BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1008003 przez Pumcia
Ziaa - z dedykacją dla Ciebie :evil: takim bym była bliżniakiem :P PO DŁUŻSZYM ZASTANOWIENIU - Mój Ojcec służył w Wojsku w Poznaniu buahahahahaha :evil:





Brown24 - nic nie odpuściłam - chciałabyś :evil: nie martw się tak o Panie z " CASTINGU " i tak się żadna nie nadawała :evil: :evil: :evil: zartuje, wzięłam jedną, szczerze przez rozmową nie stawiałbym że jest taka wyszczekana :D Jest już moja :woohoo:

Magmus - cizia pończoszanka buahahahahahahaha po takim czymś pewnie długo się do nas nie odezwiesz co ? :evil: Ale to ona - TO ONA - Ziaa zaczeła :whistle: jak Kochana po zabiegu ? szybciutko nam tu mów ! :dry: :silly:



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008004 przez Pumcia
2367 :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1008007 przez aklim88
Pumcia. Nic nie bedzie Twojej koleżance. Ja jakieś niecałe 2 tygodnie temu miałam zapalenie oskrzeli i nie wiem czy nie płuc, bo mnie nie przeswietlali. Ale dostałam antybiotyk i przeszło. Jak pójdzie jak najszybciej do lekarza, to bedzie ok. A Tobie jak sie przedłuża choroba, to tez sie wybierz zeby Cie osluchal. Bo w razie co niektóre antybiotyki są bezpieczne w ciazy a zagrożeniem jest stan zapalny organizmu.
To super, ze któraś spełniła Twoje kryteria w koncu!
Nie mów, ze była bardziej wyszczekana od Ciebie ? :evil:
Zdjęcie przednie :evil:


Magmus - no jak tam? Opowiadaj



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008008 przez aggi
dzień dobry !
Maks znów pogryziony, trzeci dzień pod rząd zabiłam komara :blink: skąd te dziady się biorą :pinch: :pinch: :pinch: Maks znów ma całą buzię w czerwonych plamach..... mamy siatki w oknach, drzwiach balkonowych.. no kurrrrde... chyba nie wlatuje dołem i co i specjalnie do Maksa do góry leci? :dry: :dry:


martyna
leki możesz wziąć, ale przed badaniem prolaktyny się nie stresuj bo stres/zmęczenie wpływa na wyniki.

paula weź zluzuj majty bo zwariujesz ;)

iza my na roczek chrześnicy kupiliśmy basen dla dzieci duży ale ona akurat nieco przed sezonem urodziny miała. i daliśmy pieniądze w kopertę. choć ja rozważałam zamiast basenu rowerek 3w1 kupić, ale jednak na basen się zdecydowaliśmy i mała zadowolona pluskała się w wodzie ;) no ale to był koniec maja i już ciepłe dni.

weronia jak boli to do lekarza, niech sprawdzi co jest grane, my tu zdolności takich nie mamy żeby Ci wywróżyć czy to dobrze czy źle że boli

pumcia czyli już masz z głowy 'castingi' ? :) kandydatka wybrana? :) kochana siedź w domu, teraz taka pogoda złudna że niby słońce poświeci a tak naprawdę najgorsze wirusy teraz w powietrzu się szerzą :(

magmus
??????? heloooooooooł martwimy się !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1008012 przez Pumcia
Aklim - koleżanka była u lekarza i właśnie on jej powiedział, że ma zapalenie oskrzeli ale nic jej nie przepisał tylko kazała leżeć ;/ kaszel ma straszny ! jJa idę jutro do lekarza, - ale nie rodzinnego tylko Gina - z moimi wynikami. Zobaczymy co ona na moje bakterie w moczu :silly: He he zadna by się nie odważyła być bardziej wyszczekaną ode mnie - a jakby się taka trafiła to chyba by dostała ode mnie - PODWYŻKĘ ! :evil:

Aggi - weż i weż usiedz teraz, dziś na pewno nigdzie się nie wybieram ale jutro lekarz a w czwartek muszę być w pracy ;/ A Twój mały musi być naprawdę słodki skoro tak komary do niego lgnął ;/ może kup ten preparat do kontaktu . . . skoro macie taki z nimi problem :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008013 przez aggi
pumcia niestety wiem że masz owsiki w dupsku ale musisz dla dobra maleństwa usiedzieć na miejscu AMEN :evil: :evil: :evil: :evil: no właśnie muszę coś kupić tylko czy przy dziecku takie coś może być w kontakcie tego nie wiem, muszę się zagłębić w ten temat..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008015 przez Pumcia
Tak mamo - Aggi - do czwartku posiedzę :P niestety jedna poszla na urlop, jedna sie zwolnila, nowa dopiero od poniedzialku moze zaczac wiec zostałysmy 3 ! muszę iść w czwartek niestety ;/ myślę, że przy dziecku można, ale masz rację lepiej sprawdzić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008022 przez Sandruska1995
Dziewczyny pomóżcie :dry:
Nasz mały 5 października kończy 3 latka, wyprawiamy w sobotę 3.10 na godziną 17:00 więc wszyscy będą po obiedzie. I teraz tak planowałam zrobić tort, ciasto, pulpeciki w sosie i sałatkę . W sobotę przychodzi rodzina, a w niedziele znajomi. I nie wiem czy to dobry pomysł z tym jedzenie? Może coś dodać? Co wy miałyście na urodziny swoich dzieci? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008024 przez aklim88
Pumcia - to powiedz koleżance zeby poszła do innego lekarza, bo ten to jakiś
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
za przeproszeniem

Aggi - są takie wtyczki na komary przeznaczone dla dzieci tzn. Mozna używać w pokoju dzieciecym. Ja miałam kiedyś chyba firmy bros. Poszukaj w necie. Nie pamietam tylko od jakiego wieku mozna było to stosować. Ziaja chyba tez robi spreje przeciwko komarom dla dzieci



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008028 przez Pumcia
Aklim - wiem, ona tez na szczescie wie i dziś idzie do innego - dzięki Bogu bo nie wiadomo co by sie stało jakby tega barana posłuchała ! Czasami aż złość bierze na lekarzy ze są tak lekkomyślni !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008042 przez Patikierc
Siemka!
Dziś idę do lekarki więc jeszcze dokładnie się dopytam o ten Egipt,kurcze czytałam po internecie o tym i w sumie ciężarne które tam były mówią że spoko a reszta mówi że nie.. Jeszcze dyskutujemy o tym z mężem,spróbujemy wystawić wycieczkę może uda się ją sprzedać i wybierzemy się do Grecji a jak nie to zabiorą nam kupę kasy i pojedziemy w Polskę może do Kudowy Zdrój jest podobno pięknie :) Gdzieś koniecznie muszę się wyrwać z zasnutego smogiem Krakowa!

Dostałam badania od lekarki,kurcze chodzę prywatnie i w piętek wybieram się żeby je zrobić i nie wiem ile kasy zostawię. Któraś chyba już robiła badania? Dużo płaciła? Dostałam takie badania "odczyn Coombsa,mocz,morfologia,glukoza na czczo,CMV IgG,IgM,HBS Ag,HCVa,OWA,HIV" :blink: połowy nie ogarniam co to :D

Mam mega katar i cos mnie rozbiera czy to też ma wpływ na te badania nie mogę ich zrobić jak bede przeziembiona?




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008049 przez Pumcia
Patikierc ja ostatnio robiłam te wszystkie badania i płaciłam 272 zł :blink: a nie musisz robić grupy krwi ?
bo to kosztuje dodatkowe 50 zł - jeśli chcesz kartę a samo wyznaczenie 40 zł ( ja wolę mieć na plastiku, przynajmniej nie zgubie )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008052 przez weronia89
Cześć dziewczyny :)

Pumcia ja nie pomogę, bo już nie pamietam ile ja płaciłam, to było 3 lata temu. :p

Brzuch mnie już nie boli, ale za to katar mam dziwny i boli mnie głowa i gardło....ahhhh ta jesień. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008053 przez aggi
pumcia a potem grzecznie w domu aż się wyleczysz ! B)

sandra my mieliśmy roczek na 16 w kościele i 17 w domu byliśmy. też wszyscy byli po obiedzie. daliśmy kawę i ciasto, a później mięsa, sałatki. i tyle :) ale my mieliśmy catering zamówiony i o 19 przyjechało jedzenie cieplutkie więc miałam siedzenie w kuchni z głowy ;)

aklim dzięki, muszę poszukać koniecznie bo nie wiem czy jakaś rodzina komarów u Maksa się zakwaterowała czy co :pinch: :pinch: :pinch:

pati pytaj pytaj, kto pyta nie błądzi ! zdrowie maluszka najważniejsze :) ja polecam Krynicę Morską mmmmm byliśmy w czerwcu dosłownie 3 dni i cudnie tam jest :) przeziębienie raczej nie ma wpływu na wynik tych badań. morfologia może wyjść kiepska ale tak to raczej OK. Ja nie pamiętam ile płaciłam ale zawsze zamykałam się mniej niż 100zł.... także co laboratorium to inny cennik.

gdzie jest magmus ?!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008062 przez Patikierc
Pumcia-ja już miałam robioną grupę krwi więc jestem do przodu o 50zł :D 272zł :blink: zabolało :D ale cóż waże żeby być zdrowym :)

Agi-kurcze byłam już w Krynicy ta Kudowa mnie jakoś tak hipontyzuje :D i te jej tajemnice sakralne które tam są na szlakach a ja lubię tak odkrywczo się zmęczyć :D

Właśnie dzwonił gościu za interesowny wycieczką :D chyba jednak Egipt nie jest mi pisany że tak szybko ktoś zadzwonił :D




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl