BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 8 miesiąc temu #995593 przez martyna_z
Wróciliśmy cali, zdrowi i wypoczęci. Było niemiłosiernie gorąco (40 stopni w dzien i 35 w nocy), ale na plaży i w morzu cudnie. widoki wspaniałe i w ogóle nie chciało się wracać :) A teraz siadam i czytam co u Was... trochę tego mam ;)

Joanna gratuluje awansu :)

Aklim zazdroszczę Hiszpanii :) też bym pojechała ;) super zdjęcia, piękne widoki!

Nat biedny Władek, faktycznie można stracić zaufanie do lekarzy po czymś takim, dobrze że Twoja gin okazuje się lepsza niż poprzednia. Zdjęcia świetne, mały chyba bardziej do Ciebie podobny?

Aggi moja teściowa to trzyma jeszcze rzeczy swoich dzieci dla swoich wnuków :D

Majka super dziewczyny, relaks na plaży?

zoi będzie dobrze! najważniejsze że ciąża się rozwija

natka trzymaj się i udaj się do lekarza, może coś pomoże

zancik oby jak najszybciej Tosia była z Tobą :) to już jutro?

Pewno nie każdej odpisałam, ale po takim czasie to ciężko


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #995627 przez aggi
Dzień dobry ! Ale u nas przygód co nie miara.. Nie fajnie jednym słowem :( Otóż w piątek 24.07 piorun wycelował w nasz dom
:( nas nie było, ale byli moi rodzice - podobno huk przeogromny, mama była głucha 15 min... Ale do czego zmierzam.. zniknęłam, bo wypaliło nam całą instalację... Prąd udało się odzyskać po dwóch dniach, ale cała linia telefoniczna padła = internet też... dekodery z telewizorów spalone, telewizory dwa do wyrzucenia, telefon stacjonarny też spalony... wczoraj przyjechał fachowiec iiiiii jeeeeest naprawił... ceny kosmiczne za wszystko ale powoli wracamy do normalności. Wybaczcie za brak odzewu...... U nas skok hula, Maks jest terrorystą ! Poza tym idą czwórki dolne bo widać, ale jeszcze długa droga przed nimi. Na rocznicę dostałam @ ;) To było do przewidzenia. Idealnie w terminie ;) W niedzielę byliśmy w górach na wycieczce :) Tyle u mnie, potem Was nadrobię, obiecuję ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #995631 przez natB
aggi czytałam Właśnie na sierpniowkach, co Cb spotkało.. Ja pierdziu ja tak bardzo się boje burzy, normalnie SZOK co Was spotkało.. Dobrze, że dom oszczedZilo uff.. I najważniejsze, że Wy jesteście cali... Okropna @ to Ci,, prezent,, zrobiła eh.. Wszystkiego Najlepszego spóźnione, ale szczere :* jakieś foty z wypadu z gOr?

martyna
A takie spontany sq najlepsze i najbardziej owocne :D kciuki zaciskam :) Ty też się podziel widoczkami? :) fajnie, że Odpoczeliscie :) tez mi się marzy kolejny wyjazd heh :)

A co Włada nom podobny do Mamusi hehe :) ale charakter po Tacie naszczescie :P..

Mamy drugiego kotka :D uratowałam malucha z ulicy, z dzikiego miotu, mały ma koci katar, także leczymy go, ale mam nadzieje, ze wyjdzie z tego.. W dodatku jest rudy :) heh takie maleństwo ) bardzo lubię pomagać zwierzętom, mijam się z powołaniem heh :)

A co u nas :) mało czasu, bo mamy żniwa.. Pomagają nam szwagrowie, do wieczora są na polu.. Wład co raz więcej gada, normalnie czasem płacze ze śmiechu :D jak się nakręci z tańcem, albo swoimi opowieściami :) heh.. Nosi w dzień tylko majtki, siku do nocnika :) i kupa tez także mamy sukces :) na noc i na drzemki pielucha :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #995644 przez zancik
Hej Kochane :) Przeczytałam Was ale tak tylko na szybko

Aggi kurdę ale się narobiło kurde ale ten świat jest głupi :( Dobrze,że nie skończyło sie tragedią.Wszystkiego Naj z okazji rocznicy i kolejnych pięknych lat :kiss: :kiss: :kiss:


Martyna tak to dziś termin ale jak narazie cisza :( no to super,że wyjazd się udał to trzymam kciuki za fasolkę :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Wczoraj miałam wizytę.Więc nic sie praktycznie nie zmieniło szyjka skrócona coraz bardziej miękka o tyle. Niespodobały mu się moje stopy i dał skierowanie na badania ALAT.AspAT,Fosfataza alkaliczna,Kwas moczowy bo jak wyjda ok to nie chce mnie kłaśc do szpitala.W piatek mam isć na Ktg do niego na wizyte odrazu z wynikami.Jak nic sie nie ruszy to i tak w poniedziałek się kłade mam jednak nadzieję,że Tosia się zlituje i do poniedziałku wyjdzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #995647 przez aggi
Pisałam, pisałam i mnie zaraz uj strzeli bo mi skasowalo :sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #995648 przez natB
zancik tak Ci współczuję kochana, przenosić ciążę to musi być ciężka sprawa :(.. Moja gin była wolała wywołać przed 40 tygodniem poród i chwała jej za to.. Skacz na piłce, ćwicz z mężem a zaraz Pójdzie kochana.. Oby wyniki były ok, a co podejrzewają? Bo totalnie się nie orientuje...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #995649 przez aggi
No więc tego...

majka Cudne te Twoje laski :-)

ann dasz radę a sierpień szybko zleci. No kto jak nie ty :-)

milunia haha ale wywolalas :p byle się znowu nie zacznie :silly:

sandra nie ładnie tak cudzą korespondencję podczytywac haha :evil:

nat jak tam @?? U mnie wszystko jak w zegarku.

natkabiedna jesteś :( ale pamiętaj! W imię potomka! :-)

misia mam nadzieję że owu i staranka były :-)

zancik współczuję ci że nadal się kulasz.. ale już niedługo :*
Podziękowania: Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #995650 przez aggi
Znów mi skasowalo :/ pier*** nie pisze bo chyba rzuce tym tabletem... dopisze resztę później.. miłego dnia!! :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #995651 przez natB
aggi
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #995694 przez misia88
zancik No to trzymam kciuki za to, aby Tosia szybko wychodziła!!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


natB
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #995720 przez Miluniaa
Ja już po badaniach :) wszystko wyszlo ok tylko dzidzia nie chciala wspolpracowac odwrocila sie pleckami ... niestety plci nie bylo nawet mowy zeby zobaczyc cale szczescie chwile sie przekrecila na boczek to mogl nosek zmierzyc. Uparty dziec strasznie lekarz machal brzuszkiem, a on raczkami wymachiwal i nawet nie pomyslal o zmianie pozycji :)
Lekarz tez powiedzial, ze jesli chcemy mozemy zrobic pappa mimo ze wyniki wyszly dobre ale on poleca swoim pacjentkom, a ze mielismy dzisiaj ostatni dzien to polecielismy na krew :) wyniki za 2 tyg :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #995725 przez aggi
nat no może na testa siuraj?

misia no to trzymam kciuki za te przytulanka :)

milunia na pewno będą dobre wyniki :) my płeć poznaliśmy w 16tc :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #995743 przez natkka
nat - może faktycznie zrób testa :)
miluniaa super, że z dzidzią wszystko w porządku :)
aggi - Maksio jest boski :) też mi się zamarzyło żeby w góry pojechać :)
Ja dzisiaj idę na wizytę - na 17 30 i strasznie się boję, mam nadzieję, że wszystko jest z maleństwem w porządku :]
Podziękowania: Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #995744 przez misia88
Miluunia Fajnie, że wszystko w porządku. Pewnie na połówkowym dowiecie się jaka jest płeć. :)
natkka Na pewno wszystko będzie dobrze! Trzymam kciuki! :)
Podziękowania: Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #995751 przez Miluniaa
natka trzymam kciuki !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl