci wyskoczyly

U mnie test ponownie pozytywny ale jeszcze slaba kreska lecz wyrazniejsza od poprzedniej. dopiero 4 dzien po zagniezdzeniu
Załączniki:
Podziękowania: Helena16

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989361 przez aggi
malutkamilka kurcze nie chce zapeszac ale tu widzę pozytyw :-) trzymam kciuki by było wszystko ok :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #989368 przez zoi

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


malutka, toż to pozytyw jak wół :lol: który to dpo?
Podziękowania: aggi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989386 przez Ada2424
Zoi ooo gratulacje :)

Natka gratki

[/url] [/url]
Podziękowania: zoi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989395 przez misia88
malutkakamilka Jak nic dwie krechy! :) Możesz lecieć na betę. Gratki po cichu i zaciskam kciuki, żeby wszystko było dobrze! :)
Zoi Gratuluję! Szybko Wam poszło. :)
Natka Nie martw się, wszystko będzie dobrze. :) Musi!!

A ja w piątek miałam wypadek autem. :( Samochód do kasacji, na szczęście mi nic się nie stało... Ehhh jak nie urok...
Podziękowania: zoi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989418 przez joanna1991
Witajcie kobietki :* ja dzis tak na szybko bo zaraz do pracy ide.
AGGI czy ten castangus bierze sie od ktoregos okreslonego dnia cylku? Czy to nie ma roznicy? Wiesz jestem po @ i niedlugo powinna byc owulka, chyba za tydz. Robie testy owu to bede wiedziala. A dzis po pracy pojade do apteki kupic te tabletki.


Gratuluje wszystkich pozytywnych testow :* oby rozmnazaly sie szybko :)
Milego dnia :*
Podziękowania: zoi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl