BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 7 miesiąc temu #1008419 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008422 przez aggi
brown dzięki :-) trzymam kciuki by praca okazała się godna. Ja za jakieś 10 dni wskakuje :p tzn wiadomooo jak będzie chęć :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008426 przez Pumcia
Ziajek jak oko ? :whistle:



Nat B -
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
ale patrze apetyt wraca - suuuuper bo mi też, przesiadkę z pracy miałam przy McDonaldzie wiec frytki z lodami wciągnęłam zanim autobus przyjechał :evil:

Izabela - super wieści :) suuuuuuuuuuper :woohoo: już teraz zz górki :kiss:

Nefri - dzięki za podpowiedz, wolę zapobiegać niż leczyc :)

Aggi - Zywieckie to mi się z piwem i kiełbasą kojarzy :woohoo: a nie z górami i miedzybrodziami :evil: Ale masz słodziaka :woohoo: ale bym Go wycałowała :woohoo: cuuuuuuuudo :kiss: :woohoo: Diabełek po cioci :evil: :evil: :evil:

Emilia - mi się wszystkie wchłonęły a miałam 2 torbiele. Więc bądź dobrej myśli, ja też na początku panikowałam . . . nie wiem czy to prawda, ale ja całkowicie odstawiłam czarna herbatę i kawę, bo słyszałam, ze to wspomaga wchłanianie sie torbieli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008429 przez ziaa
Cześć Pierniki! :)

Moje oko bez większych zmian niestety :( Mam nadal spuchnięty polik - od dwóch dni tak samo (!) - chyba mi tak n ie zostanie co? Na początku zeszło dużo po zastosowaniu antybiotyku, ale jeszcze trochę jest i się nie zmienia! Mam z natury policzki jak po świeżym botoksie B) i doprawdy nie trzeba im więcej! Zeszło ciut przekrwienie i ropień, drugie na szczęście trzyma się świetnie ;)

Szatanico
( tak tak Pumcia, to już Twój zamienny nick :whistle: ) narobiłaś mi smaka na maka! A tu kurde rosół i mielone ;p Jak się czujesz poza wracającym apetytem? Dawno CI nie pisałam jak bardzo Ci zazdroszę :D Tobie i innym zafasolkowanym :D Fajnie macie :D

Ja kończę moje tabletki na @ i wracam do gry, nie mogę się doczekać! :D

Aggi Matko! JAki Twój syn jest śliczny i słodki! DO tego jeszcze jadek! Nie niejadek ;) Oj w naszych najbliższych dzieciach jest jeden taki niejadek, ale to jest meczące dla wszystkich którzy maja w niego wdusić jedzenie.. Ale jak to zrobić na przyszłość, żeby mieć takie zżartego smyka? :D

Emilia na pewno sa duże szanse, ze wszystko będzie dobrze skoro lekarze są w Twojej sprawie zgodni i nie zalecają radykalnych rozwiązań. Po prostu zastosuj się do odpoczynku i dbania o siebie i MYŚL KOBIETO POZYTYWNIE! :)

Majka a zdradzisz coś więcej co u Ciebie? Robiłaś test czy coś? Bo o ile się nie mylę, to liczysz na @, ale jej nie ma tak? A w ciąży teraz nie chciałabyś być, tak? Jak się mylę to mnie sprostuj, ale jest tyle postów, że nie jestem w stanie odszukać Twoją aktualną historię..

A macie wypracowanie! Jak wrócić to przytupem! :D Co tam jeszcze u Was Zbóje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1008431 przez Pumcia
Ziajek - ja tylko telepatycznie Ci w oko chciałam dać a nie od razu pół ryjka Ci spuchło - sory nie - poniosła mnei wyobrażnia :evil: chciałam dobrze a wyszło jak zwykle :evil: :evil: :evil: a skąd Ty się tego nabrałaś ? może natarłaś brudnymi łapkami i masz ? :woohoo: ajjjjjjjj nić Ci nie zostanie spoko, najwyżej z drugiej strony poprawimy :D Rosół i mielone tez bym wciągnęła :woohoo: mniam mniam mnielonki :woohoo: Wracaj do gry - tez Ci życzę ściskania sedesu :whistle:
Wybacz docinki ale dziś mam wredny humor :blink:
Podziękowania: ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1008436 przez brown24
Corncik z fizjoterapię nie, jestem po kosmetologii :) ale pytałam czy wymagane wykształcenie kierunkowe to powiedziano mi że nie hmm :whistle: noi właśnie czytałam te opinie i kurde wychodzi że to wciskanie materacy po prostu, no ale nic pójdę z ciekawości i się przekonam :)

Ziaa a Ty dostałaś ten @ czy czekasz aż tabletki zadziałają? współczuje oka, tzn choróbska , na pocieszenie powie Ci że mnie bolą zatoki, zawsze na jesień mam z tym problem :angry:

Joanna melduj się! :evil: jest @ czy nie? :kiss:

Weronia ziółka faktycznie nie doszły? Która ukradła zielsko ???przyznać się??? :evil:

Miska jak tam u Ciebie? jak sie czujesz?

Nat i jak wciągnełaś spaghetti? :laugh:

Żancik Córeczke masz cud miód i malina. Musi dac troche w kość, żebys czuła że ją masz :P A tak serio mam nadzieje że problemy z brzuszkiem niedługo jej ustąpia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008439 przez Emilia92
Dzieki dziewczyny.
Pumcia a kiedy ci sie wchlonely w ktorym tyg ciazy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008440 przez ziaa
Sztanico łaska Twa dziś dl a mnie nie zna granic widzę! :D

brown24
wywołuję Diviną mam jeszcze jedną tabletkę i czekam aż przyjdzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008443 przez majka1987gnoWlkp
Ziaa jestem po sierpniowym usunięciu ciąży pozamacicznej.... Może być wszystko....

Po za tym mam dwie chore córki w domu...
Mam dość

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1008444 przez Pumcia
Emilia - Do lekarza trafiłam w 6 tyg, bo chciałam potwierdzić ciąże, wtedy wyszło że mam 4 x 4 torbiel i lekarz skupił się bardziej na torbieli niż na tym, zę jestem w ciąży. Zdołował mnie. Wspomniał o usunięciu. Poszłam jeszcze 2 tyg później do niego i ponoć się torbiel powiększyła - juz nie powiedział o ile bo olał mnie. Nie potrzebnie przyznałam się, ze chce rodzić prywatnie. Ale . . . nie ma tego złego. Poszłam prywatnie do kliniki gdzie będę też rodzic. Zbadał mnie lekarz i powiedział że mam już 2 torbiele ale żebym się nie martwiła bo najprawdopodobniej to jest przez to że hormony buzują, że jak pęcherzyk pęka w czasie owu to tez się może zebrać na torbie itp. Podsumował to tak, ze będziemy obserwować ale bez paniki bo nic się poważnego nie dzieje. Powiedział tez, ze daje mi czas do 16 tyg, - do tego czasu powinny się wchłonąć. Na wczorajszej wizycie czyli 11 tydz na Usg lekarz oznajmił, ze brak torbieli :) byłam prze-szczesliwa. Ale powiedział też że mogą się nawracać i znikać. Moja mama w czasie porodu dowiedziała się, ze miała torbiele do końca ciąży i nic jej nie było. Mam nadzieję, że Cię trochę uspokoiłam - mam tez z tym problem ale grunt to się tym nie zadręczać skoro lekarz twierdzi, ze to nic poważnego :) głowa do góry :kiss:


Ziajek - to wszystko z miłości :evil: na zwolnieniu jesteś ?


Brown - to chodz do mnie do pracy :) wezmę Cię w ciemno :D tylko będziesz miała kawałek na dojazdy - i pamiętaj, ze nie lubię spóźnialskich :woohoo:
Podziękowania: Emilia92

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008446 przez Emilia92
Dzieki pumcis trzoche mnie uspokoilas, musze czekac no do 14 pazdziernia i wtedy zapadnie decyzja czy szpital czy sie wchlonelo;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008449 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008450 przez Pumcia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Za zdrowie Pań, za zdrowie . . . Zenek prawie jak Clapton :evil:

Do dnia. Amen :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008453 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008468 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl