BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 7 miesiąc temu #1004146 przez moofka
niagara ja wysiurałam maliny w pt rano, działaliśmy w sb wieczorem. nie celowaliśmy w płeć ale już po fakcie wszystko w teorii wskazywało większe szanse na chłopaka a jest Zośka ;)

nat zdrówka dla Włada!

zancik cudna Tosia :kiss: a szczepień się nie bój na zapas, u nas każde jedno przeszliśmy bez ceregieli i tego Wam życzę :)

miśka zobaczyć i usłyszeć serduszko - bezcenne :cheer: poza tym dziecko na tym etapie wygląda jak krewetka :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004147 przez moofka
ooo nowa strona yeah!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1004148 przez brown24
Aggi u mnie dokładnie taki sam dc jak u Ciebie 15 i czuje że juz po ovu także termin @ 22-24 sierpnia, robisz testy?
Miska dobrze ze u Ciebie łagodnie z objawami ale nie mów hop dopóki nie przeskoczysz :laugh: :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004149 przez ziaa
aggi przeczytałam :D i zawsze czytam Twoje wypracowania! :P
i w ogóle wszystko czytam co która pisze, tylko jeszcze nie wszystkie Was znam i nie wiem jakie która miała przeboje wcześniej :)
Ale za wszystkie zafasolkowane i starające się mocno trzymam kciuki. :)

Ja mam coraz gorszy humor i nastawienie niestety, choć niby wiem, ze trzeba pozytywnie i walczę z tym. Sen z powiek spędzają mi problemy hormonalne i na maksa stresuje się tym, ze tego 14.09 to ani dwóch kresek nie będzie ani @. Jak czytam te pocieszenia dla innych, że to też dobrze, ze @ przyszła bo mogły być problemy to z jednej strony ciesze się z tą pocieszaną, a z drugiej denerwuje jeszcze bardzie, że u mnie jej nie będzie i to wszystko się meeega przeciągnie, nawet z ziółkami :( W połowie cyklu były takie dwa tygodnie kiedy się złe czułam, to jajniki, to podbrzusze, to plecy i chociaż się źle czułam to miałam lepsze nastawienie bo było inaczej niż w tych cyklach gdzie @ nie przychodziła. A teraz 32dc i cisza i chyba to mnie bardziej nakręca na negatywne myślenie.
No nic, czekam i czekam, i czekam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004152 przez Chudzinka
Cześć dziewczyny, pamięta mnie tu ktoś jeszcze?
Bardzo przepraszam za długie milczenie, ale musiałam kilka projektów zawodowych pozamykać, żeby móc się spokojnie macierzyństwem cieszyć, jak już Mała będzie po drugiej str. No i teraz przechodze wreszcie w stan błogiego wyczekiwania ;)
Od czasu do czasu podczytywałam, co u Was, bardzo się cieszę, że przybywa nam fasolek, trzymam kciuki za resztę dziewczyn, jestem pewna, że niedługo też dołączą do ciężarówek.
Całuję Was i postaram się wpadać teraz częściej!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1004153 przez aggi
nefri chyba każda matka tak ma że na pierwsze dziecko chucha i dmucha a drugie już bardziej z dystansem :)

brown ja zazwyczaj zaczynalam testować około 16dc więc może jutro będę siurac :-) ale mam mega śluz od wczoraj daaawno takiego nie widziałam :-) u mnie @ końcem września wypadnie

ziaa dajesz wiarę w moje wypociny :D dzięki! Czekaj i nie myśl! Czasami myślenie nie służy :-)

chudzinka dziewczyny tu cię kilka razy wywoływały ale cię usprawiedliwialam :-) :blush: i pisałam że u ciebie ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004162 przez Miluniaa
Chudzinka Ty nawet nie wiesz jak sie zamartwiałyśmy !!! :pinch: wiecej nam tak nie rob i nie uciekaj na tak dlugo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004179 przez Emilia92
Jakie polecacie witaminy dla mezczyzn starajacyh sie bo chce kupic??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004182 przez ziaa
Emilia92 jakie witaminki to nie wiem, ale moja gin zaleciła bym męża również folikiem karmiła. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004187 przez Emilia92
No ja karmie go ale myslalam o jakis witaminach androvvit czy vitotal

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004193 przez Izabela
Mi pani farmaceutka powiedziała, ze wystarczająca jest witamina e i kw.foliowy. Jeśli nie ma problemów z parametrami nasienia to to wystarczy. Mój łyka tylko Wit. E

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004195 przez Chudzinka
Dzięki, aggi :-* Dziewczyny, jeszcze raz przepraszam. Czekają mnie duże zawodowe zmiany po urlopie macierzyńskim i teraz był jedyny moment by pewne tematy podomykac a było to potwornie czasochłonne. No ale ja o Was myślę i pamiętam, dlatego jak tylko odgrzebalam się to wrocilam :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004197 przez Emilia92
Chudzinka ty juz 33 tydzien super niebawem porod;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004201 przez natkka
Chudzinka super, że do nas wróciłaś. Jak w ogóle się czujesz? Jak nazwiecie małą?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004219 przez Nefri
Emilia, moj mąż bral androvit. Nie robil żadnych badan, bral po prostu na polepszenie plemniorow tak na wszelki wypadek ;)
Chudzinka Ty już pewnie zwarta i gotowa na przywitanie córeczki?
Ja się dzisiaj wzięłam za przeglad Cieszków po Tymku, dużo tego, nie wiem jak ja to ogarne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl