BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 8 miesiąc temu #995817 przez natB
aggi aaaaaaaa jaki Maks i w dodatku w górach :) piękne zdjęcie.. Kurcze jak te dzieciaczki nam rosną eh łezka się w oku dosłownie kręci..

Ee dziewczyny u mnie @ zq rogiem, bo chodzę zła jak osa.. Po drugie,, nie czuje,, się jak w ciąży także nie testuje, bo testy to tak na prawdę mi już zbrzydly heh :) chyba, że faktycznie za 4-5 dni nadal będziesz cisza to może coś tam,, na siuram,, heh :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #995819 przez natB
nattka zaciskamy!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #995867 przez aggi
natka napewno pojedziecie w góry :D Jak maleństwo się urodzi to polecam zupełnie inne powietrze :) Maks potem spał całą noc :D zresztą ja 1,5tyg przed porodem też po górach śmigałam, jak się chce to się wszystko da :D Dawaj znać jak po wizycie ???????????????

nat masz rację za szybko te dzieci rosną :(

no nic miłego dnia życzę :kiss: :kiss: :kiss: idę z Maksem oglądać piosenki i pobawić się bo on taki mamin cycek się zrobił że trzeba z nim na podłodze siedzieć ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #995872 przez natkka
Dziewczyny nie pisałam wczoraj bo J. chciał wejść do sklepu i zrobiliśmy sobie spacer po centrum handlowym :] weszliśmy do Smyka - nawet J. chciał bo byliśmy pełni euforii i w ogóle :]
Na wizycie było super, Pani doktor była zadowolona, szyjka jest w porządku. J. był ze mną razem na usg, było przez brzuch ale miałam duże wzdęcie więc zdjęcia są niewyraźne. Natomiast samo usg było wzruszające, mały ma już 22 mm, serduszko biło jak szalone i widziałam, że J. się zachwycił to było takie piękne :D
Mamy skierowanie na badania prenatalne, nawet refundowane więc się cieszę bo nie będziemy musieli płacić :)
Nat to może faktycznie poczekaj jeszcze chwilę :)
aggi - ja bym się teraz nie wybrała w góry bo przed ciążą prawie nie miałam kondycji więc nie poradziłabym sobie niestety, ale marzy mi się powrót w góry - kiedyś co roku jeździliśmy w Tatry i uwielbiałam to :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #995877 przez brown24
Aggi współczuje przeżyć z piorunem :blink: ważne że wszyscy cali i zdrowi.Maksiu jest słodki :)
Natka super że wszystko dobrze z maleństwem, oby tak dalej, a w góry można bez kondycji nawet, w dolinke, polecam Strążyską z pięknym wodospadem na końcu :) :)
U mnie jeszcze dwa dni i po @, w tym cyklu postanowiłam odpuścić testy, mierzenie tempki itd. i poprostu iść na żywioł :P
Pogoda w kratkę, wczoraj troche słoneczka a dziś już pochmurno,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #995906 przez aggi
natka super że wszystko w porządku! Nie mogło być inaczej :-)

brown to ty masz tak ja ja też jeszcze z dwa dni @ :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #995945 przez natB
nattka a na te wymioty coś masz? Cieszę się, że wszystko ok :) inaczej nie mogło być :D niedługo poznacie za pewne płeć :)

brown ja też Już nie wariuje, nawet mi wsio jedno gdzie jest moja @ :P

A ja dziś dziewczynki jestem ostatni dzień w pracy i zaczynam urlop juuuuuuupi :) 2 tygodnie.. W niedziele mamy zamiar jechać do koleżanki forumowej z reszta nad Jezioro :D oby pogoda dopisała.. A potem mam w planach wyjechać na kilka dni do Poznania :)
Niech trochę słoneczko będzie, bo ja dziw grzeje się farelka w pracy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #995957 przez natkka
nat ja wymiotuje powiedzmy tak co drugi dzień, ale mam straszne mdłości. Lekarka powiedziała mi, że może mi coś na to zapisać, ale to zależy ode mnie, ona uważa, że im mniej leków w ciąży biorę to tym lepiej, więc uznałam że może wytrzymam jeszcze te dwa tygodnie. Chce wszystkiego najlepszego dla mojego maleństwa więc dam radę jeszcze trochę :)
Ja też mam zielone światło na wakacje :D więc wybieramy się nad morze z J. :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #996038 przez Miluniaa
natka super ze wszystko dobrze ja wczoraj sie polozylam zle sie czulam ale strone co chwile odswiezalam i juz Cie na marcowkach wczoraj podczytalam, ze wszystko ok :) i spokojnie poszlam spac hihihi
To chyba bedzie teraz z gorki :) Pociesze Cie ze jak mi wymioty przeszly to strasznie szybko sie zaczelam meczyc hehehe oj ciezkie te zycie ciezarnych :):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #996071 przez aklim88
Hej!
Poczytałam Was troszkę i tyle sie u Was działo przez ten czas jak mnie nie było, ze szok.

Dojeżdżamy właśnie do domu.

Odpisze Wam jak tylko dojdę do siebie, bo wymęczyły mnie te wakacje.

Mój maz na antybiotyku na zapalenie ucha. Jutro z Ala do lekarza i możliwe, ze tez antybiotyk, bo goraczka 39,5 bol brzucha, mięśni,gardło rozwalone i kaszel. Mnie oczywiscie tez rozkłada.

Nie wiem tylko czy bede mogła byc szczepiona na krztusiec jak jestem przeziębiona? Wiecie cos na ten temat. Nie pamietam do którego tygodnia ciazy muszę sie zaszczepić.

Zancik, kulasz sie jeszcze?
Aggi - dobrze, ze wszyscy cali



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #996156 przez Miluniaa
dziewczyny jaka mieliscie przeziernosc karku ?? bo u mnie wyszlo 2,5 , kosc nosowa widoczna lekarz powiedzial ze do 3 nie ma sie co martwic ale ja juz zaczelam czytac i sie strasznie denerwowac ;/ ktora z Was miala 2,5 ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #996167 przez Nefri
Milunia jak Ci lekarz mówi, że jest ok, to nie sprawdzaj w internecie. U nas w tej ciąży przezierność była 1,5, w poprzedniej z Tymkiem nie pamiętam, ale jakoś podobnie, bo kiedyś porównywałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #996189 przez majka1987gnoWlkp
szczerze to nie wiem.. jak mi gin móił że jest ok to mi do głowy nie przyszło by sprawdzać nawet wartości wyników :D nie popadaj w panike nie ma sensu :D

aklim.. ja nie byłam na nic szczepiona ani w jednej ani w drugiej ciąży to ten temat to dla mnie abstrakcja!! :D

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #996205 przez martyna_z
Dzień dobry :)

Ja tak na szybko. Czy Tosia już na świecie czy Zancik jeszcze w dwupaku? Wiecie coś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #996208 przez Miluniaa
WItajcie !
Macie racje internet i cieżarna to zło ale weź i nie czytaj:/
A kto wie co u chudzinki dawno juz sie nie odzywala ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl