BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 9 miesiąc temu #997001 przez aggi
NAT aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: no pięknie ! :woohoo: szybko do lekarza marsz ! :) Będzie wszystko dobrze :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

magmus jak po urlopie? wypoczęta? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997002 przez natB
Nic nie brałam, wszystko odstawiłam.. tym bardziej jestem zszokowana, bo nie przypuszczałam, że w tym cyklu się uda.. Byłam u ginki 17 lipca i mówiła, że nw lewym jajniku jest pęcherzyk, który nie pękł, a to było ok 20 d.. Nic wcześniej nie majstrowalismy, potem z 2-3 razy tylko.. I wystarczyło, jak widać.. Mega szok.. Po prostu w tym cyklu to faktycznie można powiedzieć wpadka :P

Pół nocy nie spałam, mega się dziś stresuje.. Nie wiem gdzie iść do gin eh.. Czy iść znowu do tamtej, co prowadziła moja 1 ciążę, ale później mnie tak chamsko potraktowała czy szukać innego gin, ale chciałabym takiego, który pracuje w szpitalu.. Jak myślicie? Czy iść na NFZ? Ale tam mają kiepski znowu sprzęt i nawet nie wylicza przeziernosci karkowej w późniejszym etapie eh.. Chodziłam zawsze prywatnie, miałam zdjęcia, usg super.. Dylemat.. No nic powoli się ogarniam.. Do później :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997011 przez aggi
nat ja chodziłam prywatnie do gina a i tak rodziłam w innym szpitalu, nie pracował on w tym szpitalu :) miałam mega stresa ale pozytywnie się zaskoczyłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997018 przez natkka
nat - super !!!! fantastyczne wiadomości, tak czułam że to musi być to :D jeśli chodzi o gin to ja bym poszła prywatnie ponieważ byłam ostatnio na wizycie z nfz - umówili mnie dopiero na 9 tydzień :] no i oczywiście jedyne co gin zrobiła to mnie zbadała, usg mam dopiero mieć 12 sierpnia - czyli bardzo późno :( skrzepem się w ogóle nie przejmuj bo ja plamiłam prawie 3 tygodnie, brałam leki i teraz jest już ok :) Trzymam kciuki i czekam na pierwsze zdjęcia fasolki. A powiedz jeszcze jak mąż zareagował?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997045 przez magmus88
Nat! gratuluję z całego serca! Tak jak dziewczyny piszą... miejsce poz ancik juz zajęte ehheheh. Która następna zwalnia miejscówkę?? ehhe bo nie wiem ile mamy czekać :D:D ehhehe

Jutro męża wysyłam na seminogram.....
Ja dziś spróbuję się zapisać do fryzjera..... chodzi to za mną już dłuższy czas.
W sobotę wyjeżdząm jeszcze z pracy na tydzień do niemiec.... na praktyki zawodowe z moimi podopiecznymi/... do pracy wracam 17 sierpnia.

Pozdrowionka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #997047 przez Sandruska1995
NatB - Gratuluje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997068 przez brown24
Natb suupeer , ale masz niespodzianke :woohoo: :woohoo: :woohoo: ile sie staraliscie? gratulacje :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997070 przez aggi
Poza tym nat śmiem stwierdzić że fajny prezent Maksowi na urodzinki zrobiłaś :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997094 przez natB
aggi kochana sto lat dla Maksa :D beta 907 :) czekam na wizytę..

brown staraliśmy się od grudnia... Kosztowało mnie to wiele nerwów, jak wiecie te torbiele i te wyssane z palca diagnozy, że pcos ze endometrioza :/ poszłam do nowej gin, pozytywnie mnie nnastawila mija psyche i bach.. Kochane z całego serduszka Wam życzę fasolek.. Czekamy na kolejne :)

nattka mąż niedowierza jeszcze :P śmieje się, że jak to możliwe skoro starania były praktycznie żadne.. Z 2-3 razy :P

Kurde jaka garowa.. Nie ogarniam.. Jestem w mega amoku.. Juz dziś rano czułam się kiepsko, musiałam wypić trochę jogurtu na pusty żołądek.. Mam nadzieje, ze nie będę wymiotowac w tej ciąży jak kot eh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997098 przez Anabelle
no proszę, tak mnie coś tknęło żeby tu zajrzeć, a tu takie wieści
nat, gratulacje!!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997120 przez natB
Dziękuję Anabelle wszystkim Wam dziewczyny dziękuję :* :)...

Zostaję dalej z Wami... wątku póki, co nie zakładam heh :P... byłam na wizycie, niestety usg na razie nie miałam, bo ciąża jest wczesna... mam przyjść na wizytę za 2 tygodnie, już do innego gabinetu, gdzie będzie lepszy sprzęt :).. luteina 2 razy dziennie na te antygeny tpo...

Aggi a Ty opowiedz lepiej jak przygotowania do roczku Maksa :D? Tort... ozdoby? prezenty?goście?dom?knajpa?... opowiadaj :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997138 przez aurelia
nat gratulacje!!!
a ja mysle ze u mnie znowu sie nie uda ehhh:( chyba sie poddam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997139 przez aurelia
nat dlugo sie starasz i wgl? opowiadaja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997209 przez natB
Aurelia starałam.się 8 miesięcy.. Ten cykl w ogóle spisalam na straty, bo późno zaczęliśmy... Po tych wszystkich diagnozach, o których po drodze się dowiadywalam i po tym leczeniu hormonalnym ( tabletki anty) zmieniłam w końcu gin.. Nowa gin Powiedziała, że nie mam nic brać.. Starać się częściej w dni około owulacyjne.. A przed tak co 3-4 dni nie częściej.. tak jak mówię starania były tylko ok 21-22 dc potem 25 dc i wsio z tego, co pamiętam.. Czułam się zmęczona i chciałam dać sobie czasy, żeby Odpocząć.. A tu taka niespodzianka...

Wczoraj jeszcze nie czułam się jak w ciąży.. Ale dziś to masakra :) ale pogoda tez robi swoje chyba heh... Ciężarówki bierzecie jakieś witaminy? Brałam z Wladem femibion, ale jak zobaczyłam cenę odpuscilam na razie zakup.. Łykam kwas foliowy tylko...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997211 przez Miluniaa
Nat moj gin mowil zeby tylko i wylacznie lykac kwas foliowy szczegolni na poczatku, maluszek co zechce i tak z Ciebie pociąnie ;d;d;d
Podziękowania: aggi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl