BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 7 miesiąc temu #1004503 przez magmus88
tzn wiem, że na kwasowość to są testy... ale pytam czy moze któraś miała z tym problem.... lub używała :)

castagnusa brałam.... jakoś nie zauważyłam zadnej poprawy..... nawet jeszcze mój cykl pomimo brania luteiny mi się masakrycznie wydłużył.... a co do śluzu... chyba nic mi się nie stanie jakbym chciała go poprawić hahahah :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004504 przez magmus88
Wy też tak macie, że jak wam "pyknie" :D nowa strona to nie widać waszego wpisu?? Bo ja tak mam :PP

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1004505 przez aggi
magmus no ja brałam wiesiołek prawie pół roku, a w trafnym cyklu zaczęłam brać castagnus dodatkowo - nie skończyłam pierwszego opakowania bo był dwie krechy :) więc nie wiem co pomogło ;) ale też byłam już na skraju i miałam po kolejnej @ iść do lekarza się przebadać... :evil:

my staraliśmy się prawie 2 lata 'na chybił trafił' i pół roku z testami owu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1004506 przez brown24
Idziecie jak burza z tymi postami :laugh:
Chudzinka, slicznie wygladacie, tez mam nadzieje na taką piłeczke kiedyś :)
Weronia mam zaczętą paczuszke, alee spokojnie na pare cykli starczy takze wyslij mi adres jak chcesz, bede dziś na poczcie :)
Corncik nie trać nadziei , czasem los jest przewrotny i daje dzidzie w najmniej oczekiwanym momencie.Ja to sobie juz tak tłumacze że widocznie jeszcze nie czas żebym mama była..
magmus tez tak mam z nową stroną ;)

ehh nie mam weny dziś.. Halny wieje, humor do bani a czyczki tak mnie bola i swędza jakby okres miał przyjść jutro a tu jeszcze z min 10 dni :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004549 przez aggi
brown który masz dc? u mnie 17. Ale owulka chyba będzie 'po staremu' bo nic się nie zapowiada ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1004552 przez Nefri
Aggi ja tez czytam cale twoje posty :)
Magmus nie badalam sobie kwasowości, ale tak się bardzo chciałam zajść, że czytałam rozne porady w necie i po prostu staralam się nie zakwaszac organizmu i mąż też. Nie jemy mięsa, wiec nie było to takie trudne, ale mnie nabiał, więcej warzyw, dużo wody, nie za dużo alkoholu. Zawsze przy staraniach było grane jakieś winko, a w cyklu, w ktorym się udało zakazalam też alkoholu, bo bardzo zakwasza. A jak dziewczyny jecie mięso, to starajcie się jeść ciut mniej i rownowazyc czymś zasadowym, kasza itp. My staraliśmy się nie tak długo, bo cztery cykle, ale przez te cykle mąż bral androvit, ja pilam sienie lniane przez dwa cykle i hektolitry wody w ostatnim cyklu. No i w okresie okoloowulacyjnym przytulanki były codziennie, nawet jak nie do końca mieliśmy ochotę. Uzywalismy też żelu conceiveplus, który ma właśnie ph przyjazne plemnikom i dzięki temu zwiększa ponoć ich zywotnosc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004553 przez Sandruska1995
Pati My normalnie , jak ochota była :D ale jak już brzuch mi było widać to mój stwierdził , że on nie może bo będzie małego w głowę uderzał haha :woohoo: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004568 przez aggi
nefri cały wykład widzę :-) na nie zakwaszaniu się nie znam ale u nas winko było przy starankach hehe :-) o ile to był ten dzień :p ale my lubimy winko na wieczór wypić razem ;) a to sprzyja czulosciom :p człowiek bardziej luzuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004582 przez brown24
U mnie tak jak U Ciebie Aggi 17dc, a owulka obstawiam że była 13-14dc. Po staremu u Ciebie to kiedy 18-19?
Też lubie winko B) ale bez mięsa nie mogłabym sie obyc, jestem miesożerna :laugh: ale warzywka tez lubie , najbardziej cukinie , a ostatnio to jadłabym tylko pomidory hehe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004588 przez joanna1991
AGGI masz rację, winko pozwala wyluzować :D Ja to jestem wtedy taka zrelaksowana i każda pozycja mi odpowiada :evil:


dziewczyny poradźcie mi, macie jakieś sprawdzone sposoby na wypadające włosy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004591 przez aggi
brown pomidory to ja pochlanialam przez pierwsze 3-4 msce ciąży :evil: no u mnie Lh zaczyna wzrastać z tego co widzę na testach :-) gdzies za dwa dni powinny być maliny. A to czemu masz do @ z 10dni jeszcze? Takie długie cykle masz?

joanna dokładnie hehe. Człowiek przestaje myśleć i wyłącza się na chwilę oddając przyjemnosciom :evil: a na wpadające włosy nie pomogę bo mi od zawsze wypadają, jak pamiętam :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004594 przez brown24
Nie no Aggi ja długie ?, dzis 17 dc za 10dni bedzie 27, teraz mam cykle 27-29dniowe, dawniej 31-32.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004597 przez aggi
brown wybacz Kurcze źle policzylam :-) masz rację hehe ;) a moja dzisiejsza krecha po wyschnieciu jest ładna, jednak na jutro obstawiam maliny, ale może nawet to kwestia kilku godzin? Bo i tak się u mnie zdarzało ;) zobaczymy :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1004608 przez Nefri
Winko wiadomo - jest pycha, tez lubię, choć rzecz jasna teraz nie pije, i przy staraniach też było zawsze, ale akurat w tym cyklu co zaszłam, nie pilismy, juz byliśmy zresztą tak zmeczeni tymi staraniami, że to było takie z obowiązku trochę, wszystko zaplanowane, nawet pozycja taka niby najbardziej sprzyjajaca :laugh:
Aggi to Ty dzisiaj winko odpalaj i do dziela ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004652 przez Patikierc
Dzień dobry B) dziś dzień wolny B) zaplanowane tylko zakupy i błogie lenistwo!

:blink: a ja nie wiedziałam nić o zakwaszeniu choć w sumie raz miałam dietę odkwaszającą dawno temu i piłam na czczo sok z cytryny codziennie przez 10dni zwiększając codziennie o jedną cytrynę.

Castangusa o którym wspominacie brałam jeden cykl i o matko :D wydłużył mi cykl do 42dni i tak miałam dwa cykle 42 dni i 44 dni i dopiero ten cykl musiał być w normie po tym bo nawet owulke miałam tak jak na leży a nawet dzień czy dwa za wcześnie :D więc taką miałam przygodę z nim natomiast wiesiołek spoko brałam w tym cyklu go bo zawsze mi się wydawało że nie mam śluzu :D to w tym cyklu go miałam nawet za dużo i się udało B)

joanna- mnie też wypadają włosy jak cholera :unsure: boję się że łysa zastane.. jak nie byłam w ciąży brałam Biolebal w tabletkach bardzo mi pomagał i pryskałam głowę Vitapilem też był fajny używa się go 3 razy w tygodniu. Teraz nie wiem co mogę więc czekam jak pójdę do lekarza co mi powie,a ty spróbuj to co ci pisałam :)

brown24- halny :whistle: to dlatego miałam wczoraj depresje jednego dnia :laugh:

winko też bardzo lubiłam teraz Picolo :D aczkolwiek nie wiem czy nie wywołam burzy tym co napisze :D ale jak jest okazja lampka wytrawnego wina rozcieńczona ciut z wodą sączona przez całą noc dobrze wpływa na trawienie i układ krwionośny więc spoko ale tak jak mowie tylko okazyjnie i tylko troszke.

Wczoraj powiedziałam w pracy że jestem w ciąży z tego względu że jestem fryzjerem i u mnie nie ma przerw i tym podobne i mam dużo dalej zapisy więc musiałam powiedzieć zeby dziewczyny robiły mi między klientami odstępy i że w razie co nie robiły dalekich zapisów bo mogę się źle czuć i nie przyjdę do pracy i szok uwaga szefowa z podniesioną głową uśmiechnięta mi pogratulowała i powiedziałam nie martw się będzie ok :D a ja przed rozmową dwie herbatki melisy wypiłam bo tak się trzęsłam :D ale mam to za soba :D

agi-teraz ja pisze felietony :D które mało co kto czyta :D

powiedzcie mi jakie herbatki można pić w ciąży? zielona,czarna,mięta?




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl