BezpiecznaCiaza112023

Pare miesiecy staran i nic, walczymy dalej! :)

9 lata 10 miesiąc temu #901740 przez emilia1410
Karolinka no przykro mi ale moze jest jakas szansa?
Trzymam kciuki za cb.
Ja to ostatnio wkolko bociany widze haha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #901818 przez natB
Emilia u nas 2 lata temu latał bocian nad domem, a pół roku później jak zaczęliśmy się starać o małego to się udało :)

Boosh jak się tak czyta o tych wszystkich problemach z zajściem w ciąże to człowiek się chwyta za głowę i myśli skąd się to bierze... nie macie tak?... ciężko mi w ogóle szczerze to pojąć... przed zajściem w ciąże z Władem ja nawet o tym nie myślałam Wam powiem... bo w głowie miałam "inne zaszły było ok no to co za problem"... no, ale jak zaszłam to cieszyłam się 2 dni i trafiłam do szpitala z myślę, że już poroniłam... i dopiero wtedy doszło do mnie, że jednak nie wszystko jest takie proste, jak mi się wydawało... ciąża jednak twierdzę, że nie jest coś naturalnego dla kobiety, to jest taka ingerencja w organizm, że szok... długo brałam leki na podtrzymanie, bo organizm sam jak to moja lekarka powiedziała "próbował się oczyścić" z płodu, bo odbierał go jako coś złego...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #901827 przez Karolincia
Emilciu niestety chyba nic z tego skoro okres mam normlany a nawet bardziej obfity :( Dwa dni miałam takie, że ze mnie leciało, że na podpasce dosłownie były kałuże czystej krwi takiej ciemnej :( Dzis jest ok mało leci...;( Cycuszki mniej bola ale dalej przy paszce bolą :( Nie wiem co sie dzieje :(

Nat B - ojej !! Nie wiedziałam, że tak organizm może reagować, dobrze że wszystko się skończyło pomyślnie i udalio się donosić ciażę i Władi urodził się zdrowy i Tobie nic sie nie dzieje :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #901975 przez emilia1410
No wlasnie tez tak nigdnir nie myslalam, bo wokol tyle par szybko zachodI w ciaze.
No karolincia szkoda ze ci sie nie udalo, moze nastepnym razem bedzie dobrze;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #901999 przez JoanaG
Cześć Dziewczyny, ja również dobijam do grona staraczek :)
Aktualnie jestem na etapie przyjmowania metforminy, ponieważ mój pęcherzyk nie rósł w ogóle, chodzę często na usg i obserwujemy pęcherzyk.

Dziś właśnie pędzę wieczorem do mojej giny, mam nadzieję, że powie mi że stymulacja daje efekty :)





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902004 przez natB
Karolincia a może węzły chłonne Ciebie ciągną? hmmm no nie wiem...

JoanaG długo starasz się o dzidziusia? pierwsze? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902008 przez JoanaG
tak intensywnie od niespełna roku, tzn rok temu byłam w ciąży, ale straciłam ją w 9 tygodniu ponieważ okazało się puste jajo płodowe.....
ale nie poddajemy się, działamy :)





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902010 przez natB
JoanaG działajcie :), a na pewno uda się :)... najważniejsze to być pod kontrolą dobrego gin a to już połowa dobra połowa sukcesu :)

Opowiedz coś więcej o sobie :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902015 przez JoanaG
trudno mi tak opowiadać o sobie :) mam (jeszcze :)) 28 lat, 5 lat po ślubie, 12 lat z moim Małżowinkiem :)
mieszkam pod W-wą :)
a co do gina, faktycznie, dobry, czujny i przede wszystkim empatyczny gin to podstawa, w pierwszej ciąży trafiłam jak się okazało do konowała (którego niby wszyscy polecali), ale nie miał nic a nic wyczucia, był nastawiony tylko i wyłącznie na zarabianie kasy... eeeeeech





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902018 przez natB
JoanaG tacy to są najgorsi... ja swoją przygodę z gin (babką) zaczęłam od bycia już w ciąży,.. wcześniej to tylko kontrolę i w dawnym moim miejscu zamieszakania tj w
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
... a teraz wiem, że nie zamienię mojej Pani doktor na żadną inną.. chodzę prywatnie płacę 50 zł, a czasem nic zależy z czym przyjdę... zawsze dmuchała na zimno, super się mną opiekowała, jak leżałam na patologi... jedyne, co oczywiście mi w ogóle nie przeszkadza to to, że jest podobno
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
... ja to do łóżka nikomu nie zaglądam, ale denerwują mnie ludzie, jak mówię, że chodzę do niej i słyszę od razu, a słyszałaś, że jest
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
yhhmmm

O kurczę to Twój to pierwsza miłość? :) faajnie :)).. my z mężem poznaliśmy się na studiach, jesteśmy razem 5 lat i 2 lata po ślubie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902023 przez JoanaG
mój Mąż nie był moją pierwszą miłością, bo jako gówniara byłam bardzo kochliwa ;) , ale jak Go poznałam pierwsza myśl była "to będzie mój mąż:) ) i tak się stało po 7 latach :)

no nic dziś wieczorem idę do giny, mam nadzieję, że powie że pęcherzyk jest duży :) dziś jakoś dziwnie boli mnie podbrzusze, więc może możeeeee? :)





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902026 przez natB
No to 3mam kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902039 przez Karolincia
Nat B tak to jakby wezly chlonne i pierdi nadal dzis mi slabo jakos jest jakbym zemdlec miala :(( okres mi sie konczy a w sobote dostalam i byl obfity a teraz prawie nic nie ma na podpasce ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902225 przez emilia1410
Trzymam kciuki za was dziewczyny.
Mnie dzis brzuch pobolewa jak na okres;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902243 przez JoanaG
Po wczorajszym usg wszystko idzie zgodnie z planem, pęcherzyk urósł do 15mm do ładnego równego owalnego kształtu, endometrium ładne. Metformina działa jak powinna :D dziś i jutro mamy działać ochoczo a w pt znów usg :)

btw. Dziewczyny chodzicie do lekarza na NFZ czy prywatnie, jeśli prywatnie jakie są koszty u Was konsultacji z USg ginekologicznym?





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl