BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 7 miesiąc temu #1007548 przez weronia89
ovufriend.pl/baza-wiedzy/pytania-i-odpow...zu-szyjkowego,4.html Tu jest wiele przydatnych informacji dotyczących śluzu :)
Podziękowania: Sandruska1995

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1007549 przez weronia89

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007577 przez paula123
No nie wytrzymam dzis znowu dwie kreski na tescie owulacyjnym dwie takie same ale jakies jasniejsze ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007579 przez paula123
Dzis taki tescik zglupialam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007582 przez paula123
Na tescie ciagle dwie kreski raz ciemniejsza raz jasniejsza a sluzu plodnego brak wiec o co tu chodzi ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007587 przez aggi
dzień dobry ;) ale szaro buro i deszczowo. Jednak zaliczyłam dziś aptekę z Maksem, bo tak go komar pogryzł w nocy że wygląda jak jakiś trędowaty :S :( ma 8 ugryzień na lewej stronie buzi i całą głowę z tyłu :( masakra.... kupiłam żel na ukąszenia bo przecież jak on zacznie się drapać to rozwali buzię :pinch:

brown no to ja dementuję, po porodzie nie jest lepiej :(

paula owulacja jest 24-36h po pozytywnym teście - czyli jak kreski są tej samej intensywności. Pozostałe testy to negatywy. Więc jak ciemnieje to się lh podnosi, czyli niedługo być może będziesz miała pozytyw a po tym owulację. A przytulać się najlepiej w dniu pozytywu i po też. Ja bym już się starała, a jeszcze test robiła dla pewności. Ale skok hormonu zdecydowanie jest. Powtórzę co niżej napisałam, jak zaszłam w ciążę to nie miałam nigdy przenigdy widocznego śluzu. Podobno ten 'w środku' odwala dużą robotę - śluz szyjkowy. Wcale nie musi być na zewnątrz. Test z jaśniejszą kreską nie oznacza że do owulacji dojdzie. jeśli przez kilka cykli nie miałabyś pozytywu to można podejrzewac cykle bezowulacyjne. Rano testów się nie robi. Najlepiej popołudniu o tej samej porze i 2h wcześniej nie pić. Jak kreska diametralnie zbledła to już po wszystkim, skok hormonu był i tyle. trzeba czekać na @. Namotałam ale pisałam Ci po kolei. Mam nadzieję że coś z tego będziesz wiedziała ;) Weź wrzuć na luz.......... testuj codziennie o tej samej porze. Jak pojawią się dwie kreski identyczne to odłóż testy i starajcie się ile natura pozwoli. Taka moja sugestia.

sandra ja mam mega śluzu przed samą owu jakiś dzień przed malinami na teście. A tak to nie mam, susza u mnie. Przed Maksem też nie miałam, jednak śluz szyjkowy ten w środku jest najważniejszy :)

martyna może problem z progesteronem? wiem że plamienie brązowe przed @ właśnie może takie coś oznaczać. Albo faktycznie zioła namotały


dziewczyny po pozytywnym teście się już nie testuje, można z dzień czy dwa ale nie do końca cyklu bo mogą głupoty wychodzić. pierwsze dwie takie same kreski traktuje się jako pozytyw i koniec, testy się odstawia ;) wiem że może się wymądrzam, ale siedzę tu ponad 2 lata, wiem jakie przypadki były i instrukcje na testach też mówią by nie testować po pozytywie

zancik fajnie że wpadłaś :kiss: zobacz sobie tabelki ze skokami - u nas się sprawdzało co do tygodnia. niestety tego nie ominiesz, trzeba przetrwać :kiss:

weronia no no ja trzymam kciuki :D

aklim gratulujemy excellent start Alusi :) !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007594 przez martyna_z
Aklim jestem jakiś tydzień po owu. Dziś już nie miałam żadnego plamienia. Nic czekam do terminu. Później muszę zrobić prolaktynę i iść do lekarza.

Aggi mam nadzieję że nie mam problemów z progesteronem jeszcze do tego wszystkiego. Nigdy w wcześniej tak nie miałam więc czekam do terminu. Może się coś wyjaśni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1007595 przez aggi
martyna może to zagnieżdżanie było ;) też może być około tygodnia po owu. Albo faktycznie progesteron. Trzymam kciuki za to Ty czekaj do terminu @ :) a ginowi na wizycie możesz wspomnieć że takie coś miało miejsce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007601 przez paula123
Ja juz wczoraj o godzinie 13 mialam druga ciemna kreske potem zrobilam na wieczor staralam sie nic nie pi przed i wyszla juz bladziitka a dzis znowu czerwona kreska

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1007608 przez Nefri
Brown a ja po ciąży miałam bezbolesne miesiączki, a przed ciąża to tak jak Ty piszesz - masakra, bez prochów nie do życia.
Aggi niby po owu już się nie testuje, ale ja i tak po owulacji jakieś 9 dni zatestowalam, bo mi się taki śluz plodny pojawil i wyszły mi dwie kreski, co prawda ta druga jaśniejsza, ale wcześniej po owu była tylko jedna, wiec mnie to zastanowiło i zrobiłam ciazowy i się okazało, zw jestem w ciąży.
Martyna może jakis kropek się faktycznie zagniezdza. Albo tak jak pisze Aggi, progesteron. Ja z Tymciem miałam takie brązowe plamienie dwa dni przed spodziewają @ i jednak to @ nie przyszła, a byłam w ciazy. Tylko, że brałem potem progesteron.
Aklim dzielna uczennica ;)
Paula weź już nie rozkminiaj. Dzialaj z mężem ile się da i już. Co ma być to będzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007631 przez martyna_z
Dzięki. Poczekamy zobaczymy co z tego będzie i w którą stronę pójdzie :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007659 przez paula123
Dziewczynyyyyyy !!! To dzisiaj ;))))
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007660 przez paula123
W koncu wyszlo ! Zobaczcie chyba to juz jest pozytyw czekam na meza i dzialamy ;))
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007661 przez paula123
Akurat musial wyjsc dzis z kumplami ;( sluchajcie a jesli wedlug testu owulacja za 24 godziny rzekomo to jesli wczoraj byl stosunek to jest szansa ze pleminiczki dozyja do jutra ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007695 przez Patikierc
Takie wypracowanie pisałam i zamkneła mi się strona niechcący ku!!!!!!!!!!!!!




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl