BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 7 miesiąc temu #1007910 przez aggi
ziaa clo z ziołami mieszać nie wolno na bank. Ale mężowi możesz dac ;)

weronia do lekarza jak czujesz ból! Może to jakas infekcja

natka hmm trzymam kciuki by jednak wyniki okazały się w porządku. Mój gin ma podejście takie że co jest w normie tego nie rusza :-)

niagara wiesiolek na poprawę sluzu plodnego, zioła na pekanie pecherzykow a castagnus obniża prolaktyne i delikatnie reguluje cykle plus zmniejsza objawy przed @.

Co do położnej to ja w ciąży nie miałam w ogóle doczynienia, tylko do lekarza chodziłam. Ale on w sumie jest też poloznikiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007911 przez aggi
Znoowu nowa strona ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007916 przez paula123
Hej dziewczyny to znowu ja ;) oceni ktoras ta cala sytuacje bo ja nie bardzo sie znam a potrzebuje rady kogos madrzejszego. Mianowicie przedwczoraj czyli 18 dc przy cyklach 33 dniowych test owulacyjny pozytyw-w koncu, wczoraj kreska testowa jasniejsza niz przedwczoraj ale za to bol jajnika i plecow sluzu plodnego brak za to jest ale taki bialy jak ser gesty, caly czas staranko dzis na tescie owu dwie kreski tej samej barwy temperatura w pochwie 37,5. owulacja pewnie byla poniewaz ten bol ale znow sluzu plodnego brak o co chodzi ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007917 przez paula123
Dodam jeszcze ze zaczely bolec piersi i chwilami uklucia w jajnikach raz w tym raz w tym ale takie delikatne...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007919 przez aggi
paula ! Kurka ileż można ;) w 18dc był pozytyw czyli skok lh. Na następny dzień ból czyli owulacja. Potem kreska jasniejsza bo po wszystkim. Ze sluzem nie pomogę bo u mnie zawsze sucho. A kolejny test pozytywny to już mówiłam po pierwszym pozytywie się nie testuje już.. bo mogą cuda wychodzić. Amen :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007921 przez martyna_z
U mnie @ przyszła z zaskoczenia. Nie bolały mnie piersi tak jak co miesiąc i w ogóle nie miałam napięcia przedmiesiączkowego. Nastrój mi klapł i szybko się pewno nie poprawi. W czwartek idę zbadać prolaktynę. Mam być na czczo. A czy Euthyrox mam wziąć? Jak myślicie?

Przepraszam że ja tak tylko o sobie ale dziś to po prostu nie mam głowy do niczego. A już myślałam że taki fajny prezent będziemy mieli na 10 różnice bycia razem. .. i klops

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007922 przez paula123
No bo ja juz wariuje ;) no caly czas wczoraj nawet bol nie powstrzymal mnie od staran wiec mam nadzieje ze sie uda !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007923 przez paula123
A temperatura 37,5 5to temperatura odpowiednia jesli chodzi o owulacje lub czas poowulacyjny ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007926 przez aklim88
Martyna - przykro mi. Przebadaj się, to może coś się wyjaśni...

Majka - to czekam na wieści

Natkka - będzie dobrze. Fajnie,że będziesz pod opieką kogoś znajomego

Paula - wrzuć na luz, bo ześwirujesz, a my razem z Tobą :P

no i nie pamiętam co więcej....



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007930 przez Nefri
martyna, leki przed badaniem mozesz wziac, tylko sie nie stresuj przed tym badaniem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007962 przez martyna_z
Nefri postaram się ale to raczej będzie trudne :-) wiem że nie powinnam i ze w powinnam się wyspać i że raczej muszę jechać samochodem. Wszystko to wyczytałam. A któraś z Was miała robioną prolaktynę z obciążeniem? Jak to wygląda ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007975 przez Izabela
Hej hej,
Nadrobiłam wszystko z weekendu :cheer:
My byliśmy na parapetowce w Gdańsku i powiem Wam że się trochę odmłodziliśmy :lol:
Chyba testy porobię jeszcze w przyszłym cyklu i narazie odpuścimy. Jak będzie ochota to bedą przytulanki. Jakaś chandra mnie chyba dopadła. Dołuje mnie takie celowanie. Troszkę za wcześnie żeby sie tak spinać. Jak po roku nic nie będzie, to wtedy będziemy testować. Takie oto przemyślenia na dziś :)
Dziewczyny, co kupić na roczek naszej chrześniaczce? Nie mam totalnie koncepcji na prezent. Czy jakieś zabawki, czy coś z ubranek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1007985 przez Sandruska1995
Izabela Ja bym szła w stronę zabawek :) Może jakaś edukacyjna zabawka? ;) np. stoliczek edukacyjny z " fisher price " ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007988 przez weronia89
brown24 na moje ok to gdzieś około 4 dni po owu, miałam Ci właśnie pisać, ze cholioka nie doszły....ktoś zajumal zioła :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007989 przez weronia89
Ja właśnie wróciłam z pracy, jak byłam w pracy trochę jeszcze bolał mnie brzuch, zabolało mnie mocniej ze strony prawego jajnika i od tamtej pory mnie nie boli, nie wiem o co tu chodzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl