BezpiecznaCiaza112023

Pare miesiecy staran i nic, walczymy dalej! :)

9 lata 6 miesiąc temu #933829 przez zancik
Witaj Kasiu :) myśle,że z tą wróżką to przypadek no ale kto wie może i coś w tym jest ale ja jakoś nie jestem do nich przekonana :) Jasio na pewno polubi znowu kąpiel tylko musi troszkę zapomnieć o nie miłej kąpieli ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933839 przez Agulkaa
zancik: trzymam kciuki aby nie było @. To czekanie jest najgorsze za każdym razem myślisz że może właśnie teraz sie udało, ja tak mam że czekam czekam trzymam kciuki aż w końcu jest @ i dzień załamania- taki miałam właśnie ostatnio- cały dzień była zła ale powoli przechodzi i następny cykl. Teraz mam właśnie owulkę i znowu rodzi sie we mnie nadzieja że to może tym razem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933841 przez Agulkaa
Może napisze o sobie coś więcej. jesteśmy z mężem po ślubie już 5 lat- wiem wiem że to długo ale wcześniej jakoś zawsze było pod górkę i nie zdecydowaliśmy sie dziecko- dopiero teraz. Zawsze mam okres regularnie więc nie spodziewałam się że może pojawić się jakiś problem. Zawsze uważałam że na pewno mnie to nie będzie dotyczyć. Teraz żałuję że nie zdecydowałam się wcześniej no ale cóż czasu nie cofnę. Teraz kiedy mamy juz swój kąt, pracujemy, to pomyślałyśmy że to najlepszy moment a wspomnę że mam 28 lat ahhh. szkoda gadać. razem pragniemy tego dziecka. Ciesze sie że trafiłam do Was i mogę się tym z kims podzielić. :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933846 przez zancik
Agulkaa trzymam kciuki za Ciebie :) ja mam okres nieregularnie,więc wspomagam się testami owu :) jestem myśli albo się uda albo nie ;) Ja mam 26 lat i dopiero teraz poczułam że bardzo chcę mieć dzidziusia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933855 przez Agulkaa
ZANCIK: no w sumie to chyba za wcześnie aby się przerażać ty dopiero 2 cykl starań ja 4 - to chyba jeszcze nic złego nie wróży :) A kiedy wypada u ciebie termin na kolejną @?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933863 przez zancik
Agulkaa pewnie,że to jeszcze za wcześnie żeby się przerażać naprawdę są dziewczyny co starają si e pół roku,rok a nawet dłużej :( Moje @ powinna przyjść najpózniej 24 pazdziernika ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933865 przez Agulkaa
zancik no to miejmy nadzieję że nie przyjdzie @ trzymam mocno kciuki :) u mnie dzisiaj 15 dzień ..... szanse są :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933872 przez zancik
Agulkaa trzymaj kciuki trzymaj najgorsze ze ten czas tak wolno leci :( To działajcie z M działajcie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #933892 przez AnaSylv
Hej Dziewczynki!

Witajcie Agulka i Zancik:)

Joana mnie też dopadło choróbsko... zapalenia gardła, siedzę w domu na antybiotyku... w piątek wracam do pracy, mam nadzieję, że mi się polepszy bo jak narazie to gardło cały czas czerwone... w pracy mnie pewnie klną bo teraz mamy najwięcej roboty a ja na zwolnienie poszłam:) pierwszy raz w życiu wzięłam chorobowe, aż mi głupio było prosić lekarza o zwolnienie, ale powiedział, że to zaraźliwe więc lepiej posiedzieć w domu.

Agusia szczerze gratuluję fasolki:) mąż musi być przeszczęśliwy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933898 przez zancik
Ana Witaj :) Wracaj szybko do zdrowia w ogóle to jakiś wirus panuje :( mnie też wczoraj gardło bolało ale dziś już mnie nie boli ale mam 37,3 tempke :( trzymam kciuki może w tym cyklu Wam się uda ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933903 przez AnaSylv
Dzięki Zancik, mam nadzieję, że wyzdrowieję, bo jeszcze tylko jutro siedzę w domu a poprawy nie widać...

Dzisiaj mnie coś jajniki kłuły, więc może dziś mam owu...

Agusia a powiedz jeszcze, kiedy miałaś ostatni okres? bo lekarz mówił, że to 5 tydzień, to już ponad miesiąc:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933917 przez Agulkaa
poczytałam troszkę do tyłu forum:
agniesia: serdeczne gratulacje
emilka i anaSylv za was trzymam kciuki. Czy długo juz sie staracie o dzidzię?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933920 przez emilia1410
to dziewczynki wracac mi tu do zdrowia:)
ja dzis na spa bylam:) rozne sauny, basen i jackuzzi:)
moze troche relaksu dobrze wplywie na psychike:)
ja sie staram juz ponad pol roku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933961 przez AnaSylv
U nas teraz czwarty miesiąc starań

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933991 przez Agulkaa
AnaSylv tak jak u mnie czwarty cykl starań. Na kiedy termin @?
Emilia- tak sport i Relax dobrze działa na organizm. Ja chodzę dwa razy w tygodniu na aerobik. Trochę poćwicze odstresuje się, fajna sprawa. Podobno sport sprzyja starajacym się.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl