BezpiecznaCiaza112023

Pare miesiecy staran i nic, walczymy dalej! :)

9 lata 9 miesiąc temu #907651 przez kasia085
joana g i jak tam u Was? godzina zero wybila:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907792 przez Karolincia
Wlasnie Joanno dzis godzina zero !! Czekamy na wiesci !! :)) Przy okazji skladam zyczenia urodzinowe wszystkiego najlepszego duzo zdrowka szczescia spelnienia marzen i wymarzonej fasolki :**

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907808 przez kasia085
o i ja przylaczam sie do zyczen:-) dzis u nas 44 stopnie na sloncu. moj golas spi wlasnie kolo mnie rozwalony jak zabol;-) ale wrocilabym nad morze. tam tak przyjemnie wialo. domek mielism fajny. ja z malym zajlam dol a reszta ekipy gore. malemu podobal sie piasek i morze. chodzil spac o 23 i nauczyl sie przesypiac cale noce. jak narazie nie zmienlo se to w domku tylko spac chodzi kolo 21 z czego sie ciesze. byl dusza towarzystwa i lgnal do wszystkich. na nocniczek tez pieknie robil, tylko raz z niego spadl bo krecil sie jak szalony:-) wstawie Wam wieczorkiem jakies zdjecia tego mojego diabelka:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907820 przez Karolincia
Kasiula ojej juz na nocniczku robil to superowo :) Nie slyszalam nigdy o takich bakach malych robiacych juz normalnir kupke lub siusku na noxniczku :) Madrala zjest z Tego Twojego Diabelka :) No prosze dusza towarzystwa to fajnie jak takinodwazny nie boi sie ludzi tylko lgnie do nich :)
Ojj spory upal dzis co? Mi ostatnio odbilo i cudownie sie czuje w takie upaly ze az sie roztapiam :)) Hihi :)
Wlasnie przed chwila w pracy kubek zbilam. Szlam do pokoju ssocjalnego i wypuscilam go z reki - moze to na szczescie ? :)

Powiem Wam jeszcze ze w zeszlym tygodniu mialam namiastke sluzu plodnego szarawy ciagnacy sie przezroczysty pod sloncem byl jak bralam miedzy dwa palce i rozciagalam pod swiatlo :)) Bylo go malutko ale byl... i w piatek bylam u ginki to jak dwa pecherze byly w poniedzialek tak byly w piatek :) Jak sluz plodny sie pojawia to w jakim czasie peknie pecherzyk?? Jeszcze dodatkowo pregnyl dostalam 5 tys j.m.
Bylam zszokowana tym sluzem totalne zaskoczenie w pracy poszlam siusiu patrze. Na majtki a tu taka niespodzianka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907827 przez kasia085
maly robi kupke na nocnik. daje mi znac baczkami i stekaniem i go sadzam iwtedy robi. o jest taki ze smieje se i zaczepaludzi ale jak ktos wezmie obcy go na rece to mowi bebe i robi podkowke:-) takze jest towarzyski do pewnejranicy:-)
tn kubek to napewno na szczesce.:-)
a co do sluzu plodnego to nie wiem dokladie kiedy peka pecherzyk alle wiem ze wtedy koniecznie powinniscie dzialac:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907839 przez Karolincia
Hihi ma charakter Misio Maly :)
ojj to w srode bylo i mojego N nie bylo obokmnie ale kochalismy sie w niedzirle czyli 3 dni wczesniej wiec moze plemniki przetrwaly w sprzyjajacych warunkach.
Moja Ginka sie ucieszyls i ppoprawila mi pregnylem i kazala dalej dzialac mowila ze dobre endometrium mam - co to jest ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907975 przez kasia085
wysciolka macicy. musi mec odpowednia grubosc zeby zarodek mogl sie zagniezdzic. takze jestes na dobrej drodze kochana :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907996 przez Karolincia
Jaka ja tępa jestem :P A co ta wyściółka robi, jakie ma zadanie?? :) Ojj....nie zapeszajmy Kochaniutka nie zapeszajmy :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #908090 przez JoanaG
Melduje @ brak, dwoch kresek niestety tez :/





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #908093 przez Karolincia
Asieńko a jaki ten okres jest taki jak zawsze czy słabszy? Jak sie czujesz?? Może zrób test za kilka dni?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #908122 przez Izma181
Joanna G nie panikuj ;) u mnie bylo tak ze okres sie spozniał, kresek nie bylo, lekarz nie widzial nic a i tak jestem w ciazy;) jezeli spoznia ci sie dluzej niz tydzien i chcesz miec pewnosc zrób badanie krwi kosztuje smieszne grosze a bedziesz miala pewnosc. najpierw ciaza pojawia się we krwi potem w moczu. ja po 1.5 tygodnia zrobilam test moczu i wyszedl pozytywny, wczesniej badanie krwi. lekarz potwierdzil dopiero w 4 tyg ciazy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #908124 przez JoanaG
Nie no ja nie mam @ wlasnie w pt rano pobiegne na bete ja tam nic nie place za to extra bo mam wszystko w ramach pakietu medycznego, u mnie wszystko bylo strategicznie przemyslane ;)





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #908125 przez JoanaG
Btw w poprzedniej ciazy test wyszedl mi dopiero jak @ spoznial mi sie 5 dni





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #908126 przez JoanaG
Btw Izma 4 tc konczy sie przewaznie w dniu spodziewanej @ widac juz co nieco na usg w 5-6 tyg, dobrze juz powinno byc widac serduszko :)





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #908147 przez Karolincia
Joasiu nie wszystko steacone :)) :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl