BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1008608 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008609 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008636 przez weronia89
Cześć dziewczyny
Podczytuje was w miarę możliwości, jak młoda jest w szkole do 13, to dużo obowiązków w domu bo ja na 14 idę do pracy i tak czasami nie mam czasu aby przysiąść aby Wam wszystkim pozadnie odpisać :( ale obiecuje poprawę.... :p
Ja mam bóle podbrzusza od kilku dni, ale dzisiaj to masakra, a jajnik prawy mnie tak kół jakby ktoś szpilkę tak wbijał, @ powinna pojawić sie w środę albo i nie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1008641 przez niagara
Pati jak masz brazowa wydzieline, to uwazaj na siebie, bo to moze byc oddzielajaca sie kosmowka. Ja dlugo bralam luteine i ona nie pozostawia brazowych sladow. Jak nie ma krwi to nie jest zle, ale warto sie oszczedzac, duzo lezec, malo chodzic i nie dzwigac. I oczwiscie koniecznie do lekarza.

A ja tak dzisiaj myslam o tych naszych staraniach i w sumie to nawet nie dziwie sie, ze w ciazy jeszcze nie jestem :P
Pierwszy cykl, to w ogole, pekla nam gumka :P pierwszy raz w zyciu wiec stwierdzilismy ze trzeba zaczac starania
Drugi cykl juz z testami, ale jestem taka zdolna, ze sie zgapilam i przytulanki byly dopiero po owu :P
Trzeci cykl juz w terminie, ale uzywalismy zeli, a wczoraj wyczytalam ze one nie sprzyjaja poczeciu :P
Teraz czwarty cykl, ale tak wlasciwie to chyba musze zaczac liczyc od nowa :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008651 przez aggi
dzień dobry :) przesyłam pozytywne fluidy dzisiaj :) bo się wyspałam :D w ogóle nad ranem to mi się ciąża śniła, masakra to takie realistyczne było :pinch: ughhh, za dużo o ciążach ostatnio haha :P

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


joanna
kochana 28 to książkowy cykl ! :) może to jakaś 'wróżba' :) dobry znak :) aaaa to się nie dziwię że tak go z góry na dół objechałaś, mój by nie miał życia w domu.... ;)

cornick jeśli list jest polecony to jest zarejestrowany i można go 'znaleźć' a jeśli się nie znajdzie to wtedy można odszkodowanie żądać ;) tyle z moich doświadczeń. Weronia to było poleconym wysyłane czy zwykłym? a liczysz sobie ile masz drugą fazę cyklu? bo ona jest stała. ja na podstawie testu owu pozytywnego + 13 dni (bo tyle u mnie to jest) obliczam kiedy mam termin @ i nigdy nie pomyliłam się :)

Pati mi lekarz mówił że brązowe plamiene to stara krew i się nie martwić. Najlepiej skonsultuj się z lekarzem jeśli nie przestaniesz plamić. Ja plamiłam na różowo i wtedy dostałam duphaston na podtrzymanie.

niagara my od stycznia się staramy z testami owu ale 'na luzie' więc nie zawsze przytulanka były w te najlepsze dni itd ;) teraz do końca roku testy schowałam do szafy, wsłucham się w siebie... odpuszczam całkowicie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008688 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: aggi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008698 przez majka1987gnoWlkp
Corn bardzo ładnie się zapowiada ;-)

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008703 przez aggi
cornick kochana jaaa trzymam kciukasy !! :side:
Podziękowania: Cornick

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1008704 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: aggi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1008711 przez Chudzinka
Magnus - cieszę się, że wszystko u Ciebie udrożnili, trzymam kciuki za starania :)
Zancik - bardzo dobrze znoszę ciążę, wcale mi się do porodu nie spieszy ;) Choć od wczoraj czuję, że częściej mi się brzuch napina i mam pobolewania w odcinku krzyżowym, więc chyba po mału się organizm "zbiera"...
Aklim... a jak wygląda odchodzący czop? Ja też bez przerwy do toalety biegam, ale mam nadzieję, że to jeszcze nie na poród... A Ty jak tam dzisiaj?
Miśka, mi na szkole rodzenia mówili, że czasem drobne panie szybciej i łatwiej rodzą niż "duże" i wysokie, więc nie martw się. Ponoć tu najważniejsze jest, jak się ma proporcja miednicy do wymiarów dziecka, a nie ogólna "wielkość" mamy ;)
Patikiert, ja brałam cały pierwszy trymestr luteinę dopochwowo, cały miesiąc jakoś tak od 7 do11 tygodnia miałam takie raz różowsze, raz bardziej brązowe plamienia, też się nerwów najadłam, nieraz aż się popłakałam z bezradności, bo lekarz wciąż powtarzał, że to od luteiny, bo ona brana jakiś czas często podrażnia wewnątrz i to plamienie z pochwy/szyjki jest, nie z macicy. Ale wiadomo, że nigdy nie wiesz na pewno i do każdej kolejnej wizyty byłam cała a nerwach. Lekarz mówił, że tylko jak prawdziwe krwawienie czystą krwia się zacznie, to mam się martwić. Także bardzo dobrze Cię rozumiem, postaraj się myśleć pozytywnie, w razie czego idź na kontrolę, to Cię powinno uspokoić.
Cornick - trzymam kciuki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1008720 przez Sandruska1995
Aklim jesteś jeszcze? :)

chudzinka O a tu już końcówki :woohoo:

O! Nadrobiłam. Nie miałam czasu na nic, wczoraj wyprawialiśmy urodziny, gotowanie, goście . Ale było udanie :) Wszyscy zadowoleni .! Synek również szczęśliwy.
Dostał duże auto, ciuchy , i tablice dwustronną z jednej strony na magnez a z drugiej na kredę - tak będę miała co sprzątać :side: Od nas prezent dojdzie pocztą w poniedziałek bo nie zdążył dojechać na wczoraj , bo u nas święto było .
O 8 rano dziś już wstaliśmy i poszliśmy na spacer :P

Pokaże Wam mojego jutrzejszego w sumie 3 latka ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008721 przez aklim88
Chudzinka -
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
poszperaj w necie, to wujek google Ci podpowie jak to moze wyglądać. Biegasz cześciej do toalety, bo brzuch sie obniża. Mi obwód biustonosza spadł z 80 na 75 w ostatnim tygodnia a to właśnie przez obniżenie dna macicy

Oprócz tego cisza. Żadnych skurczy. Nawet mój maz juz sie nie moze doczekac kiedy urodzę i ciagle sie dopytuje co i jak. A mi w zasadzie teraz dobrze, bo jak ten brzuch spadł, to lepiej sie chodzi i oddycha.

Obawiam sie tylko porodu pod tym względem - dowiedziałam sie od koleżanki, ze oni odeszli tu od podawania antybiotyku podczas porodu na GBS i bedą trzymać nas na obserwacji przez 48h. Myslalam, ze wyjdę po kilku godzinach... Nie wiem tylko jak Ala na to zareaguje. Maz ma mi ja przywozić po szkole do szpitala w odwiedziny....

Cornick - trzymam kciuki



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008723 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008765 przez weronia89
U mnie coś jest nie tak, straszne boleści prawego jajnika, stan podgorączkowy od kilku dni, dzisiaj będę dzwonić do mojego gin, jeśli jest wolny termin w przyszłym tyg lecę do polski.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008794 przez aggi
Cześć i czołem. :-) weekend cudowny, rodzinny. Piękna pogoda :-) w sobotę byliśmy u szwagra posiedzieć, a wczoraj spacery długie z maksem i u mojej babci na kawie :-) dzień zlecial. Maks pięknie wręcz cudownie spał do 10 :woohoo: szał :-) wyspalam się :-) aaa i odchudzam się od dziś bo wyglądam jak kluska :( a waga nie klamie.. także testy owu na 3msce odstawilam do szafy, teraz czas na zadbanie o siebie ...

chudzinka nie ukrywajmy że u ciebie już bliżej niż dalej :blush: :side: :woohoo:

sandra no no super ten Twój 3latek:-) wszystkiego dobrego dla niego ;) tort sama robilas??:-)

aklim Ala napewno da sobie radę :-) a co to jest 48h w szpitalu jak ja lezalam 5 dni... dacie radę!:-)
Podziękowania: Sandruska1995

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl