BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 4 miesiąc temu #1019367 przez Miluniaa
Melduje się :)
Ale dzisiaj mam pracowity dzień, więc mało sie udzielam ;p;p Piore małej ostatnią już pralkę tym razem z wózke te elementy i śpiworek ;)
Zrobiłam też ostatnie ( mam nadzieje) zakupy apteczne takie typowo na porod i siedze teraz robie obiadek dla mężusia ;)
aggi ja patrze po wczorajszych staraniach energia CIe rozpiera :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019368 przez Miluniaa
up

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019372 przez Sandruska1995
aggi a dziękuję . Dziś dobrze się czuje na szczęście . Siedzę w książkach bo jutro ostatni dzień i piszemy test z 1 modulu. :)

brown starania były? :silly: może test ? Ja robiłam 5 dni przed @ :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019384 przez Aga2706
Kupilam nowe testy bo tamte się skończyły no i właśnie sikałam :p waszym zdaniem dziś czy jutro?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019387 przez Korneliaa
Ja stosowałam testy owulacyjne, dzięki temu nie musieliśmy uprawiać seksu w ciemno, tylko było od razu wiadomo na kiedy się mamy przyszykować ;) Dużo nam pomogły takie testy, a ich cena nie jest wysoka, więc każdy może sobie pozwolić na ich często kupowanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019388 przez Aga2706
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019391 przez aggi
aga jest szansa ze maliny będą jutro :) ale dziś możecie już zacząć starania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019401 przez Sandruska1995
aga dokładnie tak jak aggi pisze dobrze już zacząć starania .

A mi chyba hormony uderzaja. Siedzę i rycze że do Polski nie pojadę na święta. Mój M słuchać mnie nie może bo jeszcze kilka dni temu stanowczo mówiłam że nie chce jechać :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019426 przez magmus88
Hej hej :)

Aggi.... ile Ty masz niespożytej energii hehehe

Ja przez ostatnie kilka dni trułam mężowi głowę zeby mi pomógł w oknach.... i już mu powiedziałam, zeby tylko umył z tego największego brudu, razem z ramami a ja sobie potem "psikaczem" dokończe i "wypoleruje".... Jakoś się zgodził.... nie miał wyjścia hehehe. Skoro lekarz kazał mi się nie nadwyrężać i jedynie co to nosić własną torebkę hehehe. Bo on ma teraz drugą zmianę więc do 13 jest w domu....
Wiecie jakie było moje zaskoczenie jak wróciłam do domu i okazało się, że wypucował mi dwa okna na tip top!!! Błyszczą jak nie wiem! :D Chyba już wiem kto w naszym domu będzie okna mył hahahha mówie Wam jestem nadal w takim szoku..... Jeszcze jedno mu w takim wypadku zostało hehehe te najgorsze, bo balkonowe hehehe.

Ja za to powiesiłam firanki w tych 2 oknach. Jestem już o krok bliżej świąt :D

Jeszcze tylko muszę lampki w oknie powiesić żeby świąteczny klimacik zrobić :)

Co do prezentów to można powiedzieć, ze jestem w połowie.... A jak u Was sytuacja wygląda?? Chwalcie się.... może znajdą się już takie co nawet popakowane prezenty mają hahaha...

Ja jeszcze w tym tygodniu muszę wyskoczyć do fryzjera - podciąć grzywkę i do kosmetyczki.... żeby doprowadziła do porządku moje brwi :D ehhehe

W przyszłym tyg już od środy mam wolne.... plus poneidziałek lub wtorek - to się dowiem dopiero w piątek - uzależnione od wizyty u lekarza....

No to u mnie chyba tyle.... w czwartek mamy wigilię w pracy, w piątek wigilia ze znajomymi - mamy taki zwyczaj już od kilku lat, że każdy coś przynosi i tak sobie świętujemy :) Kumpel ma robić jakiś specyfik..... czekoladę do picia z alkoholem... podobno przepyszna hehehe. Na szczęście będzie też wersja dla "driverów" hehe. Nikt jeszcze nic nie wie :)

To dziewczynki w takim razie do usłyszenia jutro :)

Ach jeszcze jedno.... chciałam zacząć się udzielać na wątku mamusiowym ale tam ostatnio jakieś same czarne historie.... aż strach się bać. Zoi, mówię o lipcówkach.... Ponuro tam i smutno :( aż strach pomyśleć....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019429 przez Miluniaa
Nefri toż to już !!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Daj znać koniecznie co u Ciebie :) Czy maluch sie pcha na świat ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019430 przez Pumcia
Aggi Czarownica woła więc się melduję :evil:

Milunia - jeszcze na krzywą cukrową nie dotarłam - jakoś mi się nie spieszy, planuję jutro :P a nie wiesz czy na Bema dają glukozę ? czy samemu trzeba ze sobą przynieść ?!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019432 przez moofka
i ja się melduję z wieczora B) zalatana byłam, głównie w głowie miałam Zośki urodziny - nie mogę uwierzyć że ma już 2 lata :ohmy: tak to szybko zleciało.... :whistle:

impreza urodzinowa była udana :) tort cudny, Zośka szczęśliwa zdmuchnęła sama świeczkę :whistle: Nat na widok balonów Zośka zrobiła "łoooo" i latała z nimi jak opętana :woohoo:

magmus na każdym wątku mamusiowym trafiają się smutne historie - u nas były 2 mamusie aniołków, jedna później doczekała się córeczki na innym wątku.

pinezka młody to nie ma czasem skoku rozwojowego? Zośka wtedy więcej jadła :whistle:

aggi to do mnie było z tą 30tką? :P ja zamierzam zakończyć produkcję do 35 :woohoo:

Milunia nawet nie wiedziałam, że są takie wynalazki do ćwiczeń :blink: ja ćwiczyłam sama ale Zośka szła z rączką przy głowie i i tak mnie nacieli :pinch: ale jestem bardzo ładnie zszyta ;)

martyna tort zrobiła moja sis bo ma zdolności :cheer: impreza duża nie była, myślę że na 3cie uro już nas czeka spęd dzieciowy :whistle: obyło się u Ciebi ebez ginka?

więcej nie ogarniam :S sorki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1019433 przez brown24
:lol: Magmus ja to nawet lubie myc okna;) dziś tez myłam ale chyba mnie troche przewialo bo znowu czuje pęcherz :(
A ze wszystkich ozdob świątecznych też uwielbiam lampki, robia fajny nastrój :) szkoda że na śnieg się nie zapowiada ehh

Ja mam wypatrzony prezent dla mojego lubego, ale jest raczej specyficzny i nie będę sie chwalić bo jeszcze tu zajrzy szperacz i nie będzie niespodzianki hehe.a zapakować chce w zwykly szary papier, do tego czerwona złota wstążka i gałązka sosny :)

Sandruska ka nie robię juz testów przed @, szkoda nerwów.Co ma być to będzie ;)
A Ty ochłoń,uspokój emocje mamusiu :) i dbaj o Was:)

Ooo Puma sie pojawila międzyczasie :P jak tam przygotowania do świąt i sylwestra? Suknia kopciuszka już gotowa?? :laugh:

Ziaa a Ty już nie pakuj tyle tych prezentow dla Nas, bez tego Cie kochamy :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019436 przez zoi
Sandruska gratki! ;)

Ja znów tylko kontrolnie, czy ktoś o mnie wspomina i trafiłam...

magmus to jalece na lipcowki zobaczyc :(

Ja sie czuje standardowo jak w ciąży, czyli źle. Nawet kompa mi się wieczorem nie chce uruchamiać :sick: Już za tydzień będę wiedziała, czy małe ma się dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019437 przez Pinezka
Moofka - no moze cos byc na rzeczy, bo ma teraz 46 tyg i jakis tam skok teraz powinien byc. Choc troche sie w tym gubie, bo junior to wczesniak (choc pozny ;) ) i niby powinnam brac pod uwage tzw wiek skorygowany, ale nigdy mi sie u niego te tygodnie ani wg jednej metody liczenia, ani drugiej nie pokrywaly z tymi tyg od skokow :dry: A teraz po tej chorobie jak gorzej spi, to zaraz drze, ze znowu cos....

Milunia - ja probowalam sobie masaze olejkiem migdalowym robic, ale tyle z tym zachodu, ze odpuscilam. Troche mnie nacieli, ale raptem na 4 szwy. Daj znac, czy te cwiczenia wg ciebie cos pomagaja.

U mnie klimatow swiatecznych na razie brak. Ale za tydzien ciastka planuje z sasiadka piec, m.in na prezenty, tzn w takich ozdobnych slojach. Zobaczymy jak sie uda ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl