BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 5 miesiąc temu #1019698 przez weronia89
Witam,

Na początku chciałabym napisać ze bardzo mocno trzymam kciuki za Helenkę, natB bądź silna, będzie dobrze.

Ja miałam usg w 12 tyg, z dzieckiem ok, ale na macicy wykryli kieszeń z płynem i stwierdzili ze zbadają to dokładnie pod koniec stycznia :/ niestety ze względu na święta nie mam opcji na dostanie sie do polski do lekarza ale będę w styczniu i zobaczymy co powie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019709 przez natkka
nat - trzymamy kciuki żeby się wszystko dobrze poukładało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019726 przez aggi
Dzień dobry :side: nocka cała przespana :) Za oknem znów ponuro, przez to nic mi się nie chce :( mam nadzieję że kawa postawi mnie na nogi :)

mszydlowska a jak długie cykle? to czekaj grzecznie na rozwój wydarzeń :) A jak nie teraz to w następnym cyklu obserwuj

Aga może to być objaw owulacji oczywiście. Czasem warto wsłuchać się w organizm, on też nam wiele może powiedzieć

martyna
będziesz miała po @ te clo???

zoi mnie kochana nie nacinali.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


moofka no to ja przed ciążą też żadnych objawów, a jak Maks się urodził to masakra choćby człowiek chciał odpuścić to i tak owulka daje o sobie znak ... mogę robić tylko dwa testy w ciągu cyklu i wiem kiedy co i jak, zaczyna się to chore robić :P

weronia kochana oby to nic złego i było wszystko OK :kiss:
Podziękowania: zoi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1019731 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019735 przez aggi

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: Cornick

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019737 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019748 przez niagara
Melduję się i ja, uffff... wreszcie Was nadrobiłam gaduły :P :laugh:



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
[/b][/b]

Ziajka tulę mocno, ale głowa do góry, cycki do przodu, uda się! :kiss: :kiss: :kiss:

Cornik kciuki zaciśnięte :) gratuluję serduszka, oszczędzaj się Kochana, będzie dobrze :)

Magmus śliczny suwaczek :)

Aggi a może jednak jest coś na rzeczy? :whistle: Pamiętam, że mój cykl, w którym się udało, też był dziwny, nawet owulacji nie zauważyłam więc chciałam umówić się do gina, żeby to skonsultować, a tu niespodzianka :) Trzymam kciuki! A może ciążowy test zrób :P

Aaaaaa już widzę, była owu :) Mam nadzieję, że i staranka owocne, ale z takim przygotowaniem nie może być inaczej :P

Moofka to ja, ja pytałam :P A moja Julka to uwielbia balony, obok żadnego stoiska balonami nie możemy przejść obojętnie :P

NatB ładne ubranka, jeśli tylko będą w dobrym stanie, to myślę, że udany zakup ;) Widzę, że podobnie jak ja nie gustujesz w landrynkowych różach :P Na czym byliście w teatrze? My w zeszłym miesiącu też byliśmy na "Przez park na bosaka" :)

Nefri brawo Tymciu :) Szybko zaczął :) Moja dopiero od dwóch miesięcy zaczęła uczyć się i powtarzać nowe słowa, budować zdania, teraz już uczy się piosenek, wierszyków i liczenia :) Każdego dnia nas zaskakuje :) Np. wczoraj chciałam ją uczyć kolorów, a okazało się, że ona już wszystkie zna :blink: :laugh:

Witaj Aga, ale się nakręciłaś hahaha :) mimo wszystko mam nadzieję, że Wam się udało i będzie prezent na Nowy Rok, trzymam kciuki! Jednak, tak jak
dziewczyny wcześniej pisały, pamiętaj, że rzadko udaje się za pierwszym razem, czasem trzeba trochę cierpliwości :)

Brown hahaha ja w tym roku też pakuję prezenty w szary papier z czerwoną wstążką :) Ta gałązka też niezły pomysł, chyba ściągnę :P

Milunia Nefri ale pokaźne domki, bardzo ładne :)

Ojojoj mi też marzy się trójeczka urwisów biegająca, robiąca hałas i bałagan w naszym nowym domku :P :laugh: Tylko najpierw drugie trzeba zmajstrować :pinch: :laugh:

Co do porodu to ja miałam i pęknięcie i nacięcie :( Parte 1,5h :pinch: Przez pierwszy miesiąc była masakra, ledwo chodziłam :pinch:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
nie chciałabym powtórki z rozrywki...

Ja już mam dom wysprzątany i wystrojony, właśnie podłogę wypastowałam i czekam aż wyschnie :evil: Prezenty dziś pewnie spakuję, choinkę jedziemy kupić w sobotę i pewnie wtedy będziemy ubierać :) Generalnie jeszcze tylko jakieś jedzonko przygotować i święta mogą być dzisiaj :laugh: Oj, gdyby jeszcze tylko śnieg chciał spaść :pinch:

Jutro mam umówioną wizytę u kosmetyczki na świąteczne hybrydy :) a popołudniu mamy zaproszenie na jasełka w wykonaniu przedszkolaków, w tym mojej Juleczki :)

Ciekawe która przeczyta te moje wypociny hahahaha :whistle: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019763 przez aggi
cornick to grzecznie leż w łóżku zaciskaj nogi, i nie daj się ! :kiss:

niagara hahaha zobaczymy czy owocne :) Muszę teraz grzecznie czekać :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
ej perfekcyjna pani domu z Ciebie :D Ja mam syf taki że szok.. a chętnych do sprzątania nie ma. Jeszcze remont sypialni rodziców był. To sobie wyobraź ... ughh :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019785 przez Miluniaa
Ja tez mam brudno ;( no moze nie w mieszkaniu, bo to staram sie na bierzaco robic ale okna, firanki... ech sloneczko zaswieci to az wstyd :( Wczoraj nawet patrzylam żeby moze zaplacic firmie i zeby mi jakas pani okna umyła, bo boje sie sama żeby na koniec roku jeszcze sobie porodu nie wywołać ... nich posiedzi chociaz do 36 tyg .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019798 przez aggi
milunia ja okna uwielbiam myć ale wiosną, latem jak ładnie słońce świeci, czuć świeże powietrze aaaaa nie tak w szaro burą pogodę .. umyjesz a na drugi dzień deszcz pada :P ja w ciąży pod koniec okna myłam i nic :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019831 przez zoi

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


To sie pozalilam. Ide spac bo Ania dala w dupe w nocy tak jak nigdy. Ryk 2.5h. Jako noworodek tak nie meczyla nas. Nie wiem co jej bylo, ale chyba nic powaznego bo u nas w lozku byla radosna tylko spac nie chciala za cholere.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019837 przez natB
Jestem i ja na szybko zdać relacje
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019852 przez Sandruska1995
natb
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A mnie znowu dopadła mdłości :sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019857 przez Wietrzyca
NatB,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019867 przez aggi
Coś ostatnio czarne chmury tutaj wiszą.. A sio!!

zoi kurcze faktycznie pech.. Na brodawki jedna z sierpniòwek ode mnie w ciąży używała.coś teraz niedawno. Kurcze chyba to do wymrazania. Zapytaj w aptece o coś dla kobiet w ciąży. Albo do lekarza idź on coś zaradzić powinien. A na wizycie będzie wszystko ok nie martw się :)

nat ważne ze jest jakiś plan
A my się modlimy i trzymamy kciuki bardzo mocno!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl