BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 7 miesiąc temu #1004232 przez niagara
Dzieki Dziewczyny za rady i opinie :) stwierdzilismy z mezem, ze dzisiaj dzialamy i co ma byc to bedzie :) Jak bedzie mial byc syn, to i tak bedzie, a jak nie to bedziemy miec druga coreczke i tez dobrze :) Im wiecej mysl. o kolejnym dzidziolu tym mniej zalezy mi na tym, zeby byl to chlopak :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004233 przez magmus88
Niagara, natB jakie macie podobne awatary hahaha

Co to za przepiękna Tosia do nas zawitała..... Fiu, fiu.... Zancik! Przecudowna!!!

ziaa - przepraszam, moze pisałaś ale teraz już nie pamiętam... na czym polegają Twoje problemy hormonalne??? Pytam bo sama takie posiadam....

Chudzinka!!!!!!!!!!!!!!!!!11 Dawaj tą chudą dupke :PPP zaraz dostaniesz klapsy..... Wywoływałam CIę tu już kilka razy.... jak się czujesz? Pokaż brzuchol!! No i właśnie :) jakie imię!!!

Ja byłam dziś na tym USG.... żadnych rewelacji.... nie ma żadnego dominującego pęcherzyka, lekarz powiedział, że nie widać, żeby tu się coś działo... a dziś mam już 13dc... niektóre już po owulacji w tym dniiu są...... następne USG mam we wtorek no i czwartek.... w czwartek od razu też wizyta.... myślę, ze wtedy coś zadecydujemy.... co robimy dalej.... Jakby coś to mu napomknę o wywołaniu owulacji lekami :PP jakby zapomniał hahhaha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004239 przez Patikierc
Magnus88-to może jeszcze za wcześnie na pęcherzyk a jakie endometrium miałaś

faktycznie macie taki sam prawie awatar:)

czy myślicie że mi na tym etapie może być nie dobrze? Bo nie wiem czy to ciąża czy coś zjadłam masakra nie dobrze i co zjem to cały czas mi się odbija.

spadam spać bo padam jutro rano musze wstać na beta i progesteron jeszcze raz odezwę się jutro :)




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004241 przez niagara
Faktycznie, prawie identyczne hahahaha, nawet nie zwrocilam na to uwagi ;)

Pati, mysle, ze troche wczesnie na objawy, ale skoro je masz to tylko sie "cieszyc" ;)

Wiekszosc kobiet na tym etapie nawet nie wie, ze jest w ciazy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004270 przez aggi
dzień dobry :) u nas dziś 6:40 koniec spania :P chyba za szybko pochwaliłam moje dziecko :) mój S mnie wczoraj zaskoczył, wrócił przed 21 z pracy bo dodatkową załapał po godzinach i przywiózł całą siatkę słodkości i spędziliśmy super wieczór :woohoo: tzn każdy wieczór jest super, ale no wiecie cały dzień go nie było, nawet dziecko go nie widziało.

emilia mój mąż nie brał żadnych witamin więc nie pomogę

nefri a ja bym chętnie wróciła do pooglądania tych maciupeńkich ciuszków :D takie to małe i słodkie było :D ...

magmus nie martw się i nie przesadzaj, ja owu to dopiero koło 20dc więc 13 to zdecydowanie jeszcze czasu trochę jest :)

Pati trzymam kciuki za wyniki :) będziesz test jeszcze robiła?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004276 przez natB
aggi oj Ty byś chciała mieć za dobrze:P Wład dziś od 5:30 na nogach heh :) a wczoraj w dzień spał tylko 2 h:/ myślałam, że wieczorem juz wykituje :/ opadlam z sił, na wymioty mi się zbieralo :( myślałam, że wnętrzności wyjdą na wierzch :/ tak jak od rana nie mam mdłości to wieczory TRAGEDIA w sumie już tak od obiadu..

pati hm objawy, możesz mieć na początku jakieś bardziej zachcianki :) albo wrażliwość na zapachy :) chociaż wiesz każda ciąża inna i pewnie już się doczekać nie możesz o objawów hm? Potrafią być wykanczajace uwierz nam :P

magmus ja w ostatnim cyklu owu miałam dopiero ok 22-23 dc także spokojnie kochana.. Póki nie pęknie pechol może sobie jeszcze sporo urosnąć :) dont worry :) Uszaki do góry no i cycki tez heh :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004277 przez natB
Niagara ooo Ty papugo :P B) nie no żartuje oczywiście :).. Tak w ogóle to my z Niagara to znamy się ze studiów heh:) i spotkalysmy się na forum. :) to taka nasza historia :) świat jest mały :)

aggi ale Ty masz fajnego męża :) zamien się :P.. Napisze później więcej, bo Wład przyszedł i czas go troszkę ogarnąć i ten jego kakatar, oj to jest nierówna walka heh :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004278 przez aggi
nat pobijemy Włada - Maks wczoraj spał przez cały dzień uwaga: godzinę :blink: poszedł spać o 19 i wstał o 5;30 na mleko i jeszcze do 6:40 leżał. ale jak był mniejszy to 5:40 i koniec spania było. codziennie. nawet w niedzielę .. dobrze że niedzielne poranki należą do S :evil: może za duży obiad jesz??? jakbyś mniejsze porcje jadła ale częściej?? hmmm ale z drugiej strony pamiętaj: 'w imię potomka' :)

co do objawów ciąży to powiem Wam że jak się staraliśmy to co miesiąc 'w ciąży' byłam bo to bo tamto.. a jak się udało to objawów nie było ;) w ogóle całą ciążę nie miałam żadnych dolegliwości, no może poza brakiem @ i rosnącym brzuchem ;) plus na samym końcu już ogólnym zmęczeniem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004300 przez magmus88
Hej kobietki :) Ja mam dzisiaj na późńiejszą godzinę do pracy... właśnie kończy mi się prać pranie, zaraz będę wywieszać.... jeszcze na szybko sklep i do pracy :) na weekend jedziemy do znajomych więc muszę się trochę przygotować :) no i kupić prezenty dla ich córeczek!!

aggi - tzn nie wiem czy przesadzam czy nie.... ale wydaje mi się, ze koło tego 13 dnia powinno się coś dziać... a a u mnie nie ma zadnego dominującego pęcherzyka. No poza tym to by się wszystko zgadzało z testami robionymi przeze mnie..... w ciągu 9 miesięcy tylko dwa razy pokazały mi się maliny z czego tak naprawdę tylko raz takie stu procentowe!!! Więc powoli potwierdzają się moje obawy o braku owulacji....

NatB - co do cycków do góry to by się przydało w moim przypadku hahahaha

ooo dziewczyny, jak wpadłyście na to, że się znacie?? Tzn dopiero na forum się zorientowałyście, ze się znacie czy może na żywo jedna drugiej wspomniała o forum?? :)

Zmykam, miłęgo dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004302 przez ziaa
Dzień dobry wszystkim! :) I miłego, słonecznego dnia życzę od razu! ;)
Pumcia gdzie zniknęłaś? Jak się masz?
magmus88 po tabletkach antykoncepcyjnych mój układ hormonalny się nie podniósł i był na tyle wyciszony, że @ samoistnie nie wróciła przez kilka miesięcy. Stara gin zaleciła estrofem i duphaston na pobudzenie, to przyniosło od razu efekty, ale gin zapomniała, ze chcemy się starać i kazała mi to dalej brać przez kolejne 6 miesięcy. Jak zapytałam czy w takim razie dopiero za kolejne pół roku będziemy mogli się starać to jej się przypomniało i powiedziała, że mam odstawić jedno drugie i się starać... Tak zrobiliśmy, ale nie byłam przekonana czy ta lekarka wie co robi więc w tym miesiącu zmieniłam. Ale stres czy @ znów się nie zatrzymała jest, tym bardziej, ze ostatnia po lekach była 09.08. Jak dodam do tego niedoczynność tarczycy przez autoimmunologiczne zapalenie to nie wiem co z tymi hormonami będzie. A jak było u Ciebie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004304 przez natB
magmus ja podczytywalam wrzesniowki 2013 i Natalia kiedyś wrzucila swoje zdjęcia heh :) i tak to wyszło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1004305 przez brown24
Dziewczyny sniły mi się dzis taakie piękne bociany :laugh: więc która nastepna do testowania? :evil: :evil:
Aggi Ty mi nawet o słodkościach nie mów bo od 2 dni mam taka ochote na słodkie jak nigdy... kremówki, karpatki, wszystko co z kremem :woohoo:
Martyna ziólka wyslane, sorki za opoźnienie, 1 cała świeżutka paka, 2 mi sie nie zmiescila do koperty bo za male kupiłam, więc jakby któras chciała.. :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004309 przez Izabela
Brown i Aggi - Ja wczoraj miałam taką wkrętkę na czekoladę, że coś mnie podkusiło i pojechałam do sklepu. Efekt jest taki ze wróciłam z mandatem i nawet ochota na słodkie mi odeszła :angry: ale nie polecam takiej metody na zniechęcenie się do słodyczy. Najdroższa czekolada w moim życiu :P

Dziewczyny ja to Wam współczuję tego rannego wstawania przy maluchach. O ile wstawanie w nocy mnie nie męczy, tak pobudki o 6 czy nawet jak piszecie ze wcześniej to już dużo gorsza perspektywa

U mnie dopiero 4 dc wiec do testowania jeszcze troszkę. Wczoraj przyszedł nowe zapas testów. Ziółka popijam ciepłe i jakoś szybko się przyzwyczaiłam do ich smaku.
I nie uwierzycie - jest 10.20 a ja w łóżku, ale starczy tego dobrego. Prasowanie czeka. Miłego dnia :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004322 przez aggi
mały ma drzemkę a ja drugą kawę :silly:

magmus narazie nie martw się, czekaj do następnego usg - wtedy powinno być już coś na 90% wiadomo. trzymam kciuki :)

brown miałam rurki z kremem :P ale zjadłam :P teraz mam ciastka z kremem. chcesz? :whistle:

izabela hahah co to robiłaś, że mandat dostałaś? :D 10:20 i w łóżku?! marzenie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004330 przez zancik
Hej :) Z góry przepraszam,ze nie odp kazdej z osobna.Teraz odp z Toska przy cycu.Ogólnie w nocy mam pobudke ok1,3 pozniej 5-6 róznie zazwyczaj nie spimy od 7-8 pozniej mała zasnie ale nie na długo.Ogólnie to taki przytulasek z niej :) ale i krzykacz straszny ;) Najgorsze jest to jej stekanie bo steka od 3 rano a kupke zrobi ok 9 albo i dalej :( mam nadzieje,ze po 3 miesiacu jej przejdzie. Kocham ją najmocniej na swiecie :kiss: A ten Derida jest na Leczenie objawowe: zaburzeń motoryki i dolegliwości jelitowych związanych z czynnościowymi zaburzeniami przewodu pokarmowego; bólu związanego z zaburzeniami czynnościowymi przewodu pokarmowego i dróg żółciowych.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl