BezpiecznaCiaza112023

Pare miesiecy staran i nic, walczymy dalej! :)

9 lata 9 miesiąc temu #905599 przez aknytram
Witam serdecznie,
i trafiłam na te oto forum. Opowiem moją historię z która nadal nie mogę się pogodzić... 4 lata temu urodziłam zdrowego synka (co prawda ciąża była powikłana cukrzycą, cholestaza i kolkami nerkowymi) ale nawet przez myśl mi nie przeszło że może być coś nie tak, 2 lata temu w listopadzie poroniłam w 11 tygodniu, był to dla mnie ogromny szok, córeczkę pochowaliśmy, długo nie mogłam się odsząsnąć, po roku czasu od I poronienia nastąpiło kolejne wczesne poronienie w 6 tyg. ciąży mojego aniołka. Obecnie staramy się od pół roku o upragnione rodzeństwo dla synka, co miesiąc przed miesiączką "wydaje mi się " że mam wszystkie objawy ciąży, ostatnio widziałam plamienie implantacyjne... nie wiem czy tak faktycznie jest czy to wszystko sobie co miesiąc wmawiam. Mąz jest wspaniały bardzo mnie wspiera, ale mam koszmary nocne dotyczące dzieciaczków.
Przed okresem na wszelki wypadek nie podnoszę synka, nie robię zakupów, obecnie urządzamy ogród co wymaga malowania impregnatem nie wiem czy mam malować czy nie owulacje będę maiła za tydzień? Brakuje mi takiej spontaniczności, jaką miałam kiedys w sobie teraz jest przeliczanie dni itp. nie wiem jak to zmienić. Proszę odpowiedźcie na mój post. Pozdrawiam Was wszystkie i tak bardzo trzymam kciuki za nas wszystkie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905615 przez emilia1410
witam cie serdecznie.
Napewno to wielki ból po stracie dziecka:( Ale niestety tak jest czasami, trzeba sie z tym pogodzic.
No chyba wszystkie tutaj tak przeliczamy, myslimy, planujemy, ale najlepiej jest spontanicznie.
No ja nie wiem jak z tym malowaniem, ja sie staram o dziecko i normalnie pracuje w kuchni, przy chemicznych srodkach, no ale nietesty pracy sie nie wybiera.
Trzymam kciuki za ciebie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905617 przez emilia1410
Ja w tym miesiacu tylko 4 dni mialam okres, dzis mialam straszne zawroty glowy rano i jakos tak sie dziwnie czuje. Ale raczej to nie od tego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905917 przez Karolincia
Emisiu Moja Kochana przykro mi moze teraz sie uda :))
Jutro do ginki ide i sie stresuje :( na ten zastrzyk pregnylu da mi teraz 2 x 5 tys jednostek :) moze zadziala!! :(

Wittam Cie serdecznie Aknytram :)) Bardzo mi milo Cie poznac :) Mam nadzieje ze szybko sie u Nas zadomowisz :))
Wzruszylam sie czytajac Twoja historie ;( Bardzo Ci wspolczuje i wiem co czujesz bo sama poronilam w 5 tyg 2 lata temu :( i do dzis nie moge sie z tym pogodzic :(
Po to jestesmy by sie wspierac wzajemnie idodawac sobie otuchy czasem dac kopa ale w takim pozytywnym tego slowa znaczeniu :)))
Co do tej spontanicznosci to musisz sie przelamac i rozluznic :) Jakies winko nastroj masaz karku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906017 przez aknytram
Dziękuję dziewczyny,
zmieniłam gin. dotychczas mój gin od lat twierdził że wszystko jest ok. na temat poronień usłyszałam że los tak chciał i nie ma na to wytłumaczenia... teraz jestem po wizycie w klinice i zbadano mi estr. i progesteron następnie mam się zgłosić w dzień wyliczonej owulacji i powtórzyć te same badania. Też wykonywałyście takie badania? Mój mąż twierdzi że to wszystko "siedzi" w psychice i dlatego nie mogę zajśc w ciąże, w pierwszą ciążę zaszłam w I cyklu 2 msc. po ślubie zupełnie nie wnikając i nie planując ciąży... a teraz kochając się potrafię liczyć czy to na pewno ten dzień cyklu... ;) Chyba muszę zacząc żyć normalnie, chociaż mój synek ciągle twierdzi że koleżanki i koledzy z przedszkola to jego "na niby brat i siostra" serducho ściska mi jak tak mówi... :( ale dam radę będe walczyć tak jak wy walczycie. Naprawde nie myślałam że aktywność na forum da mi tyle pozytywnej energii :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906049 przez emilia1410
No mam nadzieje ze sie kiedys uda:))
Trzymam kciuki za was.
No ja biore duphaston a jak sie nie uda to w 12 dniu cyklu mam isc na badania do lekarza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906228 przez emilia1410
Ja ostatnio cos mam zawroty glowy, boli mnie biust;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906311 przez Karolincia
Anykram - musisz wyluzowac i nie myślec tak bo własnie to tak jest..jak się czegos bardzo chce to nic nie wychodzi bo blokujesz się...;) Musisz się wyluzować jakoś otworzyć i nie myśleć w kategoriach teraz albo nigdy :) wrzuc la luz a Maluch doczeka się rodzeństwa :)

Emiś Slońce może wciązy jesteś zrób test, albo bete :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906357 przez Karolincia
Nie moge spac od 5 Stresuje się tą wizytą u ginki na oddziale jakoś sie boję że rozczaruję mojego Narzeczonego....on pokłada tyle nadziei w to, że Nam się teraz uda
Jeszcze leje od samego rana, jest szaro buro i ponuro

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906359 przez emilia1410
Karolcia nie ma sie czego bac bedzie sobrze:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906462 przez Karolincia
juz po wizycie a wiec tak endometrium idealne sa dwa pecherzyki na prawym jajniku jeden 25,4 mm drugi 21 mm IDEALNE!!) Ginka dala mi zastrzyk 5 tys jednostek i mowila ze na razie tyle starczy Moga byc blizniaki z dwoch pecherzykow na to mnie przygotowala Mamy z moim N dzis dzialac jak to dr powiedziala w domu mamy miec sodome i gomore :D :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906574 przez JoanaG
Karola trzymam mocno kciukasy :)

Emi a może Ty naprawdę w ciąży jesteś?????? Szybko biegnij lepiej na betę!

Aknytram pytałaś czy miałyśmy robione badania, jeśli chodzi o mnie to ja już chyba byłam przebadana wzdłuż i w szerz :) jeśli chcesz sobie zbadać hormony od a do z najlepiej położyć się na oddział i zbadać całą gospodarkę hormonalną w dwóch fazach cyklu, polega to na położeniu się na oddział gin na początku cyklu na 3 dni, i na końcu cyklu na 2 dni i na ciągłym pobieraniu krwi w różnych porach doby.
Ja jeszcze chodzę co 2 dni na usg żeby obserwować czy jajnik produkuje pęcherzyk, czy rośnie i czy pęka...... teraz wszystko można poobserwować to czemu nie skorzystać z tych możliwości technologicznych :)





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906616 przez emilia1410
Nigdy nie slyszalam o takich badaniach, ale warto wiedziec joanno.
Boje sie robic test bo moze sie okazac ze nie jestem to juz wogole mi bedzie smutno.
Dzis jak bylam w pracy to tak mnie mdlilo caly dzien, pozniej mylam miske z czekolada to jak poczulam zapach to myslalam ze zwymiotuje;( i caly czas mam zawroty glowy i boli mnie lewa strona brzucha nie wiem chyba jajnik.
Zobaczymy jak dalej bede sie czula, jak nie przejdzie ide do lekarza.
Teraz mam niby dni plodne i dzialamy z mezem ostro;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906652 przez Karolincia
Joanno nie dziekuje, aby nie zapeszyc !! :)

Emisiu Ty chyba faktycznie w ciazy jestes!!! Ale bym byla szczesliwa jak mi sie uda to bedzie jak chcialysmy :) w jednym czasie !! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906699 przez emilia1410
No mam nadzieje kochana;))
Narazie nie bede testu robic by sie nie rozczarowac;))
Trzymam kciuki tez za cb kochana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl