BezpiecznaCiaza112023

Pare miesiecy staran i nic, walczymy dalej! :)

9 lata 10 miesiąc temu #902484 przez Karolincia
Asiula widzisz mi za to rosnie pecherzyk rosnie ale nie chce pekac skubany :((
Pierwszy cykl mialam z pregnylem i nie wyszlo okres sie opoznil chociaz dziwny tek okres jest bo przez dwa dni lecialo ostro ze mnie a teraz kilka kropel na dzien od wczoraj :( Mialas tak??

Emilcia a gdzie tatuaz bedziesz miec? I jaki ? :) fajniutko :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902502 przez emilia1410
Na przegubiu reki po wewnetrznej stronie jak zrobie to wstawie zdjecie;)) napis stay strong bo bardzo odzwierciedla i pasuje do mnie;))
No ja po okresie znowu zaczynam z duphastonem jak sie nie uda to mam do gin isc i kompleksowe badania bede miec;(
Ja mam okres ale taki dziwny slaby cos.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902523 przez Karolincia
A to Twoj pierwszy tatuaz w zyciu ?? ;) Moze to zagniezdzenie zarodka a wtedy ma sie okres wlasnie krotki i skapy :) Kto wie kto wie :)
Ja cos czuje ze sierpien jest nasz :)) I dla Naszej Fasolki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902541 przez emilia1410
Tak pierwszy;))
No wlasnie mam slaby i 3 dni wczesniej taki cos dziwny jest nwm.
Ja tez sie ostatnio sziwnie czuje ale lepiej nie bede sie cieszyc bo na pewno nie jestem;((
Mam nadzieje karolcia ze aie w sierpniu nam razem uda, bedzie prezent na urodzinki;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902567 przez kasia085
Emi i byl by to prezent dla cicoci Kassi bo tez w sierpniu mam urodziny. Testy moge Ci wyslac. Tylko jak cos to zgadamy sie po moim powrocie bo teraz to a nic czasu nie mam. a moze nie beda juz potrzebne:-)
Karola przetwory z wisienek. Dzemy. A juz zrobilam z czarnej porzeczki. Soczki i dzemy.
Asienko jestem z Płońska.
Natalka dziekujemy badzo:-)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902608 przez Karolincia
OOoo...pyychootka ;) :)

Kurcze to musze się postarac dla cioci Kasiuni i cioci Emilci prezent na urodzinki zmajstrować !! ;) A moj Narzeczony we wrześniu ma urodzinki :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902609 przez JoanaG
Karolina mi pecherzyk rosl do 10mm i koniec ani nie znikal ani nie malal do konca cyklu. Mowisz ze zastrzyk Ci nie pomogl? Jesli teraz sie nie udalo to moze trzeba Ciebie troche postymulowac? Mize zapytaj gina o metformine? Moze u Ciebie tez sie sprawdzi?





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902614 przez Karolincia
Mi urósł do 25,3 mm w 16 dniu cyklu :( i Ginka mowila abysmy dzis wspolzyli, ale to nie bylo mozliwe wiec współzylismy w 18 dniu i w 18 dniuw zięłamz astrzyk moj Skarb mi robił go i mozliwe ze za pozno i wczesniej pekł ;( i okres mi sie 6 dni spoznil :( Masakra...
No to niewiadomo co gorsze czy jak rosnie i nie peka czy jak troszke rosine i znika gdzies w czarnej dziurze...:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902651 przez emilia1410
Kasiu pychota. Ja bym chciala umiec przetwory ale jakos tak nie moge sie zabrac za to, nie wiem jak te sloiki i inne wyparAx a poNiej zamykac.
Jak to jest ze bardzo chcemy a nie moEmy zajsc w ciaze, ja to myslalam odstawie i zaraz bede a ty dupa;((

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902674 przez natB
Emilia jak się za bardzo chyba tak myśli to właśnie wychodzi odwrotnie...
Ja miałam inną historię, jak ujrzałam na teście 2 kreski do razu szukałam info o poronieniach, jakie są objawy tak strasznie się tego bałam... dosłownie wywołałam wilka z lasu, bo 2 albo 3 dni później wylatywały ze mnie takie skrzepy krwi :/ byłam w dodatku w pracy, mąż wtedy miał wolne i szybko do kierowniczki tłumaczenie się, że jestem w ciąży i chyba poroniłam, bo zaczęłam krwawić... od razu tel do męża, szwagierki, co mam robić, bo dosłownie nie wiedziałam... info, że mam jechać do szpitala... wcześniej zadzwoniłam do mojej gin i tłumaczenie się, że za tydzień miałam u niej być i że jestem w ciąży, ale zaczęłam krwawić, a ona do mnie " to na co jeszcze czekasz, przyjezdzaj do szpitala"... w aucie jedna myśl "poroniłam :("... to były najgorsze chwile życia...

No, ale tak, jak mówię nie spinaj się za bardzo... bądź pod kontrolą lekarza i będzie ok :)
p.s. mi też się marzył tatuaż, ale jestem zgłoszona do banku dawców szpiku i nie wiem, czy można mieć, bo jak się jest honorowym dawcą krwi to nie można, więc to mnie hamowało :)

Co tam porabiacie dzisiaj? Bo my jedziemy po obiedzie nad jeziorko i grilla :) ze szwagierkami i maluchami :) fajnie oderwę się, tylko szkoda mi męża, bo on ciągle zarobiony jest :(... najpierw praca, a później praca
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902690 przez emilia1410
No to przykro mi ze taka historie mialas.
No ja dzis na tatuaz ide na 12 juz sie strwsuje ale mam nadzieje ze bedzie dobrZe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902740 przez Karolincia
Nat B - ojej...:(( Wspolczuje Ci Kochana !! :((wwazne ze Wladzio jest caly i zdrowy i Tobie sie nic nie stalo :*

Emi 3mam kciuki za tatoo i za Ciebie ;**

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902911 przez emilia1410
To moj tatuaz:)

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #903117 przez Karolincia
wow Emi!!! Superancki :D :) Bardzo mi sie podoba :) Śliczny jest :) Pasuje do Ciebie :)
Jak sie czujesz?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #903172 przez emilia1410
Dobrze;) nie bylo Zle;) nie bolalo;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl