BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1008551 przez niagara
Cornick, aklimhahahaha padłam! jesteście niemożliwe :lol: :laugh:

Mówicie, że winko na naturalną stymulację... hmmmmm.... muszę to rozważyć :P

Aggi czytam o Twoim Maksie i zupełnie, jakbym o swojej Julce czytała :P

Pati 23st zimno? U nas rano były 4st, 23 to teraz moje marzenie :P A Tunezja faktycznie nie warta ryzyka, oprócz morza i przyjemnie wysokich temperatur, nie ma tam nic ciekawego. Tylko brud, smród i ubóstwo. Gorzej niż w Egipcie. A może Włochy? Albo Majorka, trochę tańsza niż Wysypy Kanaryjskie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008552 przez niagara

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008554 przez natB
Majorka juz dość deszczowa w tym okresie :) ale oczywiście reguły nie ma :).. Ja tam wszędzie bym pojechała :P juz nawet sprawdzałam Turcję na połowę października, qle o tyle ja jestem jeszcze spontaniczna to mój S. Nie jest :P no ale trudno.. Pożyjemy, poczekamy, zobaczymy i wyjedziemy gdzieś z maluchami :) ja to preferuje ostatnio wypady autem, wiec Chorwacja i Włochy na nas czekają :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008555 przez Nefri
Nat ja czekam jeszcze trzy lata i z dwójką pojedziemy znowu autem do Chorwacji, to będzie nasz czwarty raz na wyspy, ale kocham to i faktycznie marzy mi się taki wyjazd samochodem, bo ostatnio na wakacje samolotem wszędzie lataliśmy. Na razie czekam z niecierpliwością na Wisłę, już za 2 tygodnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008560 przez natB
A ja na Karpacz ;).. My chcemy jechać może nie za rok, bo za rok planujemy hm mazury, albo znowu Słowację, ale za 2 lata :).. Ale sadzę, że wybierzemy gdzieś okolice Spontaniczna, albo standardowo Makarska :)

A Włochy marzą mi się objazdowka :) Toskania no i Watykan i Rzym :) a przy okazji park rozrywki Niedaleko Ravenny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008569 przez aggi
niagara a ja znów jak przeczytałam co piszesz o swojej córce to Maksa przed oczami miałam :p

nat my też mazury za rok rozważamy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1008570 przez miśka23
Witam, witam :)I od razu Wam powiem, nie piszcie tyle o tych wszystkich pięknych miejscach :P Też chcę się wybrać, gdziekolwiek ;) Ale jakoś zawsze mamy ważniejsze wydatki :angry: A ja po wakacjach nad morzem stwierdzam, że wolę zwiedzać, spacerować i podziwiać krajobrazy, budynki itp. niż leżeć tydzień plackiem na plaży. Mi na razie wystarczyłby wyjazd do Warszawy. Jakoś nigdy nie miałam okazji pozwiedzać naszej stolicy ;)

Magmus dobrze że wszystko się wyjaśniło. No i teraz to już na pewno szybko pójdzie :)

Cornick ty to masz historie z tym winem ;) Śmiałam się jak nawiedzona do monitora :laugh:

Zancik Tosia śliczna. Od razu widać że już sporo urosła :)

A co do Waszego tematu o słodyczach dla dzieci. Moim zdaniem, takie roczne czy 2-letnie dziecko nie musi wiedzieć jak smakują czekoladki czy inne rzeczy. No chyba że to jakieś np domowe babeczki z mąki pełnoziarnistej z owocami. No i przekonywanie dzieci by zjadły obiadek a w zamian słodycze. Dla mnie to nie odpowiedzialne ( a mam taki przykład w rodzinie), inaczej sytuacja wygląda jeśli dziecko wszystko je i nie marudzi. Prawda jest taka że jak dziecko nauczymy tak później będzie robiło. Ja nigdy w dzieciństwie nie jadłam lizaków, żelków czy chipsów, i nigdy mnie do tego nie ciągło. A jak u mnie będzie... no cóż zapytajcie za jakieś dwa lata ;)

A ja czuję się coraz lepiej. W środę fasolka miała 1,3 cm :) Dostałam skierowanie na badania od starej gin i teraz zastanawiam się czy jeśli będę miała kopie tych wyników to czy z nimi będę mogła iść do mojego lekarza prowadzącego? jak myślicie? Któraś z mam jest może drobnej postury? Rodzina mojego męża cały czas mi docina że ja to na pewno będę miała cc, bo sn to na pewno nie dam rady :angry:

Ale się spisałam. Pewnie kogoś pominęłam za co przepraszam :blush:
Aggi teraz ja piszę powieści :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008572 przez miśka23

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008575 przez Miluniaa
Miska a z jaka waga sie urodził ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008587 przez miśka23

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008591 przez Miluniaa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008596 przez joanna1991
Hej dziewczyny! Ale ja was nie ładnie zaniedbuje :( ale choróbsko mnie wykańcza i na dodatek ten okropny ból zęba :( ehhh
Moja @ jakaś punktualna się zrobiła :( Niestety nie zdobędę boćka! :( byłam dziś u gin, moje wyniki są bardzo ładne, nawet skrócił mi się cykl, z 32 na 28 :D także suwaczek mam lekko nie aktualny.. no i muszę jej przynieść wyniki mojego męża, bo ona u mnie nie widzi problemu, no chyba że tak działa moja psychika...

AGGI ja ze swoim małżonkiem się pokłóciłam o to że tego dnia kiedy miał być na noc u szwagra to wyszedł od niego wcześniej, przyszedł do domu jak spałam, przebrał się i poszedł na dyskoteke. Tak go za to spierniczyłam że przez dwa dni się do niego nie odzywałam i do tej pory mu to wypominam, to teraz biedak się stara jak może żeby mi dogadzać xD hi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1008599 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008601 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008605 przez Patikierc
Ja tak na szybko zaczelam się martwić mam jakąś dziwna jasno brazowa wydzielinę ;/ a biorę luteine dowciapnie i to tak jakby z rozpuszczona tabletka wychodzi na wkładke boze jak to brzmi,matko :D

Ale zimno,masakra w sumie już nawet dobre te 23stopnie,ale chyba jednak będzie polska

obiecuje ze dokładnie odczytam i po odpisuje w sobotę po pracy a tak tylko cichaczem będę was pod gadać,i oby do poniedziałku i wizyty.




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl