BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 6 miesiąc temu #1009145 przez aggi
nat dziwne że co lekarz to opinia. Mój kazal wszystko odstawić na czas ciąży. pokaż jaką zamówiłaś :whistle: :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009147 przez aggi
:silly: znowu mi przypadła nowa strona :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009148 przez miśka23
Ale Wy dziś drukujecie :P
Ziaa zrób test. I zaspokój naszą ciekawość ;)
kakasia ja też uważam że powinniście zrobić badanie nasienia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009151 przez natB
aaa taka zwykła Aggi lamama.sklep.pl/czapencja-new-born-musztarda ... ale zobacz, jak słodko ten bobo w niej wygląda <3 ach rozpływam się heh :P... jeszcze planuję gdzieś wyhaczyć taki kombinezonik dresowy na ten koniec marca początek kwietnia :)... ooo coś takiego tylko mniejszy rozmiar :P www2.hm.com/pl_pl/productpage.0293874001.html ... zobaczymy w ogóle jaka będzie pogoda... jeeeery dla dziewczynki są takie cuuudowne rzeczy <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1009152 przez ziaa
NatB, Milunia ale ja byłam u gina i dostałam na wywołanie divinę, zjadłam ją i po niej miał być okres i clo od 5 do 10 dc. Tylko @ i tak jeszcze nie przyszła :( Może jeszcze przyjdzie na dniach ta moja nieszczęsna spóźnialska ;) Ale testa zrobię jutro rano, a co! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009153 przez gosiak

natB napisał: gosiak i ja zaciskam kciuki...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
a powiedz mi
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dziękuję za kciuki:)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009156 przez aggi
miśka jak się czujesz? kiedy wizyta jakaś?

nat słodka ta czapa :) mi miętowa w oko wpadła :woohoo: a kombinezonik cudny :) sama bym Maksowi takie coś kupiła :evil:

ziaa rób rób i nie marudź :)

gosiak Tobie się należy jak mało komu :) :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1009161 przez miśka23
aggi dzięki że pytasz :) Czuję się dobrze. Nie narzekam też jesli raz na jakiś czas :sick: :P Wizytę mam za tydzień :woohoo:

Na wszystkie małe bobaski są śliczne ubranka. I na chłopca i dziewczynkę :)

Nat ja też chciałabym już znać płeć ;)

gosiak życzę aby udało się Wam za pierwszym razem :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009163 przez ziaa
aggi hola, hola koleżanko, ostatnio pisałaś, że mogę marudzić ile zechcę, co to za zmiana frontu?! :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1009176 przez niagara
Cześć lasencje B)

NatB okruszek :* a już wiadomo na pewno, że dziewczynka będzie? Super, będziecie mieli parkę :) Cichaczem zazdroszczę ;)

Brown nie końcu go nie dopadłam, też poszłam spać. W końcu w listopadzie będzie kumulacja, to musi się udać :P

chudzinka życzę szybkiego i lekkiego porodu, trzymam kciuki, informuj nas tu na bieżąco :)

ziaa rób teściora, może już nie musisz wywoływać @ i tego Ci życzę :)

Ja rodziłam w sierpniu i powiem Wam, że jak mogłabym zaplanować termin porodu, to wolała bym wiosną. Taki np. kwiecień mi się marzy, ale już za późno, chyba że 2017 :P Sam poród ok, bo i tak rodziłam w nocy, ale chodzenie z brzuchem w te największe upały? Dla mnie katorga, mimo iż jestem ciepłolubna. Ale wiecznie mi było gorąco, nogi puchły, ani się rozebrać, ani nic, masakra :/

Odnośnie ubranek znów będę na przekór, bo jestem zdania, że dla chłopców jest dużo więcej fajnych ciuszków. Chłopaka bardzo prosto można ekstra ubrać, a z dziewczynką to już trzeba się nagimnastykować. Zauważcie, że w tych wszystkich sklepach są same ubranka w tysiącu odcieniach różu i fioletu :sick: I weź tu później dopasuj jedno do drugiego, żeby się nie gryzło ze sobą :pinch:
Dlatego my nie mamy zbyt wielu różowych fatałaszków :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009180 przez aggi
miśka hehe ja to teraz jak widzę wszystkie różowe to stwierdzam że dobrze że mam synka bo bym fortunę w sklepach zostawiala :p

ziaa z robieniem testu masz nie marudzic tylko robić. O :side:

niagara ja też sierpniowa i jakbym mogła wybierać to chciałabym marzec, lipiec, wrzesień, październik ewentualnie :p haha :-) no ja z wielkim brzuchem w ponad 30 stopniowe upały o matko w bieliźnie samej po domu chodziłam bo nie szło wytrzymać :p a w dzień porodu akurat trochę się ochlodzilo :p miałam szczęście :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1009184 przez ziaa
Zrobię zrobię, obiecuje :D Choć może jednak nie będzie potrzeby, bo plecy zaczęły boleć w ten charakterystyczny, małpowaty sposób :/ ale to i tak dla mnie świetna wiadomość :D a jakby sie nie zadziało to z pewnością rano wyrwę Was z więzów niepewności ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009200 przez Chudzinka
No wiecie, mnie to takie słabe bóle to i parę dni mogą trzymać... Takze się nie nakrecam. Dziś mieliśmy montowany parawan do wanny i było mnóstwo pyłu więc rzeczywiście trochę posprzatalam... Ale boli to nie nasiliło ;-)
Gosiaku, no oby to sie w dwóch miesiącach zamknęło... :-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009201 przez ziaa
EDIT: :whistle: Wystarczyło testem postraszyć i oto jest małpeczka! ;p Także ten, testu nie będzie. Teraz łykam wiesiołek, mąż pije ziółka, czekam 5 dni i łykam clo, czekam 5 dni i do dzieła! :D Czekam 3 tygodnie i jest ;) Hahahaha :D Taki plan ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1009203 przez Pumcia
Ziajek testy wysłane :woohoo: ale jak taka napalona jesteś to może nie zdążysz ich użyć :evil:

Niech ja znajdę wpis, tej ktora mi o makreli napisała ze niby nie mozna :blink: :lol: - wpiepszam ja ze 2 razy w tyg bo jest pycha i już :woohoo:



Brown mam Cie :P niech Ci sie nic już nie obija o te uszy ok :woohoo: U mnie jest taki sklep ze we wtorki i czwartki swieże rybki przywożą a ja nie mogę ich nie zjeść no :woohoo: - wolę 1000000 razy zjeść rybę niż jakieś śmierdzące mięso - bo cały czas mi nie podchodzi i słabo mam na nie ochotę ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl