BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1008921 przez ziaa
WItam wszystkie pierniki! :D

Ja tam ostatnio się nie udzielam, bo mogę tylko pomarudzić ;) Bakterie we mnie szaleją, że hej! Na szczęście oko już spoko ;p
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Weronia a u Ciebie to może zapalenie przydatków, co? Jeszce tak boli?

Patikierc odpoczywajcie i podziwiajcie jesienne widoczki :)

Aklim, Chudzinka z niecierpliwością czekam na wieści o Waszym rozpakowaniu, chętnie wypiję zdrowie mam i potomków! :D

NatB trzymaj się dzielnie i zdrowo! Dla synka też dużo zdrówka!

Cornick jest nadzieja, trzymam mocno kciuki, żeby pęcherzyk poszedł w dobrą stronę mocy!

Szatanica
, a Ty co sobie znowu wyobrażasz z tym milczeniem!?! Przełożyć przez kolano!?! :evil: :whistle: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008922 przez ziaa
Hopsasasasa :D B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008924 przez aggi
dzień dobry :) cieszę się że mam co nadrabiać :D :whistle:

nat oj biedny Wład :( zdrówka ! obyś Ty się nie zaraziła.. jakaś diagnoza? przeziębienie tylko? trzymam kciuki by szybko puściło :*
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


niagara ja mam to samo :) niedziele dla rodziny :) ja też nie robię testów :) mi też bez różnicy pasowałby mi lipiec bo chciałam Maksa lipcowego ;) sierpnia nie chcę .. kulać się na drugich urodzinach dziecka bluehh :P a potem niech się dzieje co chce :D w ogóle w tym roku już nie testuję niech się dzieje co chce :D

cornick zaciskam mocno kciuki by pęknął :)

milunia hehe czas w ciąży leci niesamowicie a im bliżej terminu tym bardziej się później ciągnie :D

asiaa a u Ciebie jak?? ktory dc?

kakasia szansa na ciążę jest bo plemniki teoretycznie żyją około 5 dni :) ale jak na moje doświadczenia to 90% szans, z czego te 10% że nie ma ciąży wydaje mi się być bardziej logiczne ;)

Pati super zazdroszczę wycieczki :D czasem warto trochę dopłacić ale mieć pewność że jest się w dobrych rękach. :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008926 przez aggi
ziaa a marudź ile wlezie :silly: oj ważne że oko wyleczone.. bo wyleczone? mi na infekcję TAM gin zawsze clotrimazolum dawał krem za 3zł ;) i globulki ale to już różnie, zależy co tam zobaczył. @ nie ma? kurcze.... ile masz czekać od brania leków? zaciskam kciuki by wszystko u Ciebie się unormowało :)
Podziękowania: ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008929 przez niagara
Dzien dobry ;) Tak sobie siedze i mysle, wyliczylam ze moje cykle trwaja jednak 27 dni, a nie 28 tak jak myslam. Niestety nie zrobilam testow owu w tym cyklu wiec pewnosci nie mam. Jednak sluz mowi sam za siebie, owu byla wczoraj, dobrze ze chociaz przytulanki byly to i szansa jest ;) ale poprawic chyba nie zaszkodzi :P

Pati to udanego wypoczynku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008930 przez aggi
niagara ja mam w zeszycie napisane dokładnie data i który to dzień cyklu.. i chciałam wpisać przytulanki wczorajsze i z piątku.. ale jakoś tak boję się że odruchowo spojrzę kiedy przypada 17-19dc i będę kurczowo myśleć o tym że to czas owu... a tak to w takiej w sumie nieświadomości żyję bo zabij mnie ale nie wiem który dziś dc :P może koło 10? 11? nie wiem :silly: :silly: i teraz pytanie zajrzeć żeby wpisać serduszka w zeszyt czy nie zaglądać :D haha... ale chyba nie będę patrzała :silly: niech się dzieje co chce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008932 przez ziaa
Aggi Dzięki, oko zdrowe, ale jeszcze nie moge soczewek założyć i czuje się jak brzydula w okularach ;p kompletnie się odzwyczaiłam! ;p
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008947 przez miśka23
Ja też się witam :)
Cornick Ty pijesz może ziółka? One pomagają przy niepękających pęcherzykach. Ja właśnie miałam podejrzenie tego. Piłam i chyba to one podziałały :) Ale mam nadzieję że u Ciebie okaże się że nie masz żadnego problemu :kiss:

Pati życzymy przyjemnego wypoczynku. Zrelaksuj się też za nas ;)

A ja przez całe życie chciałam przytyć i jakoś nie udawało mi się to. Za to do wiosny na pewno już przytyję :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1008952 przez aklim88
Hej,
Ja jeszcze w dwupaku.
Pozwólcie, ze tak krótko, ale nie wyspałam sie dzisiaj i nawet nie chce mi sie pisać. Próbowałam troche odespać po odprowadzeniu Ali, ale nie czuje sie jakoś lepiej.



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008955 przez kakasia20
:huh: hmmmm . Czyli ze mialam.male szanse na zaplodnienie .
mi sie wydaje ze mialam wtedy plodne bo bolo tak mokro we mnie a tak mam w dni plodne zawsze... wiec sie kochalismy ..

moze mi sie cykl przestawil czasem tak mam ze raczej mam co 30/31 ale bywa ze 28/29 trzy dni predzej mialam..
Test zrobie w dniu okresu . Pewbie sie nie udalo...:(
4lata staran nad upragnionym 3dzieckiem ..i dupaaa..ehhh a bete kiedy mozna robic??w moim przypadku ? :unsure:

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008962 przez aggi
ziaa najważniejsze że oko zdrowe :) ja bez soczewki to jak bez nogi :dry: a przy Maksie to już w ogóle, bo okulary przy nim odpadają :whistle:

miśka po porodzie będziesz wyglądać jak przed ciążą :silly:

aklim już coraz bliżej :kiss: 5 dni do terminu ! szok :blush: daj zdjęcie brzuszka :whistle: :whistle: :whistle:

kakasia owulacja tak naprawdę trwa tylko kilka h, lekarz kiedyś mi powiedział, że owszem kobieta jest płodna kilka dni, ale tylko pod warunkiem że nie ma żadnych problemów ze śluzem który jest sprzyjający plemnikom. Że tak na chłopski rozum szansa jest tylko przy książkowych plemnikach i śluzie kobiety.. bo sama owulacja nie trwa długo.. beta może po 12 dniach od owu może już wyjść. najlepiej czekać do terminu @

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008963 przez magmus88
Puk puk :)

To ja!! Po dłuższej nieobecności ;))

Nadstawiam cztery litery, może czynić swoją powinność hehehe :)

Byliśmy z mężem i teśćmi na weekendzie na wsi. U babci mojego męża :) Było pięknie, cisza, spokój.... szkoda tylko, że cieplej nie było ale i tak było znośnie :)
Trochę wypoczełam... zregenerowałam się. W czwartek idę na ściągnięcie szwów. Zapytam się od razu jaki jest nasz plan działania :)

L4 mam do końca tego tygodnia... w teorii powinnam mieć więcej czasu dla Was ale w praktyce niestety tak nie jest.... nadrabiam wszystkie porządki! hehe :) poza tym muszę się szykować na sobotę bo wyprawiamy urodziny mężą.

Buziaki!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008974 przez aggi
magmus :-) głupio zapytam gdzie masz te szwy?? Możecie działać od razu czy nic nie wiesz?? :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008976 przez magmus88
aggi - szwy po laparoskopii czyli jeden przy pępku + dwa na podbrzuszu, po jednym na dziurkę hehe :P tak na wysokości jajników właśnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008977 przez brown24
Aggi a ja za to wiem który dzień cyklu u Ciebie haha :laugh: bo idziemy prawie w łeb w łeb :P
Nat zdrówka dla Ciebie i małego :)
Aklim zdrówka , siły i ciepliwości,, jeszcze troszke :)
Sandruska, fajny ten Twój malec, sto lat dla niego :)

U mnie dziś teoretycznie ovu, a w praktyce nie wiadomo, jajnik napitala od kilku dni :)
Podziękowania: Sandruska1995

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl