BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 7 miesiąc temu #1008389 przez aggi

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008391 przez aggi

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008392 przez natB
Ja np. Tez nie będę zwariowana mamuśka, która się poplacze bo dziecko zjadło z Mc Donalda.. Wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem i ze zdrowym rozsądkiem.. Tym bardziej, że trzeba umieć rozróżnić małe dziecko, od juz takiego 4-5 lata.. Ja wiele razy byłam świadkiem, jak dzieci zajadaly nugetsy albo popijaly shake w wieku Włada to na prawdę jest gruba przesada :).. My mieszkamy na szczęście na wsi i dostęp do fast food jest minimalny, praktycznie żaden :P ale jak będziemy mieli wypady do Poz to na pewno będziemy coś tam zajadac w knajpach, ale jest na to czas :).. Na razie robie małemu sama domowe nugetsy, frytki tez raz zrobiłam, ale nie zjadł :) zrobiłam mu nawet ostatnio domowego hamburgera z mięskie z kurczaka :) wszystko się da zrobić w wersji mniej tłustej i ostrej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008393 przez natB
Dokładnie u nas jest tak samo aggi czy KFC czy Mc Donald Władka totalnie nie interesuje to co my jemy, ale np. W domu jak coś jemy to od razu słyszę am of niego :P.. Jakieś 2 tygodnie temu byliśmy w KFC jadłam kanapkę, mój mąż też, a Wład miał bułkę i kabanoska, a najbardziej go interesowało zwiedzanie knajpy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008395 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008396 przez natB
Zazdroszczą Ci, że jesteś w domu :D bo ja umierać x głodu,:D a jak nie będzie mielonego w naszym wiejskim rrzeźniku to się chyba poplacze na prawdę, bo ja chce SPAGHETTI :p..
My mamy swój ogródek, ale to na starość będę o niego dbać, bo to faktycznie trzeba dbać, żeby cokolwiek urosło:) mamy pełno buraków teraz 15 słoików Zaprawionych a połowa ogródka jeszcze z burakami heh nie ma chętnych na kopanie i robienie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008397 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008398 przez zancik
NatB też bym zjadła mniam ;) No niestety musimy przetrwać chyba ten brzuszek ale czasem aż już sił brak i nerw :( Na pewno Wład przeszczęśliwy super,że masz takiego pomocnika :kiss: :kiss:

Aggi no to czekam,czekam :P ;)

Emilia nie zamartwiaj się Kochana trzeba być pozytywnie nastawionym ;) :kiss:

CAŁUJEMY Z TOSIEŃKĄ WSZYSTKIE CIOTECZKI I WASZE DZIECIACZKI,GROSZKI I FASOLKI :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008399 przez majka1987gnoWlkp
Emilia to jajnik daleko od dziecka jest ;-) nie stresuj się :-*

Dziewczyny czekam na ginekologa... On mi sytuację rozjasni.. 7 października

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008401 przez niagara
A moja Julka, i tu nie wiem czy śmiać się , czy płakać, je wszystko. Tatuś i babcia pomogli jej poznać wszystkie możliwe smaki od słodyczy, czekoladek przez cole, a na chipsach kończąc :/ Zła jestem na siebie, że nie byłam dość stanowcza i nie postawiłam na swoim. Ja chciałam ją zdrowo odżywiać, ale oni się upierali, że co dziecku będę zabraniać?! I stało się. Teraz jednak jestem bardziej asertywna i ograniczam jej wszelki niezdrowe przekąski.

Jednak jest też pozytywna strona. Moje mądre dziecko je wszystko, dosłownie :laugh: Uwielbia warzywa i owoce, chyba wszystkie. Za malinami, borówkami, śliwkami i czereśniami, to aż się trzęsie :) W sklepie płacze, jak nie kupię winogrona, albo brzoskwini. A w przedszkolu, Pani ją chwali, że jest jedynym dzieckiem, które je owoce i warzywa. Ostatnio pomidory jadła z takim apetytem, że aż pozostałe dzieci zachęciła do spróbowania :D
Sery też uwielbia i mięso pod każdą postacią. W ogóle ona jest takim małym żarłoczkiem. Nie dość, że w przedszkolu cały dwudaniowy obiad zjada, to jeszcze później z nami w domu te je drugi obiad :) Na szczęście nie odbija się to na jej figurze, bo jest chudzinka :)

Jak przychodzę po nią do przedszkola, zawsze muszę najdłużej ze wszystkich rodziców czekać, bo moje dziecko nie odejdzie od stołu, aż wszystkiego nie zje :P
Inne dzieci dawno już pokończą, moja nadal wsuwa :P

Dobra uciekam robić obiad, bo mąż głodny wróci ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1008402 przez aggi

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: ziaa, Cornick

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008406 przez aggi
nat ja Maksowi kotleta usmażyłam to nie ruszył dopóki panierki nie zdjęłam :P

cornick my mieszkamy z moimi rodzicami więc gotujemy wielkie gary 'na spółę' :) a wieś niby fajna, ale zadupie takie że nic nie ma a najbliższe wszystko 6km......

zancik hehehehe to czekaj :P

majka ja zaciskam niezmiennie kciuki :*

niagara mój S też po kątach Maksowi daje czasem coś spróbować ale nie żeby dużo i cały czas. Oczywiście buczę na niego, i za każdym razem powtarzam że niech spróbuje gdzieś powiedzieć... 'gdzieś' czyli u teściów.. Maks też tak ma z jedzeniem dosłownie tak samo ! zjada tak długo aż zje wszystko :D z uśmiechem na buzi :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008407 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: aggi, Ewcia87

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008410 przez aggi

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008414 przez brown24
Aggi ale masz słodziaka, przefajny :) :kiss: Super że uwielbia warzywka i owoce, samo zdrowie :)
Emilia bądź dobrej myśli :)
Izabela super wieści, całuje :kiss:
Niagara cierpliwości, u mnie 9 cykl starań.. ale już nie mam strasznego ciśnienia bo wiem że to nic nie daje..

U mnie dzis już 9dc :woohoo: , od weekendu chyba czas wskoczyć na byka :laugh: :laugh: ostatnio mam wielka ochote na przytulanki :evil: zimno -trzeba sie grzać :P
Poza tym mam jutro rozmowe kwalifikacyjną, ale coś czuje że ta praca to kolejna wielka ściema. Może ktoś słyszał o firmie Vitberg bis i materacach Enabio? U nas w górach ciężko o normalną pracę...tylko kucharki, kelnerki itp. :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl