BezpiecznaCiaza112023

Pare miesiecy staran i nic, walczymy dalej! :)

9 lata 6 miesiąc temu #933567 przez zancik
emilia nie mam pojęcia czemu jest trudno :( Może gdyby nie było wpadek to byśmy tak nie myślały ze jest trudno :( Damy radę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #933621 przez Agulkaa
Hej dziewczyny, dołączam do Was. Myślałam zawsze że to będzie takie proste i zapewne czekałam zbyt długo. I czwarty cykl starań. To jakaś masakra. Szukam wsparcia na forach ale widzę że nie tylko ja mam taki problem. Ciesze się że znalazłam Was tutaj, mam nadzieję że i ja się doczekam tych szczęśliwych chwil.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933659 przez zancik
Witaj Agullka :)
Ja też zawsze myślałamże jest to proste,ale wcale tak nie jest u mnie to dopiero 2 cykl starań i naprawde są kobiety które starają się po pare lat więc naprawde jak narazie to nie mamy się czym przejmować tylko musimy działać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933704 przez Agulkaa
Mam taką nadzieję. Nawet w pracy nie mogę myśleć o czym innym :dry: ale tak jak piszesz działamy może się uda. U mnie właśnie są odpowiednie dni do działania :) . Po pracy się odezwę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933733 przez zancik
Agullka ja też tak miałam,że ciągle myślałam tylko o tym ale jakoś teraz wyluzowałam :) Ja czekam czy @ przyjdzie czy nie bo u mnie juz po owulce ;) A ty działaj działaj ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933739 przez Sophie25
Witam nowe forumowiczki!!!

Agniesia GRATULACJE !!!!!!!!!!!!! SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!! JAK ja sie ciesze !!!
U nas serduszko zabiło w 6 tygodniu takze napewno zaniedługo juz zobaczysz mała kropkęi bijace serducho !!! :) :D

Emilcia uda sie uda nie wierz w wrózki bo one umią zamacic w głowie :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933745 przez zancik
Sophie25 ma rację naprawdę wróżki potrafią zamacic w głowie :( mi wczoraj przyszedł sms niby od wrózki że widać ciąże niepewna ale odrazu usunęłam sms bo niby skąd takie rzeczy mogą wiedzieć :angry: Sophie ile cykli się starałaś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933747 przez zancik
Sophie juz wszystko wiem doczytalam ;) czyli testy owu Ci pomogły? :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933749 przez emilia1410
Witaj agulka;)
No wlasnie ciezko cos zajsc w ciazy, ja to juz zaczynam powoli rezygnowac..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933763 przez zancik
emilia nie poddajemy się w końcu się uda ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933769 przez agniesia1152
Sophie dziękuję :* mam zdjęcie usg na którym jest mała kropeczka ale więcej będzie widać na następnej wizycie :) już się doczekać nie mogę !! oby tylko wszystko było dobrze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933771 przez zancik
agniesia na pewno będzie wszystko dobrze ;) ale masz superr :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #933779 przez JoanaG
Hallo :)
kurde Dziewczyny ale sie wkurzyłam w piątek odwołali moja wizytę, bo gina nie dojechała... i teraz już po jabłkach pewnie z pobraniem próbki na posiew... kolejny cykl w plecy, ale tak czy inaczej działamy :)
ale ja dziś miałam sen - stałam w jakimś pomieszczeniu, nie wiedziałam że jestem w ciąży, zaczęłam krwawić, ale jaaaaaaaaaak jejku na sama myśl ąz mnie ciarki przechodza, i ja powiedzialam 'Jezu w ciazy byłam- poroniłam" na co moja przyjaciółka "nieeee głupia- ciesz sie to krwawienie implantacyjne!"
hahaha
no paranoja jakaś normalnie :)





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933782 przez zancik
Joana też bym się wkurzyła na Twoim miejscu na tą gin :angry: ale mimo wszystko działajcie :) to niezły miałaś sen :woohoo: mi się w tamtym tyg.śniło,że urodziłam synka i że mnie szyli i mnie tak bardzo bolało :S i mówiłąm do koleżanki jejku oni mi zaraz dziecko przyniosą a ja przecież nie mam pokarmu ,przecież ja nawet nie wiedziałam,że jestem w ciąży wczoraj mi się okres skończył a dzisiaj urodziłam :laugh: masakra jakaś z tymi snami :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933821 przez kasia085
czesc dziewczyny!
witam nowe forumowiczki :-) co do wrozek to powiem Wam ze nigdy w to nie wierzylam ale raz mialam taka sytuacje ze przyszla do nas do pracy cyganka i cos tam chciala sprzedac. ksiegowa - starsza kobtka z ktora siedzialam w pokoju zaraz ja pogonila, wiec ona powiedziala ze nam powrózy. oczywiscie od razu powiedzialysmy ze nie chcemy, a ona powiedzialanie to nie i wychodzac powiedziala do mnie - "rodzi sie w Tobie nowe zycie. jeszcze w tym roku bedziesz mama" i wyszla. bylysmy w szoku. ksiegowa wiedziala ze stramy se o dzidzie i slabo nam to wychodzilo ale mowi do mnie - a moze faktycznie w ciazy jestes. i wiecie ze okazalo sie ze naprawde bylam w ciazy. nie wiem do dzis czy to przypadek i ta cyganka tak trafila czy co.
Dziewczynki i Wam sie uda napewno. tylko troszke cierpliwosci potrzeba. edlugo i Wy bedziecie cieszyc sie swoii fasolkami.
a u nas coz - Jasio niedawno pzreszedl trzydniowke i po niej boi sie kapieli. jest histeria coweczor. wydaje mi sie ze wykapalismy go w czasie wysypki i go pieklo cialko i sie tak wystraszyl. masakra. mam nadzieje ze kiedys mu to przejdzie bo ciezko to wytrzymac. poza tym juz za 2.5 tygodnia mamy pierwsze urodzinki :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl