BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 9 miesiąc temu #990530 przez Ada2424
Zancik organizm oczyszcza się przed porodem ;) mnie też czyścilo od 36 tyg codziennie a urodziłam dzień przed terminem, nieraz organizm oczyszcza się na kilka dni przed a nieraz na kilka tyg przed porodem, nie ma reguły trzymaj się w te upały. Ja tez ledwo laze nie lubię takiego gorąca, Julita tez marudzi, nie chce spać przerabane dla takich maluszków :S

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990569 przez Miluniaa
Chyba rośniemy :):):)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990585 przez misia88
Milunia No pewnie, że rośniecie! :) Pięknie rośniecie. <3
Podziękowania: Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990631 przez Pumcia
Gratulacje wszystkim zafasolkowanym :* znów miałam 2 tyg nieszczęsnych delegacji i mnie tu nie było - jak przeczytałam posty wstecz to aż mi lezka poleciała. Kurde tak się ciesze dziewczyny :)
Nattka - a jeszcze niedawno rozmawiałyśmy o braku owulki :) Super - rośnij zdrowo :*

Miśka 23 - mam prośbę, podałabyś mi skład ziółek ? Ewentualnie gdzie mogę je kupić bądz zamówić? Na Allegro chyba nie bardzo co ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990635 przez miśka23
Pumcia ja kupiłam każde osobno i pomieszałam. A skład jest taki:

lebiodka (oregano) { Origani Herba} 50gr
koszyczek rumianku { Anthodium Chamomillae} 50gr
macierzanka {Serpylli Herba} 50gr
pokrzywa {Urticae Folium} 50gr
dziurawiec {Herba Hyperici} 50gr
rdest ptasi {Herba Polygoni avicularis} 50gr
ruta {Herba Rutae} 20gr
nagietek {Calendulae flos} 20gr
nostrzyk {Herba meliloti} 20gr
Łyżeczkę ziół zalać szklanką wrzącej wody, naparzać pół godziny.
Pić szklankę odwaru przed snem.
mieszankę nr 3 można pić na dwa sposoby :
1. całe 3 cykle i potem chociaż jeden cykl przerwy lub
2. pić tylko do owu (jeśli jest pewnosć ze owu była) i potem nic nie pić lub pić zioła na II fazę (w przypadku problemów z progesteronem)
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990636 przez natkka
Pumcia dziękuje, właśnie dzisiaj o Tobie myślałam, że jakoś ostatnio znikłaś :)
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990656 przez Pumcia
Miśka - dzięki, pod blokiem mam sklep zielarski więc nie ma problemu :)
W pracy kocioł, delegacje a i chodzę na rozmowy bo chcę zmienić prace więc mało czasu dla siebie ;/ nawet nie miałam kiedy do Gin się zapisać ;/ a Mąż przyjeżdża na 3 tyg do PL i miałam cichą nadzieję, że uda mi się odwiedzić Gin przed jego przyjazdem ;/
Natkka - jak zobaczyła, że dziewczyny Ci gratulują to od razu się cofnęłam do naszej rozmowy :) strasznie się ciesze - jest dla nas wszystkich nadzieja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990717 przez miśka23
Pumcia jeśli chcesz to mogę się z tobą podzielić ziółkami bo wychodzi ich bardzo dużo, a ja na pewno ich nie zużyję nawet w połowie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #990732 przez aggi
Dzień dobry w kolejny bardzo ciepły dzień! Ledwie można wytrzymać..marzy mi się lekkie ochłodzenie, naprawdę!

Widzę że tu dyskusja o ziolkach była ;) jak się czujesz miska pijąc te zioła? Widzisz jakieś zmiany organizmie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990734 przez aggi
zancik wierzę że Ci ciężko bo na tym samym etapie byłam jak ty.. pamiętam jak siedzialam z wielkim brzuchem w samej bieliźnie i przy wiatraku a i tak średnio pomagało.. ughh ;) ale tak jak pisałam zaciskam kciuki byś w dzień porodu miała chłodniej, nawet deszcz :-) pokaż nam Tosie :whistle:

joanna jak tam kreski na owu testach??? :-)

misia no kilka dni będzie ciężko zmyc ale powinno zejść dość szybko przy codziennym myciu ;) ja Maksowi smarowalam tym w buzi bo miał plesniawki i też caaala buzia fioletowa! ;) zdrowiej :*

milunia no fajny brzuś :-)

pumcia rzeczywiście zniknelas nam gdzieś ;) jak u Ciebie?:-)

A mój Maks dzisiaj 11mscy kończy.. szok! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990740 przez natkka
aggi - super, to już duży chłopak, a za miesiąc będzie już roczek.
Byłam dzisiaj na badania, musiałam być na czczo i to była masakra, mdłości dawały mi strasznie w kość.
Jest potwornie gorąco, nie wiem jak wytrzymam jak będzie tak dalej. ehh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990745 przez miśka23
aggi po ziółkach zauważyłam u siebie śluz płodny, którego wcześniej nie było i przed @ nie boli mnie już brzuch.

Jeszcze nie pogratulowałam zafasolkowanym. Więc gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom :kiss:

Ostatnio rzadko się udzielam, straciłam wenę na wszystko. Próbuję nie myśleć o tym wszystkim bo gdy kończy się cykl i przychodzi następny jestem załamana.
Znajduję sobie jakieś zajęcia aby o tym nie myśleć. Ostatnio zrobiłam stolik z palet do mojego salonu, a teraz jest tak gorąco że nie wychodzę z domu. Zresztą słońce mi już nie służy bo z wczoraj jestem czerwona i wszystko mnie boli :P
A wy jak spędzacie takie upalne dni ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990775 przez martyna_z
Melduję że jestem. Żyje. Biorę leki i czekam na efekty. Czytam Was na bieżąco i się zarażam ;-)
Jeszcze raz gratuluję wszystkim nowym fasolkom i życzę Wam żeby całe te 9 cudownych miesięcy minęło bez stresów i niepokojów :-)

Zancik trzymaj się. Może Tosia wyjdzie wcześniej.

To tyle. Brak mi weny na pisanie coś. Jestem z Wami cały czas i będę się odzywać :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990786 przez aggi
nattka ja na badania na czczo chodziłam też w takie upały i w zaawansowanej ciąży, masakra :evil: :evil: :evil: ale pocieszę Cię, z północy (chyba) ciągnie deszcz :)

miśka ważne że jakieś zmiany czujesz :) Oby pomogło :) ja w te upały to z Maksem na dworze, w cieniu... ale ciężko jest jak nie ma ani odrobiny wiatru..

martyna trzymam kciuki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990792 przez Nefri
Natkka też dzisiaj na badaniach na czczo była. co prawda mdłości już mi przeszły, ale głód odczuwałam straszny. Oczywiście byłam przygotowana i zaraz po badaniach zjadłam kanapkę.
Miśka dla mnie te upały to masakra. Wychodzę rano z małym na spacer, potem o 12 kładę go spać, żeby przespał najniebezpieczniejsze słońce i potem wychodzimy znowu ok 17.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl