BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 9 miesiąc temu #994348 przez brown24
Aggi no ja powinnam dostać w niedziele lub poniedziałek. Dokładnie nie wiem, bo teraz mam rozregulowane, ale licze 14 dni po ovu. W każdym bądź razie mam już takie napięcie że na przemian chce mi sie płakać i smiać , już dawno tak nie miałam. Zobaczymy co będzie. Zmykam na miasto, mam parę spraw do załatwienia, a wieczorem może na Orange kino letnie, juz planuje od tyg a zawsze coś wypadnie. Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994366 przez Pinezka
Brown i Aggi - idziecie reka w reke :) Moze bedziecie miec dla nas niespodzianke w poniedzialek? :)

Milunia - faktycznie, niedosyt musisz czuc, jak gin ci z rzadka fasolinka daje podejrzec. Zwlaszcza, ze rosna tak szybko, ze po kilku tyg juz widac roznice ;)

Ja zrobilam dzis test ciazowy i bezdyskusyjnie negatywny, wiec ok. Ktoras sie mnie pytala, kiedy @ - biore minipigulke i ja sie bierze bez zadnej przerwy, ergo - nie ma @ dopoki sie jej nie odstawi albo nie przejdzie na normalna pigulke, stad tez ciezko w razie czego zauwazyc, gdyby sie ciaza przytrafila.

Junior sie nauczyl pieluche odpinac i teraz musze uwazac, zeby jej nie zgubil :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994373 przez aggi
pinezka no ja jestem z @ punktualnie w poniedziałek umowiona wiec ja odpadam w tym cyklu :) zresztą przerwa u nas niby jest w staraniach hehe ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #994483 przez meli1990
Dziewczyny na mdłości polecam witamine B6 albo Mamma Mamarin
pozdrowienia od Kacperka tu miał 4 miesiące

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: majka1987gnoWlkp

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994486 przez zoi
Aggi ja czekam na piatkowa wizyte jak na szpilkach. Staram sie robic duzo rzeczy zeby o tym nie myslec. A wieczorem padam zazwyczaj bo nie mam sily na nic.Upal mi nie sluzy. Za to Ania uwielbia siedziec w basenie :) buziaki dla Was.
Odezwe sie po wizycie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994504 przez natkka
Zoi trzymam kciuki za wizytę :) na pewno będzie dobrze :)
Meli Kacperek cudo :) spróbuję coś wziąć bo przy tych upalach jest mi jeszcze gorzej :(
Podziękowania: zoi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994505 przez magmus88
Meli! co to za śłiczny kawaler!!

Dziewczyny! nie czekamy na wasze poniedziełkowe @ :D

Zancik - no urlop leci..... ja za to okna pomyłam... myślałam że się roztopię przy tym hehe ale co zrobione to zrobione.... dzisiaj za to mam lenia... idę na targ - mam nadzieję, że kupię sobie jakąś torebkę... to będzie trudne bo jakoś żadne mi sie nie podobają.... mało kiedy, która wpadnie mi w oko..... a potem totalny relaks... znowu idę na moje RODOS i cały dzień spędzę w basenie :D

Poza tym chciałam Wam zdać relację z wczorajszej wizyty u ginka.... Wyniki wszystkie w normie.... tzn TSH, FT3, FT4, testosteron, prolaktyna oraz DHEAS jak się nie mylę...... pierwsze 3 wyniki mam bo robiłam prywatnie a pozostałe w kartotece.... mogłam poprosić o ksero :( najwyzej nastepnym razem..... Teraz mam zrobić ten monitoring jak będę mogła (bo teraz mam urlop a późńiej wyjazd z pracy więc dopiero w polowie sierpnia mogę o tym myśleć najwcześniej) i powiedział, ze jak nie będzie owulacji to w następnym cyklu będziemy ją wywoływać odpowiednimi lekami :) no i jeszcze dziś mam do odbioru wyniki męża z nasienia.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994524 przez aggi
dzień dobry kochane :*

Ja to się chyba rozpłynę... gorącooo.... i od kilku dni boli mnie podbrzusze i w ogóle źle się czuję... :( Biorę castagnusa więc chyba powinno to łagodzić bóle przedmiesiączkowe... echhh jak nie urok to srrrr :sick: jeszcze ten upał. Paskudnie się czuję, naprawdę... niech się chociaż ochłodzi bo jak @ dostanę w taki upał i jeszcze będzie mnie brzuch napinkalał to chyba umrę... no to się pożaliłam ;)

meli cudownego masz synka, chyba bardzo podobny do brata cooo? :) Śliczny :kiss: jak dajesz radę z dwójką??

zoi będzie wszystko dobrze nic się nie stresuj kochana :silly: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: odezwij się koniecznie po wizycie :)

zancik jak się czujesz? natka a Ty? brown a Ty jak tam masz jakieś dolegliwości? :D

magmus ja okna będę musiała też umyć ale przed roczkiem samym umyję żeby czyste były :P ej powiedziałam mojej mamie o 'rodos' a ona mnie wyśmiała że nie wiedziałam co to jest :P No pięknie, jestem po tyłach :D no i elegancko jeśli masz wyniki w normie :) Trzymam kciuki za wyniki męża :) daj znać później co i jak
Podziękowania: zoi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994535 przez natkka
aggi mnie się wydawało, że już coraz lepiej, ale nie. Od wczoraj znowu jest masakra :/ łącznie z tym, że :sick: się zdarzyło. Dzisiaj tak samo, jest mega źle. Wydaje mi się, że to pogarsza mój stan temperatura :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994536 przez aggi
natka współczuję :( ale pamiętaj to w imię potomka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994549 przez brown24
Znowu mi posta zeżarło :evil:
Meli piekny chłopczyk :)
Natka Bidulko, trzymaj sie :*
Aggi łaczę się z Toba w bólu :laugh: w nocy sobie nawet poryczałam :lol: cyce spać nie dają na brzuchu :angry: , a poza tym upał ciąg dalszy ale juz mi tak nie przeszkada, jeszcze 3 msce i pewnie zima u nas ;/
a tymczasem , tak się człowieki u nas na rynku chłodzą :lol:

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #994555 przez Helena16
Cześć wszystkim.. ręce mi się trzęsą i nie mogę pisac. 36 dzien cyklu! Oj się będzie dzisiaj działo
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994563 przez Pinezka
Helena - to owulacyjny czy ciazowy? Jak ci sie rece trzesa to ciazowy chyba :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994577 przez aggi
Pinezka podejrzewam że owulacyjny chyba nam tu Helena zapodała? skoro pisze że będzie się działo? :P Ale mogę się mylić bo kurcze 36 dc ?

no tak czy siak Helena gratuluję pięknych malin :woohoo: :woohoo: :woohoo:

a u mnie w końcu jest DESZCZ aaaaaaaaale się cieszę :whistle: :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994596 przez Helena16
Aggi to test owulacyjny, ale mam straszą radoche, bo pierwszy raz pojawiły się malinki. Niech no tylko stary wróci z roboty

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl