BezpiecznaCiaza112023

Pare miesiecy staran i nic, walczymy dalej! :)

9 lata 5 miesiąc temu #933997 przez JoanaG
Hallo z rana! :D

Agulka ja też dziś mam 15 dc, wiec trzeba kuć przysłowiowe żelazo póki gorące :))))) i podobnie jak Ty pomimo regularnych cykli i intensywnych starań ciągle lipa..... polecam Ci monitoring cyklu, bo np u mnie okazało się, że nie mam owu ;/ no i polecam wspomaganie pęcherzyka w fazie wzrostu - ja codziennie wypijam saszetkę inofolicu rozpuszczonego w wodzie, i pecherzyk rosnie jak szalony i przede wszystkim jest upragniona owu :)

Jutro mam wizytę u giny (tę która została przełożona z ubiegłego tygodnia) i tak sobie pomyślałam....., że skoro w ubiegłym cyklu nie zdażyłyśmy z pragnylem, a w tym cyklu przepadło pobranie na posiew, a teraz jest płodny czas to może akurat teraz da radę zrobić mi ten zastrzyk :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A tak poza tym, bardzo "gorący" mam czas w pracy, non stop na pełnych obrotach, na szczęscie choróbsko poszło precz ale zostawiło po sobie paskudne afty w buzi ;/ więc jak nie urok to sraczka... ;/
Pociesza mnie fakt, że już jutro piątunio, i że w sobotę wybieram się z moją małą szarańczą (z siostrzenicami) na urodziny kinder niespodzianki na narodowy, nic mi tak nie raduje mojego serducha jak ich uśmiechy od ucha do ucha :) a poza tym na weekend zapowiadają całkiem przyzwoitą pogodę :)





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #934003 przez agniesia1152
No to tak :) Agulka dziękujemy :) Myślę że niedługo też wam się uda ! powiem szczerze że myślałam że nam się w tym miesiącu nie uda a tu taka niespodzianka :) I u Ciebie jest już szansa z tego co wyczytałam :) więc trzymam kciuki !! :)
AnaSylv mój mężuś to chyba w pierwszej chwili się przeraził :D ale już to do niego dotarło i cieszy się razem ze mną :) Po wizycie u lekarza specjalnie w czasie pracy przyjechał zobaczyć co mi gin powiedział :) ostatnio okres miałam 29 sierpnia wyszło mu nawet że 6 tydzień ale ja mu dokładnie nie podałam ile u mnie trwa cykl bo dopiero zaczęłam liczyć od ostatniego miesiąca :) wcześniej nie liczyłam bo po prostu uważałam "będzie dzidzia to będzie a jak nie to trudno" i sam widział że to nie jest na pewno 6 tydzień. 30 kolejna wizyta więc zobaczymy co dalej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #934005 przez zancik
Joana działajcie trzymam kciukasy :) ja czekam na tą @ ale tak mi wolno czas leci masakra jakaś :( wczoraj w podbrzuszu tak jak by mnie ciągneło i jakaś taka słaba byłam do tego temp.ciała 37,3 dzisiaj tak samo nie wiem o co chodzi czy jakaś infekcja mnie dopada :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 4 miesiąc temu #934016 przez AnaSylv
U mnie 17 dc

Zancik, to kuruj się, kuruj;) ja jeszcze dziś w domu siedzę.

Emi, sport to zdrowie. Ja przez jakiś czas na zumbe chodziłam, i bardzo mi się podobał ten rodzaj ruchu.:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #934034 przez zancik
Ana pewnie że działaj dziś z mężulkiem :) Ja ostatnio też użwałam maścii gdzie w ulotce było napisane,że kobiety w ciązy i starające się nie powinny jej używać a że akurat wtedy dzwoniłam do mojej ginki dowiedzieć sie o wyniki cytologii to przy okazji jej zapytałm czy mogę tej maści używać powiedziała,że mogę nawet jeśli by się okazało ,że jestem w ciąży to nic nie szkodzi bo kobietą w ciąży też przepisują takie maści :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #934049 przez JoanaG
AnaSylv może to zabrzmi dziwnie, ale cieszę się, że łączysz się ze mną w bólu hahaha a ja łączę się z Tobą :)
na szczęście odpadły mi konsolidacje sprawozdań i raporty na giełdę więc teraz to w sumie luuuuuz :D

Jejku jak mi się dziś nie chce!
A propos ruszenia dupska i jakis aktywności fizycznych, dojrzewam, żeby przeprosić się z Benefitem i z zumbą i spinningiem.... ale ciągle mam poczucie niedoczasu ;/
a w temacie zaciążeniowym- gina napisała mi sms, żebym jutro przyjechała na pregnyl, więc kto wieeeeeee? może to pomoże? :)





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #934059 przez zancik
Joana na pewno pomoże ;) Ale dziś u mnie paskudna pogoda nienawidzę jak nie ma słoneczka bo odrazu mam chandre :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #934137 przez kasia085
Kochane dla pocieszenia ja staralam sie 3 lata, wiec naprawde jeszcze nie macie powodu do zmartwien. No i po tych 3 latach mam swojego bobaska. takze glowa do gory :-) jeszcze zadna mnie nie dogonila:-)
Joana my tez wybieramy sie na kinder niespodzianke tylko w niedziele. tez nie moge sie doczekac jak Jas zareaguje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #934185 przez emilia1410
no faktycznie dlugo sie staralas. ja to zyje teraz do konca listopada na kontrolne badanie czy torbiel znikl.
powiem wam ze jak nie myslimy o staaniu to wszystko jest duuuzo lepsze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #934187 przez patka1309
Hej dziewczyny, jestem tu nowa.
Z mężem staramy się o dziecko od 5 miesięcy i ciągle nic. :(
Bardzo byśmy chcieli mieć wymarzonego szkraba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #934192 przez zancik
Witaj Patka :) a czy robiłaś badania czy wszystko jest ok?5 miesięcy to naprawdę nie dużo sa dziewczyny co staraja sie naprawdę długo rok.dwa albo nawet i dłużej także nie załamuj się ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #934231 przez arganiutek
najważniejsze to się nie poddawać! Ja mam 30 lat, od 10 lat jestem z moim teraz juz męzem( 2 lata po slubie) - jeszcze rok temu zapierałam się rękami i nogami, że dzieci nie chcę i nie będę chciała. Ale w sylwestra mi się odmieniło i od tamtej pory.... się staram. Póki co bezskutecznie, ale walczę. W kwietniu wprowadziłam małe zmiany do swojego życia-zapisałam się na jogę, kupiłam witaminy Inofem (polecone przez ginekologa) i poszłam na sesję do psychoterapeuty. Psychoterapeuta nauczył mnie wyciszenia i niestresowania się wszystkim dookoła, inofem ustabilizował szalejące hormony (teraz przynajmniej okres mam częściej niż co 50 dni!) a joga pozwoliła mi wypracować lepszą kondycję.
Jak łatwo policzyć, my staramy się dopiero około 10 mcy.... to dla jednych dużo, dla innych mało ale jedno wiem - nie wolno się poddawać! I nie ma się też co spinać i na siłę np. planować.... jak się uda to tylko spontancznie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #934296 przez Agulkaa
Witaj PATKA. Zupełnie cię rozumiem. Siła parcia na dzidziusia jest tak silna ze tego nie można opanować. Ciągle się o tym myśli. Co do starań to podobnie jak ja staramy się czwarty cykl- no w sumie to już po owulacji 17 dzień to teraz tylko czekać czy się udało. Bardzo bardzo bym chciała. A u ciebie jak to wwygląda. A tak wogole to ile masz lat :) jeśli można zapytać. To pewnie też ma duże znaczenie :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #934569 przez JoanaG
Bylam wczoraj u giny, pobrala posiew i zaaplikowala pregnyl.. a i zalecenie lekarskie, napic sie alko zeby wylaczyc mozg ;) oczywiscie z umiarem ;)) tak wiec zrobilam, i do dziela ;)
Milego dziona ;)





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #934801 przez emilia1410
Joanna to powodzebia w staraniach;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl