BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 6 miesiąc temu #1009060 przez kakasia20
Witajcie. Dzis mija 7dzien od stosunku .
temp w pochwie spadla z 37,2na 36,8 ...
Wiec chyba przyjdzie okres i sie nam nie udalo . Czuje sie jakos jakvy mnie choroba brala boli gardlo ropa w gardle ....ehhhh
oczy mnie szczypia ...
Nie robie testow bo to za wczesniej .
bete tez nie robie bo pewnie 17/16.10 dostane @@@@@ ...:(((((
chyba juz sobie odpuscimyy starania .
z gory dziekuje wam za pomoc.

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009064 przez Pumcia
Nat - fajna ta Twoja księżniczka, niech rośnie zdrowa :kiss:

Kakasia - a ile już się staracie ?

Ziajek - a Ty nadal na L4 ? Jak się ogólnie czujesz ? Kurde a powiadają, że złego diabli nie biorą :evil: :evil: :evil:

Chudzinka - nie zapomnij tel na porodówkę, bo ja poprosze o relacje z porodu :woohoo: :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009066 przez ziaa
Cześć Pięknozje! :D

No co Ty Szatanica, już w robocie jestem, tęsknili za mną bardzo, a poza tym wiesz jak jest
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
:D Czuje się coraz lepiej, tylko brak @ mnie denerwuje bo jestem w blokach startowych do starań już tyle czasu, a tu cały czas czekam, czekam i czekam :/
A Ty jak się masz? :) Nie przemęczasz się mam nadzieję?
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Chudzinka na porodówce jesteś? Ciocie czekają! :D Dziękuję pięknie za nadaną przesyłkę! :)

NatB
jak się trzymasz? Synuś lepiej? No dziewczynka piękna! Nad imieniem już myślicie? :)

kakasia20 Nie poddawaj się! :) Będzie dobrze :) Opowiesz mi swoją historię starań? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009073 przez Pumcia
A żebyś wiedziała, że nie na literę K Diablico :evil: Zgaduj dalej :evil: Co nic nie mówiłaś, że chcesz testy ? Przecież mi tez zostały - nie wiem ile - pózniej sprawdzę ale zostały :silly: Kiedys pisałam, czy ktoś chce to nikt nie był chętny :side: . . . Więc ponawiam pytanie - chce ktoś testy owu ??? Oddam w dobre ręce, jak będą wychodzić negatywy to i tak spoko, mi się udało bez tego szczegółu :evil:
A czuję się świetnie, o 5 rano wstałam bo miałam takieeeeeego głoda, że nie mogłam dłużej spać. W lodówce znalazłam makrelkę wędzoną, pożarłam ją i posżłam dalej spać :evil: Jak sobie to przypomnę to sama z siebie się śmieję :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009074 przez ziaa
Ach bo tu Chudzinka napisała, że ma i da z ciążowymi fludami to się na te fluidy rzuciłam! :D Twoje też biorę a co! :D


Olaboga! poranny smak, że tak powiem.... wykwintny! ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1009076 przez aggi
dzień dobry :) pobudka w nocy o 00:50. Odzwyczaiłam się :silly: głupie sny miałam kolejny raz. Blechh. ;) szaro buro za oknem.. Chyba dziś mało pozytywny dzień nas czeka :blush:

magmus hehehe przekomicznie musi to wyglądać :evil:

weronia KURKA ! przechytrzyłaś nas czerwcówko :D GRATULUJĘ :* Bociek jest Twój :D

a jednak jest to pozytywny dzień :D taka informacja no noooo :evil: :evil: :evil: :woohoo:

a Sandra obiecywała misia :D

milunia nie dziękuję za wytypowanie :D :P

pumcia spoko 2 lata temu też akurat mi wypadło nie pić na święta, sylwestra, wielkanoc ... haha :P także dla mnie to nie kara :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


niagara nieźle kumulacja dużego lotka :D a z zaskoczenia jest najlepiej hehehe :evil: :evil: :evil:

nat :* śliczna dzidzia :* dziewczynka? mówiła gin coś? bo Maks to w 16tc już był chłopakiem 90% :) śliczna cudowna dzidzia aaaaa zazdroszczę :kiss: :kiss: :kiss:

kakasia długo się staracie? jak na moje oko to Ty za bardzo się nakręcasz i czuję w kościach że żyjesz od starań do @ i tak w kółko. Odpuść trochę, zajmij się czymś :) a łatwiej pójdzie. No i muszę skomentować bo ne wytrzymam :blink: zapisywanie się do wątku mam jak się nie jest w ciąży na 100%, BA dopiero co się jest po stosunku... nie na miejscu. Chyba jesteś na maxa zakręcona na tym punkcie. I wyszukiwanie objawów? ponowię pytanie brown : z fusów wróżysz? :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1009077 przez Pumcia
He he wykwintny powiadasz ? :woohoo: Spoko, sama śpię więc mąż na tym nie ucierpi :evil: dawaj adres na priv to Ci wyślę, a sprawdziłam mam ich 25 - dużo nie potestowałam bo kupiłam 35 :evil:


Aggi - no to, już nie wiem jak Cię ukarać :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009080 przez Chudzinka
Powiem Wam, że bóle tylko trochę osłabły, budziły mnie w nocy, teraz też mam. Ale za słabe na porodowke, więc w domu siedze ;-) Także jeszcze Czekamy :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009081 przez gosiak

Chudzinka napisał: Powiem Wam, że bóle tylko trochę osłabły, budziły mnie w nocy, teraz też mam. Ale za słabe na porodowke, więc w domu siedze ;-) Także jeszcze Czekamy :-)


Chudzinka :woohoo: :woohoo: kciukam i czekam na wieści, kochana szybkiego i lekkiego porodu :kiss: :kiss:

Pozdrawiam dziewczyny ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009084 przez aggi
Chudzinka no no to czekaj grzecznie :) po schodach pochodź, kurze pościeraj :D i sprawdź czy w torbie wszystko masz :evil: :woohoo: :kiss: :kiss: :kiss:

gosiak jak u Ciebie? ile musicie czekać? bo coś podczytywałam staraczki. Kciukam za Ciebie
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
:kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009086 przez gosiak
Aggi dzięki :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1009092 przez brown24
MIlunia ja tez nie dziękuję :*
Niagara dwie ovu w ciagu miesiąca to dopiero coś :laugh: i jak dopadłaś męża ?:P ja mojego z rana, i nawet z ochotą podszedł do tematu :laugh:
Chudzinka wszystkie tu czekamy jak na szpilkach :)
Nat fantastyczna księżniczka :woohoo:
Pumcia a mi się cos obiło o uszy ,że wędzonych ryb nie wolno w ciąży :whistle: tak czy siak ja też uwielbiam :silly:
Aggi u mnie tez szaro, buro i ponuro, a w niedziele ma być 5 stopni i śnieg z deszczem, brrr :blink: , Jak Twój jajnik ,dalej boli? mnie wczoraj pobolewał cały dzień, dziś już nie, obstawiam że już po :)
Ziaa hmm a to nie dziwne że na wywołaniu jesteś a @ dalej nie ma? ja bym walła testa :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009093 przez kakasia20
wiec tak . w 2010 roku urodziłam syna 3920 i 57 cm kawał chłopaka:)
w 2012 roku urodziłam coreczke 3kgg i 51 cm z zamartwica na 10 min :(((( nie chce o tym gadac ciezko to przeszłam porod z majka...
od praktycznie 5 msc ciazy z corka byłam z innym partnerem i tak jest do dzis juz zaakceptował dzieci jako swoje:)))
ale jak wiadomo ze nie sa jeggo biologicznymi dziecmi i chcemy miec planowana 3 ciaze... 3 lata sie kochamy kiedy sa plodne ... i juz sensu nie widzimy ....
nie chce duzej roznicy wieku pomiedzy pierwszym a najmlodszym dzieckiem... :( :(


ale natura robi figle...
nie mozna zajsc w ciaze nie udaje sie nam mam 26 lat moj partner 34 ... nie chcemy miec dziecka na wrzesien 2016 bo jest i szkola i przedszkole ....
:unsure: :unsure: :unsure:

i zyjemy nadzieja ze jak bedzie to bedzie....:(
z synem sie starałam zaraz po okresie a z corka tez po okresie zaraz... a teraz odczekalam i w 14 dniu sie kochałam... .i w 90% mialam plodne dni..
czasem mi sie przesuwa okres o trzy dni predzej dwa pozniej niz mialam dostac...
teoretycznie 16/17.10 mam miec okres wiec poczekam sobie.
moj partnej powiedzial mi ze jak nie wyjdzie to sie po okresie kochamy nawet dwa razy... zdolowana jestem...co bedzie to bedzie

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1009094 przez Asiaa
Pati udanego wyjazdu :)

Ziaa ja tam za bardzo się nie znam, ale może takie preparaty z żurawiną wspomogły by proces zdrowienia? ;) może jakieś nasiadówki?

Aggi niedawno pożegnałam @ teraz muszę się umówić do gina. Może jutro uda się zadzwonić, bo dziś z rana nie zdążyłam, a z pracy nie chcę dzwonić :P aha i jak nie chcesz zaglądać do swego zeszyciku to może w kalendarzu w telefonie wstaw sobie serduszka? ;)

Werona gratulacje :)

NatB super że u małej wszystko ok :) fajne foto kruszynki na pamiątkę :)

Chudzinka to czekamy na rozwój akcji :) szybkiego rozwiązania :kiss:

Gosiaku kciuki zaciśnięte! :)

Kakasia a Twój partner robił badanie nasienia? Jeśli nie, może warto by było zrobić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1009096 przez ziaa
brown24 namawiasz do złego..... ;) Ale też o tym pomyślałam... Może jutro rano zrobię :)
Asiaa próbowałam :D
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl